VW Passat 1,9 TDi - Tandemové čerpadlo

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dr.risko
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dr.risko »

Nemozem z toho - autorizovany servis...
Vacsina autorizovanych servisov su obycajne servisi s podpisanou zmluvou s automobilkou alebo koncernom a ich mechanici su len obycajni ludia. Ich vyber ma na starosti tiez len obycajny clovek. Je uz vecou politiky servisu aky personal ma a ako ho bude zaskolovat.
Porovnam - IMPA autorizovany servis skoda v Dolnom Kubine ponuka naozaj kvalitne sluzby. Skuste ist o 20km dalej do Ruzomberka je tam autorizovany servis Auto Valusek a ja co mam osobnu skusenost este nikdy nic mne osobne nevyriesili k mojej spokojonosti...
A to uz nehovorim o autorizovanych servisoch Fiat s ktorymi uz samotna automobilka rusila zmluvy kvoli mizernej kvalite servisovania.
No a este na porovnanie - spominana IMPA je otvorena 7 dni v tyzdni od 7-22:00 a cez vikendy je asi len do 20:00. Este som nevidel autorizovany servis ktory by cez tyzden po 17:00 netresol dverami nehovoriac o vikende. Toto sa mi stalo pri navsteve AS skoda v Poprade kde som potreboval skontrolovat pripadne vymenit ulozenie brzdoveho pedalu. Zenska mi vravi ze to spravia a ze teda ma objedna na stredu. Pozeram na nu a bol stvrtok. Vravim ze o tyzden? Ona spokojne ano... Ze maju vela - hned vedla je presklenna stena do dielne tam mali zavesene 2 ci 3 auta. Patricne s poburenim som jej vysvetlil ze sa jedna o brzdy nie a nie o nejaku banalitu a ze u nas v Dk sa tiez stava ze cakam jeden den na servis lebo maju toho vela ale maju minimalne 10x viac pracovisk a otvorene takmer nonstop...

Takze len tolko ze ak je niekde napisane autorizovany servis este neznamena ze to bude lepsie riesenie ako u nejakeho garazmajstra... Taky garazmajstri si aspon najdu cas aj mimo ordinacnych hodin co samozrejme spon trosku potesi...
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Mily Marek.
Uz si tu temu viackrat napisal.Uz som ti jasne pisal ze tandemove nove stoji cca 10000sk znacka PIERBURG.Ale tlak v tandemovom sa da merat priamo na cerpadle,je tam slepa skrutka a tam sa zakruti tlakomer paliva.A ak nema tvoj servisak taky merak,tam hned si sadne ku varechu,a hned si da ruky prec od aut.Ale najprv treba zmerat signaly s oscillosckopom.Kazdy automechanik by mal mat doma,ja mam tiez vsetko.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

ja len neskromne prihodim k reklame - stvorpismenkova firma ako prva pochopila na Slovensku ze obrovsky business sa da robit aj v noci. V Bratislave su otvoreni 7x24 ano dobre citas, 24 hodin dennodenne. Robia servis firmam a fici to jak svina, firma poobede donesie auto pripadne si pre neho chlapci pridu a do rana ho maju spravene. Ziadne vypadky produktivity... ziadne odstavky.

Neveril by si tomu ako firmy na to letia. Ako vcely na med :)

je pravda ze tam nemozes napochodovat o tretej v noci ze panboh daj dobry vecer a na mojom aute mi vymente brzdy, auta sa na servis prijimaju do nejakej hodiny (neviem presne takze nebudem trepat), ale ked si dohodnuty tak tam auto prinesies.

Supersystem. Podobne ako jeden nemenovany obchodny retazec nachadzajuci sa hned vedla tejto servisnej firmy je otvoreny tiez 24 hodin denne... nejake darceky som tam kupoval 03:58 rano s datumom 24.12.2009... sranda.
dr.risko
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dr.risko »

No ale to nieje len biznis - ja osobne ocenim napr. tie one 4 pismenka tak ze dajme tomu som uplny laik a som na vylete v BA alebo v dalsich 4roch mestach ci kolko to maju pobociek - to je jedno a posere sa mi auto tak ze cesta dalsich 500km je riskantna. Je nedela 18:00 vecer. V podstate som v riti ze? Ale ak existuje takyto servis ktory mi to spravi aj v nedelu vecer a samozrejme na to mam plnu zaruku 2 roky tak je to uplne nieco ine ako len biznis nie? A najlepsie na tom je to ze drtivu vacsinu beznych dielov maju skladom a nemusia dva tyzdne dumat ako autor tejto temy a jeho servisak :d :D ... Nieje to reklama su to len fakty a poukazanie na to ako to chodi na SVK - "mame otvorene v pondelok doneste prachy a potom dalsie a asi to ani nestihneme musite pockat... a na koniec vymenili sme tam toho viac takze doplatit prosim a k tomu este aj flasu a nabuduce musite prist na kontrolu a toto vymenime lebo to ste uz mali zle aj ked sme tomu pomohli mi ale to sa inak nedalo spravit a nahradny diel vam musime objednat z polska za skvelu cenu o 10% lacnejsie ako original" :4090:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

nie, je to len business. Oni totiz takuto premiovu sluzby poskytuju len s vidinou zarobenia penazi - vobec nie s vidinou opravy tvojho pokazeneho auta.

treba sa k veci postavit cynicky teda realne. Je to len a len business. Aj ten obchodny retazec co spominam nema otvorene 24h denne len z lasky ku mne ale k mojim peniazom.
dr.risko
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 26.01.2009 12:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dr.risko »

Ano ano to celkom urcite nieje o laske :d :D
Ale mne to osobne pride fajn moznost vyuzit nieco podobne ako ty a tvoj nakup vianocnych darcekov :4090:

Inak zaujima ma ci ten passat uz beha?

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 73 neregistrovaných