VW Passat 1.9 TDI , 96kw - kolko stojí výmena rozvodov

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rexor
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 14.12.2017 11:44
Zdieľať na Facebook

VW Passat 1.9 TDI , 96kw - kolko stojí výmena rozvodov

Príspevok od používateľa rexor »

Zdravím chcel by som sa opýtať koľko približne výjde výmena rozvodov na 1.9TDI 96kw??? Alebo niekto kto uz menil na tomto motore rozvody tak aká bola priblizna cena aj s prácou dakujem
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

100 eur je relativne vysoke cislo aj na bratislavsky kraj.

Automaticky vymena vodnej pumpy a nastavenie cez pripravky, kontrola cez riadiacu jednotku a predovsetkym pocitovo soferom "na akych otackach sa mi zapina turbo" a ako to bolo predtym.

V principe je to robota na dve hodiny s prstom v riti. Ked len zhodis remen a prehodis novy, mas to za 15 minut hotove.

Jaj dokelu nepises ake konkretne auto. Ja rozpravam o Sharane.
rexor
Príspevky: 42
Dátum registrácie: 14.12.2017 11:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rexor »

O passat b5.5 1.9tdi mne ide len o to kolko by to vyslo cca cena aj s robotou
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

V origo servise vo vw som platil pred cca 4 rokmi na tom passate b5.5 ale so 74 kw spolu aj s dielmi 650 eur....fičí dodnes....radšej to daj urobiť niekomu kto to vie ako suflikarovi ktorý ti do doj..ebe
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Nahradne dieli a to:remeň, kladky 2x, vodná pumpa - kod motora AVB - AVF - AWX ta vyjdu okolo 130€(samozrejme cena je stanovena podla znacky rozvodovej sady).Normalny servis(neznackovy) si vypyta za vymenu okolo 100€,cize do tych 250 sa kludne zmestis
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Podla rocnika boli 2 druhy rozvodov, ktore sa cenou znacne lisia, pretoze starsi typ obsahuje taky tlmic. Na passate ide dole celo co je dost pracne a preto je lepsie rovno vymenit aj kladky oboch drazkovanych remenov a aj tieto remene. Taktiez odporucam vymenit volnobezku alternatora ak este nikdy nebola menena a lozisko ventilatora. To su veci co ta za dalsich 5 rokov do dalsej vymeny rozvodov prinutia znovu platit za tu istu robotu zhadzovania cela.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 22 neregistrovaných