VW Golf VI , 1,2 tsi , 77 kw , 2009 , automat

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum
Zamknuté Nová téma
12>
Autor Správa
Gabacik
Založený: 16 máj 2020
Nabehané: 48 min
Predmet: VW Golf VI , 1,2 tsi , 77 kw , 2009 , automat PríspevokZaslal: 16.05.2020 09:58   
Dobrý deň, chcela by som sa poradiť s vami lebo vážne si už neviem dat rady. Mam golfa 6 1.2 tsi automat, problém je v tom ze keď naštartujem tak pokiaľ je zapnutý sytic je všetko v pohode ako náhle vypne sytic začne triasť motorom, skube to ale iba na voľnobehu keď si zaradim tak počas jazdy necítim žiadne trhanie nič, robí mi to iba na voľnobehu, vymenila som už sviečky, štartovacie káble, vstrek a palivový filter. Mala som to aj na diagnostike viac krát ale vždy tam ukáže iba chyba 1 valca nič viac, neviete mi poradiť prosím vás čo by to mohlo byt, nemal niekto podobnú skúsenost? Za každe rady naozaj moc ďakujem.

Naposledy upravil Gabacik dňa 16.05.2020 17:41, celkom upravené 1 krát.
Citovať
bokszos
Nová tvár - Trabanto (3)
Založený: 16 apríl 2012
Nabehané: 8 hod 3 min
PríspevokZaslal: 16.05.2020 12:25   
problem je 1.2 TSI, jedine podpalit!
Citovať
Gabacik
PríspevokZaslal: 16.05.2020 14:48   
Hm, ďakujem ale čakala som skôr inú radu.
Citovať
hjundai
VIP člen - Veyron (277)
Založený: 21 marec 2010
Nabehané: 8 dní 22 hod 33 min
PríspevokZaslal: 16.05.2020 16:42   
no treba zmeniť diagnostika - ísť tam kde robia diagnostiku motora nielen vyčítanie chýb... napíš tu pánom odkiaľ si a možno ti poradia lepší servis-garáž.
Citovať
cicmanec
Legenda - Ford T (1291)
Založený: 15 október 2008
Nabehané: 4 mes 6 dní 11 hod
PríspevokZaslal: 16.05.2020 18:10   
mhlavaty, v tejto téme sú všetky príspevky k veci?
PríspevokZaslal: 16.05.2020 18:33   
Vďaka,tak skúsim ešte to a som z Púchova.
Citovať
hjundai
VIP člen - Veyron (277)
PríspevokZaslal: 16.05.2020 19:01   
cicmanec napísal:
mhlavaty, v tejto téme sú všetky príspevky k veci?

- ja teda nemám nič proti nikomu ale k čomu je to dobré? Asi máte obaja kus svojej pravdy, bolo by dobré sa na to " vys..ť" a fungovať normálne.
Či bude lepšie sa poťahovať v každej téme? Nakoniec ťa vyhodia definitívne.
Citovať
mastik29
Veľmi obľúbený člen - Ferraro (144)
Založený: 07 apríl 2010
Nabehané: 18 dní 10 hod 42 min
PríspevokZaslal: 16.05.2020 19:21   
Ibaze on poukazuje iba na to, ze mhlavaty zneuziva svoje “postavenie“ a maze to, co sa nepaci jemu.
Pritom sam neni svaty, skor naopak, kedze ako sam dokazuje, porusovanie pravidiel je u neho bezne, zrovna tak urazky atd… Zrovna tak, neustale opakujuce sa temy, hoc v pravidlach je o tom jasne napisane…

A k teme…
Najst iny servis. Dat auto opravit a opravene ho prebrat, zaplatit. Ak sa chyba znova prejavi, reklamovat opravu. Tak, ako to je bezne s inymi vecami, sluzbami.
Citovať
cicmanec
Legenda - Ford T (1291)
PríspevokZaslal: 16.05.2020 19:27   
hjundai, normálne sa s ním fungovať nedá kým si bude pravidlá vysvetľovať po svojom a v jednej téme aj s patričným komentárom niečo zmaže a v inej to isté nechá bez povšimnutia napriek upozorneniu. Takže nech to robí poriadne a v každej téme alebo nech sa na to vykašle! Lebo toto čo robí teraz je tak akurát na zaplakanie...
Známa tvár - Feldo (55)
Založený: 30 september 2009
Nabehané: 12 dní 17 hod 54 min
PríspevokZaslal: 16.05.2020 21:08   
Ved, ak ti to vadi, nestazuj sa tu. My to nevyriesime a nezaujima nas to. Skus to na lamparni, tam su kompetentni na vybavovanie tvojich staznosti.
Citovať
hjundai
VIP člen - Veyron (277)
PríspevokZaslal: 17.05.2020 05:41   
cicmanec napísal:
hjundai, normálne sa s ním fungovať nedá kým si bude pravidlá vysvetľovať po svojom a v jednej téme aj s patričným komentárom niečo zmaže a v inej to isté nechá bez povšimnutia napriek upozorneniu. Takže nech to robí poriadne a v každej téme alebo nech sa na to vykašle! Lebo toto čo robí teraz je tak akurát na zaplakanie...

