VW Multivan T5 2,5 TDI 128 kw 4 motion 2005 , AXE

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

VW Multivan T5 2,5 TDI 128 kw 4 motion 2005 , AXE

Príspevok od používateľa erik34 »

Pozdravujem mám taký problém. Pri jazde som počul syčanie z motorovej časti a výkon auta som dostal až nad cca 2500-3000 otáčok na druhý deň bolo počuť niekde z pravého kolesa ako keby trie kov o kov proste kovový zvuk a ďalšia vec pri 4,5,6 stupni počuť hlučnejšiu prevodovku môže to byť prevodovka alebo kardan či diferak ak sa niekto s tým stretol dajte mi vedieť PC neukazuje nič dikes
Naposledy upravil/-a erik34 v 27.10.2019 08:22, upravené celkom 1 krát.
Sprtos
Príspevky: 239
Dátum registrácie: 22.10.2016 13:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sprtos »

Po tretom precitani som stale nepochopil co sa pan vlastne pyta.
erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik34 »

Pán sa pýta či sa s tým kto vlastni multivan alebo T5 stretol :2f93:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ak stretnete človeka tiež z klobúkom,a bude mať aj okuliare,pôjdete k očnému tiež ? Auto či jeden motor nie je zápalková krabička aby platilo že je v nej vždy a zásadne to isté,buď ok alebo vyhorené,len kým tam sa dá podobná otázka položiť,u techniky auta pre tak položenú otázka sú dve možnosti - jedna z nich sa volá naivita ...
Zvuk ani kovový ani iný od klávesnice nik neposúdi lepšie ako ten čo stojí pri aute.Ráčia sa pane ohnúť a pozrieť,a dať cielenejšiu otázku
erik34
Príspevky: 153
Dátum registrácie: 31.08.2010 15:55
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa erik34 »

Ak niekto nevie čítať čo som napísal alebo nebodaj trpí demenciou pripadne retardaciou a nevie pochopiť že nech mi nápišu ľudia ktorí majú T5 a stretli sa s tým je čas navštíviť psychiatriu a dať si vyšetriť hlavatu hlavu
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Správne rozhodnutie,verím že pomôže
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

erik34 neurážaj tu ľudí. mhlavaty ti dobre napísal, len ti si asi nepochopil.
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Náhodou...
Už som raz pánovi Hlavatému písal, že ho obdivujem, ako ho neustále baví pomáhať a že ho neprešla chuť, vzhľadom na dnešné požiadavky, vstupné dáta, komunikáciu...

Pri tamtom odpale som sa však prihlásil na odber nových príspevkov, nachystal popcorn a pobavil sa na decentnej odpovedi pána Hlavatého...
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

syčanie:
- syčať môže jedine vzduch - takže prekontroluj tesnosť celého traktu, ktorým prúdi nasávaný vzduch (hadice, turbo, intercooler, sanie...)

trenie kovu o kov - kovový zvuk
- tvoj motor a prevodovka obsahujú niekoľko stovák pohyblivých súčiastok. akákoľvek zväčšená vôľa, uvoľnenie či opotrebenie môže spôsobiť takýto zvukový prejav

mal si opísať čo najpresnejšia, za akých podmienok ten zvuk vzniká a kadiaľ sa prenáša (za jazdy, v stoji, na voľnobehu, pri akcelerácii, pri decelerácii...)

tvoj opis je to isté, akokeby si prišiel k lekárovi a povedal mu, že máš teplotu a bolí Ťa niečo v hornej polovici tela.

či Ti hučí diferák alebo prevodovka, to Ti nikto od PC nezistí. Možné je totiž všetko. Dokonca môže to byť niečo úplne iné.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

A možno máš volné ložisko a čochre Ti kotúč o brzdový stmeň . Choď si to pozreť a skontroluj a ak nie daj vedieť a ja Ti sem napíšem ďalšiu alternatívu a budeme si tu takto písať celý týždeň ...OK?
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

sycat bude asi had a kovovy buchot to mude asi kladivko...... je to jasne, nastahoval sa ti tam had a bucha kladivom......

najde sa niekto kto prekona stupidnostou tento prispevok???
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných