VW Passat B5 ´01 - Aké ramená kúpiť?

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

matott1
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 06.01.2009 12:57
Bydlisko: trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matott1 »

za 200 €ti ta sada vydrzi mozno rok.ked si chces auto nechat dlhsie tak si priplat a mas pokoj
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

dalsi co nevie- nechce sa mu, na co sluzi funkcia HLADAT.
Ramena sa tu uz preberali vela krat a dokonca naposledy sa tu preberala moznost ich celkom kvalitnej repasacie za par eciek.

Takze ked pohladas vsetko sa dozvies, ja som ti dal navod ako na to, tak sa sprav aj sam nieco....
milanpohl
Príspevky: 391
Dátum registrácie: 08.10.2009 23:17
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: Ramená na Passat

Príspevok od používateľa milanpohl »

piano34 napísal:
roman puclik napísal:Pozdravujem vás.Akej značky kúpit ramená na passata b5,r.v.2001 aby ma to nestálo majlant.Našiel som aj za 200€ .Poradte.Dakujem.
Cauko teraz som kupil ramena za 165 euro ale nasiel som za 160 tu je stranka
http://www.autobazar.eu/sk/vw-passat-b5 ... 94211.html
Je pravda ze lepsie stoja drahsie ale nemusi to tak byt pretoze ak vpalis do diery vylames koleso a napravy za 500 alebo viac euro su ti na prt tie ti v pohode stacia aj tak na nase cesty je to celkom ok cau
Presne tak potom budeš plakať nad roztrtrkanou nápravou za majland.Príde mi lepší repas,s tým že tvoje ramená sú origoš a silentbloky a pod..si kúpiš v takej kvalite aké uznáš sám za vhodné.Nedávno som dal robiť repas na A6 ,,99,, za 100eur
a v pohode.Predtým som to vždy menil a ramená po 30tis.km
na šrot.U nás to robí jeden starý pán,síce je pomalý ale zatial úplna spokojnosť.
mori79
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 04.06.2006 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mori79 »

vies tu dat kontakt na toho pana ja som vymenil za swag ale stare ramena mam odlozene na repas
milanpohl
Príspevky: 391
Dátum registrácie: 08.10.2009 23:17
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanpohl »

0904 135 989-Kamenec p. Vtáčnikom,okr.Prievidza.Ak mu to ale dáš spraviť priprav sa na trpezlivosť.Spočiatku ma vedel poriadne ponaťahovať ale treba si len otvoriť papuľu.( s prepáčením za výraz)Cau.
mori79
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 04.06.2006 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mori79 »

no mne to surit nebude pretoze tie ramena mam v garazi v krabici dik za kontakt
frogycek
Príspevky: 459
Dátum registrácie: 29.12.2006 08:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa frogycek »

co na toto napisat, najskor si pokupime aby sme boli frajeri passaty , A6, A8 , superby a potom ideme plakat nad 500€ za napravu a hladat kadejake nahrady ktovie akej vyroby za 150 - 300€ miesto toho dat 500€ a vozim sa 3-4 roky ( pri jazdeni nasich obcanov 15 000km za rok )
mori79
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 04.06.2006 11:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mori79 »

ved pisem ze som dal swag a tu co som vybral dam zrepasovat co je na tom ak sa da usetrit ja na peniaze musim robit nepadaju z neba
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

frogycek napísal:co na toto napisat, najskor si pokupime aby sme boli frajeri passaty , A6, A8 , superby a potom ideme plakat nad 500€ za napravu a hladat kadejake nahrady ktovie akej vyroby za 150 - 300€ miesto toho dat 500€ a vozim sa 3-4 roky ( pri jazdeni nasich obcanov 15 000km za rok )
Preskočil si cez koňa,lebo si hodil všetkých do jedného vreca.A rozumné tj.nerozhadzovačné správanie by som si nedovolil vyčítať nikomu.
Čo sa týka samotného problému,tieto druhovýrobové diely sú často úplne na tej istej úrovni ako originálne dielce,ale cena hoci tretinová. Dokonca viem príklad na vodné čerpadlá ktoré odchádzali na nových autách,po výmene sa interval značne predĺžil.
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

........tato tema tu bola odporucam ti znacku FEBI .... dobry pomer cena = kvalita...

http://www.google.sk/search?hl=sk&clien ... CCEQrQIwAA
milanpohl
Príspevky: 391
Dátum registrácie: 08.10.2009 23:17
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanpohl »

Tá cena 100eur není len za repas ramien ale za komplet všetkých možných členov na prednej náprave ktoré sa dajú zrepasovať.Hej nenapísal som to v prvom príspevku,ospravedlnujem sa,ale takto máš komplet repas prednej nápravy samozrejme plus robota,nikto ti to robiť zadarmo nebude.Preto 100eur.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 77 neregistrovaných