- ja ti rozumiem,je to problem lebo ani internet nie je uplne demoktaticky a ak nemas vlastne forum nic ako uzivatel neporiesis. Mna tak kvoli ceskym idiotom vyhodili zo suzuki clubu. Tak seriem na nich.

Fakt je ten ze skor vyhodia teba ako Hlavateho. Kasli na to neporiesis nic. Estu tu nie je diktatura ako inde. Kazdy sme nejaky skusme sa preniest a existovat v tomto priestore. V krcme by sa to vyriesilo inak tu to inak nejde.

Aby som odlahcil... vigor racna bude OK? Vydrzi klbova teleskop racna nieco? Sa mi stava ze s kardanom na racni sa nezmestim tak hladam riesenie....
Citovať
aristoteles
Známa tvár - Feldo (55)
Založený: 30 september 2009
Nabehané: 12 dní 17 hod 54 min
PríspevokZaslal: 17.05.2020 07:46   
Tak zase prrrrr!
To, dufam, tu nechceme hladkat po hlavicke ciciho (co tu tobi bordel minimalne 10 rokov), ked dostane pohlavok.
Porovnavat ho s hlavatym a relativizovat. Ci ano?
Co sme tu zapadna demokracia, kde decko skace rodicovi po hlave a ked mu da pohlavok, tak chceme rodica do basy? Fakt?
A co takto trosicka zapojit hlavicku? Teda, vlastne to sa tu deje, radsej treba pouzit hlavu.
Ano, v krcme, medzi chlapmi, by poniektori dostali preplesk, a bolo by, uz by tam nepachli. Tu, medzi zenami, ho este vypocujeme a polutujeme?
Fakt?
Pomozte mi, je to hlupost, povrchnost, ignorancia, alibizmus, ci co to tu je???
Ved musi platit aspon zakladna subordinacia. Ako by to vyzeralo, keby robotnik pokrikoval na majstra, decko na ucitela, atd. Poriadok tu nikomu nic nehovori? To su admin a velka cast ucastnikov anarchisti??
Ps : sorry za offtopic, nezacal som ho
Citovať
cicmanec
Legenda - Ford T (1291)
PríspevokZaslal: 17.05.2020 08:02   
Ty si nielen mimo témy, ale úplne mimo...
Povedomá tvár - Favorito (22)
Založený: 28 február 2010
Nabehané: 23 hod 17 min
PríspevokZaslal: 17.05.2020 08:26   
boa zas o cicmancovi,uz ho konecne vyhodte ved je to ubohy debilek ktory prska vzdy ked mu niekto pohladi ego
Citovať
trucker694
Vážený člen - Gallardo (244)
Založený: 03 december 2005
Nabehané: 23 dní 17 hod 52 min
PríspevokZaslal: 17.05.2020 08:29   
aristoteles napísal:
Co sme tu zapadna demokracia, kde decko skace rodicovi po hlave a ked mu da pohlavok, Ako by to vyzeralo, keby robotnik pokrikoval na majstra, decko na ucitela,

V niečom je pravda prvá veta,ale v tej druhej nie! Zažil som dobu keď majster si dovolil veľa, a bol nad ním vedúci, takže prr,a ani súdruh učiteľ alebo po novom pán učiteľ nezjedol všetko múdrosť sveta. Ani veduci,majster,učiteľ nie je boh sveta,aj oni sa môžu pomýliť, nemusia mať SVOJU PRAVDU,čo ak sa mylia?!,z pozície sily,nadradenosti,právomocí ,budú terorizovať za poukazanie na to,ze aj inde je pravda.
Citovať
Zamknuté Nová téma
12>

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum