VW Golf VII - tón zvonenia v aute

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

VW Golf VII - tón zvonenia v aute

Príspevok od používateľa koumi »

Chcel by som vás poprosiť či sa niekto nestretol s takýmto problémom, asi je to v telefóne síce ale možno niekto bude vedieť...

Comopsition media + Galaxy S9, kedysi mi zvonilo v aute keď mi niekto volal zvonenie aké mám nastavené v telefóne, teraz z ničoho nič je tam nejaké defaultné zvonenie ktoré sa nedá počúvať, síce sa dá meniť v nastaveniach ale aj tak je slabý výber a vôbec sa mi to nepáči. A ako bonus, keď to fungovalo ako malo, a mal som tichý režim na telefóne sa mi na displejoch zobrazilo len číslo a meno volajúceho a stíchlo rádio, proste bolo ticho ako keď je tichý režim na telefóne, teraz pri tichom režime mi auto aj tak zvoní...

nestretol sa s tým už niekto?
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Odober sparovany telefon v composition media, odstran v bt nastaveniach telefonu sparovanie s composition media. Naparuj nanovo.
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

Skúsil som, nezabralo... ale skúsil som aj druhý, starší telefón a ten funguje bez problémov, takže asi to vyzerá na nejakú chybnú aktualizáciu telefónu... dúfam že ďalšia to opraví
mlokec
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 23.11.2014 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlokec »

A máš to zvonenie pridané v tých systémových zvoneniach? Mne to samsung tiež robil, presunul som to tam a potom to bolo ok
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

To nemusí byť chybnou aktualizáciou. To je možno najskorej vlastnosť ak sa upgradeoval android buď na novšiu verziu alebo len stiahol nejakú aktualizáciu ....To sa stáva pred pár rokmi mi perfektne fungovali lacné čínske BT komunikátory do prilby. Teraz ked už je od vtedy možno 4tá verzia androidu je s tým len problém. Znížená hlasitosť, problémové spárovanie s mobilom po rozpojení spojenia z dôvodu vzdialenbosti že idem do obchodu s mobiloma prilba ostane v kufríku na scootri a sa nevedia nanovo napáarovať musím BT vypnúť a nanovo zapnúť. Niekedy platí , že čím novšie tým horšie a komplikovanejšie je to pre obsluhu....
koumi
Príspevky: 359
Dátum registrácie: 23.09.2004 08:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa koumi »

Ako môže sa celý android hanbiť aj s ich aktualizáciami... Keď urobia nejaký upgrade, tak nechápem prečo zariadenia nefungujú normálne aj spätne... počkám ešte na jednu aktualizáciu či to nevyrieši a prejdem na iphone alebo čo
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 21 neregistrovaných