VW Passat b5.5 - kontrolka otvorenej kapoty

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

VW Passat b5.5 - kontrolka otvorenej kapoty

Príspevok od používateľa dodikes123 »

Zdravím, dnes ráno sa my stala taka to vec prišiel som k autu zadne koleso ktorému doteras nič nebolo bolo uplne vyfuknuté a začalo my svietiť že je otvorená kapota prv som si myslel že to bude kvoli tomu sfuknutému kolesu ale aj po výmene stále ukazuje že je otvorena pozeral som aj olej lebo že vraj aj to je signálom málo oleja ale je tam tak už neviem žeby zlodeji ? skúšali silovmocou otvoriť kapotu alebo čo a prepichli aj gumu ako to možem opraviť vďaka za každú radu
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Passaty sa kradnú cez dvere, skôr si niekoho nás.ral. Tak koleso kapota...
dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodikes123 »

no hej ale čo by robili stou kapotou chceli sa dostať skz ňu dovnútra alebo čo? a prečo stále svieti že je otvorená ako to možem opraviť
dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodikes123 »

ešte dodám že po naštartovaní zhasne
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

"ešte dodám že po naštartovaní zhasne" a ja dodám , že k tomuto už niet čo dodať :40bd: ::: ::: :::
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Nechápeš? VANDALIZMUS!
dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodikes123 »

@oco13 pre veľmi múdrych ak naštartuješ a otvoríš kapotu alebo napr dvere čo sa stane? rozsvieti sa ti kontrolka že máš otvorenú kapotu alebo dvere tak je? takže my vysvetli prečo ak ja naštartujem tak my prestane svietiť kontrolka kapoty ktorá pred naštartovaním ukazuje že je otvorená
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

po vynaleze kontrolky kapoty, poskocil vyvoj cloveka milovym krokom, ppdobny krok nastane po vynaleze kontrolky spustenych trenirok
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Oco, prečo? :40bd:
dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodikes123 »

toto celé fórum my pride už ako jedno veľké detské ihrisko namiesto toho aby napísal niekto rozumný s normálnou odpoveďou tak napíšu najväkčší mudrlanti sveta s debilnou odpoveďou čo smeruje k ničomu len aby sa snažili vysmiať niekoho kto by potreboval poradiť z čoho si dovolím usúdiť ich mentálny vek asi tak na 12 rokou áno su tu ešte taký čo nezjedli všetku múdrosť sveta ale to by nebola každá druhá založená téma kde by sa neozvali týto mudrlanti s ich bezpochybi najlepšímy odpoveďami ktoré veľmi pomôžu verím že aj do budúcna ostatným ktorý budu mať taky isty problém očom je toto fórum človek napíše sem lebo verí že niekto pômože alebo že mynimálne najde odpoveď na svoj problém a to nehovorím teras iba o mojom ale skončí to tak že koniec témy bude asi o cene nafty chcete riešiť pi.. choďte niekam maloktorý autor ktorý založil nejaku tému dostal normalnu odpoveď maloktoré téma bolo vôbec doriešené stým problémom ktorým autor začal
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Počúvaj sem, nevieš ani poriadne pravopis, ideš si tu na fóre niečo overiť a Ty sa nevieš vykoktat čo vlastne chceš?! Napísal som Ti odpoveď že, hentaky serbel nikto nekradne cez prednú kapotu, ale otvorí si dvere naštartuje a za desať sekúnd ide preč! Keď Ti niekto poškodil pneumatiky a kapotu tak Ti chcel ten serbel poškodiť!!!!!
Pritom poškodil spínač hlásenia otvorenej kapoty tak asi preto Ti to vypisuje.
Mám niečo odsedene, a keď máš problém komunikovať normálnou otázkou na fóre, a keď nie choď za fotrom, alebo mamou nech ti dá päťdesiat eur a ťaháj do servisu na diagnostiku. Nebudeš slopat dnes redbuull v mekaci, a nenatankujes za pätnásť euro, ale daj si do poriadku serblik.
A nenavazaj sa tu na fóre, do ľudí čo ti chceli napriek nezrozumiteľnej otázke dat odpoveď.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

dodikes123 napísal:toto celé fórum my pride už ako jedno veľké detské ihrisko namiesto toho aby napísal niekto rozumný s normálnou odpoveďou tak napíšu najväkčší mudrlanti sveta s de*** odpoveďou čo smeruje k ničomu len aby sa snažili vysmiať niekoho kto by potreboval poradiť z čoho si dovolím usúdiť ich mentálny vek asi tak na 12 rokou áno su tu ešte taký čo nezjedli všetku múdrosť sveta ale to by nebola každá druhá založená téma kde by sa neozvali týto mudrlanti s ich bezpochybi najlepšímy odpoveďami ktoré veľmi pomôžu verím že aj do budúcna ostatným ktorý budu mať taky isty problém očom je toto fórum človek napíše sem lebo verí že niekto pômože alebo že mynimálne najde odpoveď na svoj problém a to nehovorím teras iba o mojom ale skončí to tak že koniec témy bude asi o cene nafty chcete riešiť pi.. choďte niekam maloktorý autor ktorý založil nejaku tému dostal normalnu odpoveď maloktoré téma bolo vôbec doriešené stým problémom ktorým autor začal
A zajdi za učiteľom nech ti vráti peniaze za školu.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

trucker ale v detskom ihrisku ma pravdu,mrkni temy (vcetne tejto) tu sa uz vo vacsine pripadov neoplati radit ale zabavat sa
dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodikes123 »

tu je uz vazne skoda sa o niecom vobec bavit este ta zje....bu ze nevies pravopis a zamiesaju do toho uplne kktini neviem kde vydis jednu normalnu odpoved alebo kto sa aspon snazil pomoc okrem toho ze as teras si sa vyjadril ze niekto poskodil spinac ale dobre ja sa tu do nikoho nenavazam iba hovorim tak ako to je ak mas problem s mojim vyjadrovanim pravopisom alebo s kazdym kto vlastni passat b5.5 tak to je tvoj problem nie moj a neviem preco vobec otravujes
mjato
Príspevky: 979
Dátum registrácie: 17.11.2008 17:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjato »

chalani Ti chcu len naznacit,ze kazda sranda cosi stoji.Ak chces mat auto ktore ti "aj rit utre"tak servis cosi stoji.Nikto ti neporadi co je tomu.Treba ist na diagnostiku a vycitat co vlastne este moze hlasit ta kontrolka.
Teoreticky ked ti ostalo auto v neprirodzenej polohe s vyfucanym kolesom nemohla ti do kufra zatiect voda/aj ked nepravdepodobne/,mohol vzniknut studeny spoj.Treba snimac premerat popripade prejst kable.Asi to bude len nejaky zly kontakt na snimaci, ked po nastartovani zhasne,popripade pozret jeho polohu voci kapote....moze to byt X veci...

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných