VW Passat 1.9 TDI , 81kw - vstrekové čerpadlo VP37

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aldo30
Príspevky: 18
Dátum registrácie: 16.06.2011 13:57
Zdieľať na Facebook

VW Passat 1.9 TDI , 81kw - vstrekové čerpadlo VP37

Príspevok od používateľa aldo30 »

Čaute,mam problém zo vstrekovým čerpadlom VP37 na aute passat B5 1.9TDI,81kw kod motora AFN-začala tiect nafta z čerpadla ale zatial ide-známi mechanik mi povedal ze 100evri chce za robotu plus tesniaca sada 15e. Zujíma ma názor odborníkov ktorý sa vyznajú čo to všetko obnáša výmena tesnení-čo všetko treba rozobral a pod. a plus dalšie riziká koľko to čerpadlo može vydržat a čo može byt opotrebované a može v určitej dobe odíst.ta cena sa mi dzá dosť vysoka niekde som počul že je to práca na hodinku plus nastavenie elektroniky.Taktiež ci by ste vedeli odporučiť niekoho v nitrianskom kraji kto by to vedel urobiť,prípadne či by sa oplatilo kúpiť použite cele čerpadlo.ešte aby som dodal auto mám 7rokov nabehané cez 300tis km možno aj daleko viac ak bolo stočené,a zatial som problémy nemal zo vstrekovačmi alebo niečím podobným
radusko351
Príspevky: 484
Dátum registrácie: 07.05.2012 21:32
Bydlisko: Nove Zamky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa radusko351 »

Dať dolu celé čelo plus rozvody, demontáž montáž a pre tesnenie čerpadlá 100e? Sa ti zdá cena dosť veľa? A práca na hodinu? To je práca na jeden a pol dňa minimalne, a že sa to rozhodol urobiť za 100e musí byť veľký dobrák.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tiež považujem cenu za priaznivú,snáď aj príliš nízku.Za tie peniaze by som sa do čerpadla osobne nevrtal.Len ja na rozdiel od zakladateľa viem čo tá práca obnáša.
Kúpa iného čerpadla a následne výmena je chybná úvaha ešte aj vtedy ak bude čerpadlo zadarmo,ani vtedy sa to pod tú cenu nedostane.Teda ak sa nebavíme o tom,že prácu bude robiť nejaký šuflikant za drobné.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných