1 029 286
inzerátov
Pridať inzerát

VW Passat B4 TDI - buchnutie pri radeni

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
530xd
Nová tvár - Trabanto (2)
Založený: 30 júl 2010
Nabehané: 0 min
Predmet: VW Passat B4 TDI - buchnutie pri radeni PríspevokZaslal: 06.12.2017 22:12   
Zdravim Vas chlapi,

Posledne dni pozorujem problem na mojom aute.
Pri preradeni rychlosti mi zvykne nieco odpredu z auta buchnut. Nerobi to stale, robi to sem tam, ak radim velmi velmi setrne, pomalsie ako ludia v autoskole tak neurobi nic, ak radim normalne tak pocujem ten zvuk.

Nepocujem ho stale, pocujem ho sem tam.
A druhy poznatok, ked idem na 5ke cca tych 85km/h a pustim plyn a nasledne ho prudsie zatlacim tak vtedy to buchne, ale nie je to len pocut ale aj citit, take jemne myknutie autom.

Robi to len ked auto ide dopredu a radim rychlosti smerom hore, pri podradovani nerobi nic a ani pri cuvani.

Na aute boli pred tyzdnom menene horne ulozenia tlmicov plus vsetky silenbloky na podvozku.

Jedna sa o Passat B4 TDI 66kw, kod motora 1Z, ma to najazdene 328.000km.

Za kazdu radu vam vopred dakujem.
Citovať
VLADY
Vážený člen - Gallardo (214)
Založený: 11 september 2007
PríspevokZaslal: 07.12.2017 11:31   
Tak ešte zostávajú silentbloky motora respektíve ak sa to objavilo po tom servisnom zásahu kedy sa menili tie spomenuté veci okolo nápravy tak chlapci asi najskorej dačo zle poskladali nazad, možno je zle dačo dotiahnute ohladom uloženia motora a pod.
Veľmi obľúbený člen - Ferraro (131)
Založený: 10 október 2011
PríspevokZaslal: 08.12.2017 17:11   
Skús sa pozrieť na silentbloky motora a prevodovky.
Nová tvár - Trabanto (2)
Založený: 30 júl 2010
Predmet: Vyriesene PríspevokZaslal: 08.12.2017 20:55   
Chlapi vyriesene, chalan ktory mi to menil mi zle dotiahol na lavej strane poloos :) auto ide ako nove
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum