VW Passat 2.0 tdi ´06 - Vaše skúsenosti

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

VW Passat 2.0 tdi ´06 - Vaše skúsenosti

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

Zdravim,

chcel by som si zakupit passat variant,06-2l tdi,103kw,vedeli by ste poradit,jak je to auto spolahlive,atd?

Ďiky.
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

skor,ako Ta tu mnohi sfuknu pod ciernu zem,precitaj si pravidla na fore..zakladas nie duplicitnu temu,ale milionplicitnu...o tomto aute a motore su tu stohy tem...tak skus pouzit tlacitko hladat...pouzi klucove slova a precitas si vsetko,co potrebujes...ver mi...a zober si dovolenku,lebo to je citanie na dlho..a navyse je tu tema, kde su naskladane recenzie...tak si daj pripadne to do hladania a tam sa docitas co potrebujes...vela stastia..

osobne by som do tejto motorizacie nesiel..radsej 1,9 TDi...tu aj mam..a tiez ma svoje muchy,ale nie tolko,ako 2?0 TDi... :41c2:
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

potom naco je toto forum?????????nic som vhodne nenasiel...dik
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

skus dat do vyhladavania "recenzie"..alebo passat 2,O TDi..a uvidis... lol
scorpi4
Príspevky: 6093
Dátum registrácie: 18.07.2008 17:35
Bydlisko: TT, PN, TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scorpi4 »

mimochodom,ano,toto forum je na to,aby pomahalo aj pri tychto veciach, a ja som Ti nenapisal nic zle,len aby si sa naucil orientovat na fore..budes to potrebovat,ked ho kupis..toho vysneneho passata :41c2:
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

FUKSIK4 napísal:potom naco je toto forum?????????nic som vhodne nenasiel...dik
urcite forum neni na to, aby sme tu kazdy den pisali fesakom ako ty, ktori si chcu kupit prasat, ake ma vlastnosti. Myslim, ze ked je tu napisane 100x tak 101 to uz pisat netreba. Ked sa ti to nepaci, nech sa paci, mozes sa ist informaovat inde...
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

Na miesto poucania,si uz mohol nieco hodit o passate!!!!!!!dik
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

fuksik, ja ti poradim tak ako ti chlapci nadomnou: priamo pod reklamnym bannerom hore mas napisane zltym pismom HLADAT.

precitaj si to co ti napisem : na to hladat kliknes mysou, zobrazi sa ti vyhladavacia stranka, do riadku KLUCOVE SLOVA napises passat a vyhodi ti to 935 vysledkov.

NESTACI?

toto ma urobit kazdy clen na fore ked sa snazi vyriesit svoj problem alebo otazku. Pretoze ked sem trikrat za tyzden pride clovek ako ty, zalozi novu temu "chcem kupit passat poradte mi" tak to nebude mat ziadnu uroven. NIKTO nebude mat snahu mu poradit, pretoze uz 100x pisal to co by napisal tebe. A buduci tyzden 101x, 102x, 103x... NACO? Nikto normalny na toto forum chodit nebude lebo to tu bude ako pre male soplave deti. Pozri si ine, odborne zamerane fora, ako to vyzera tam... to je trochu ina uroven.



no a kedze nie si male soplave decko, nebudem ta vodit za rucicku a tuto temu:

http://forum.autobazar.eu/preco-si-ludi ... 19348.html

si urcite najdes aj sam v tych 935 vysledkoch :) precitaj si VSETKO co je v nej napisane, hlavne si precitaj tie recenzie spolahlivosti.

ak mas este stale chut kupit passat, kludne sa ozvi. Nemysli si, ze mazda a honda nevedia jazdit s takou spotrebou ako Passat. A na rozdiel od Passatu sa nekazia.


edit : jo a nalinkujem ti este jednu temu:
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?f=28&t=8727

skus si zratat kolko toho cloveka stala primitivna debilina, vstrekovace. Cerpadlo si zarataj tiez. Ked mu klakne turbo lebo bude jazdit na minimalnych otackach a prepalovat pouzitie oleja, pripravi si dalsich 2000eur. A male otacky odrovnavaju aj dvojhmotu pretoze nemecka kvalita nemoze superit s japonskou.

este stale mas zalusk na passat? posluz si, nech sa paci...
Naposledy upravil/-a mp3turbo v 09.03.2010 20:43, upravené celkom 1 krát.
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

DOBRE,diky moc,som zvedavy ci nieco najdem
cubicomp
Príspevky: 4526
Dátum registrácie: 24.02.2007 22:10
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cubicomp »

FUKSIK4 napísal:DOBRE,diky moc,som zvedavy ci nieco najdem
to si mal skusit ako prve, len to by si musel najprv citat ake su pravidla....ale to chceme vela od ludi, aby dodrziavali nejake pravidla, ze?
jardo555
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 04.11.2007 09:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jardo555 »

počuvaj nepočuvaj tu ludi čo kidaju na 2.0tdi passat ja ho mam uz 2 roky a som nadmieru spokojny super spotreba da sa na nom pene jazdit na 5.5l a super to ide nemal som stím vobec ziadne problemi a je to pekne auto nie ako niektore škatule taky čo tu ohovaraju toto auto tak nemaju nan a zavidia takze ked sa ti pači tak si ho kup a budes spokojny a nepozeraj sa na týchto blbcov
FUKSIK4
Príspevky: 71
Dátum registrácie: 20.11.2009 11:10
Bydlisko: nitra
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FUKSIK4 »

zdravim ta....ako na nom spravis aj 5,5l?ja som s mojim spravil cez 25000km ale pod 6l som robil malokedy,zvacsa jazdim dialnice s tempomatom,zvacsa robim okolo6 l...mas aj ty take rezonancie z pristrojovej dosky?
jardo555
Príspevky: 17
Dátum registrácie: 04.11.2007 09:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jardo555 »

podla toho ako jazdis ja nechodim teraz vela po dialniciach ale ked idem okolo 100 a cez dediny 60 tak mam aj 5litrov spotrebu a ked idem tich 110 tak 5.5l a nemam ziadne rezonacie s pristrojovky nemal som snim zatial nič len olej menim a naftu nalievam
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

http://77.247.224.52/recenziapassat_b6.pdf

http://auto.pravda.sk/jazdene-auta-ani- ... azdene_P39


............. precitaj si toto , radsej si kup 1.9 Tdi 77kw a mas SVATY POKOJ
plzen
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 16.04.2010 21:04
Zdieľať na Facebook

passat 2006

Príspevok od používateľa plzen »

Fuksik , pozri iné autá,iné značky . porovnaj , prediskutuj z niekym čo sa rozumie , a si pohladáš niečo iné . Je vela lepších aut . Uvidíš že by si mal len starosti . Ale aj záleží čo to auto už zažilo.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 66 neregistrovaných