VW Golf Variant - ojnice

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

kostlivec
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 30.10.2009 17:41
Zdieľať na Facebook

VW Golf Variant - ojnice

Príspevok od používateľa kostlivec »

Pozdravujem Vás, chcem reagovať a zároveň apelovať na vyjadrenie pána mhlavatého ktorého poznatky a vyjadrenia sú zo širokej škály automobilov na vysokej odbornej úrovni hlavne čo sa týka agregátov a ich diagnostiky,konkrétne mi ide o objasnenie a pomoc jednému pánovi volal sa mjenik, ktorý v nedávnej téme chcel vedieť či jeho golf variant s kódom BLS rok 2009 môže očakávať prasknutie ojníc.Pán m hlavatý tvrdil že ten ročník nie že tie skorej vyrobené,ja tvrdím že môže a vysvetlím prečo, otec má octáviu 4X4 v plnkea kód BXE ročník 2010 a na motore je taká hviezdička s rokom výroby a on tam má rok 2008 a pokiaľ som sa dobre dočítal trpeli tým iba ročníky 2007/8 kód BKC,BXE,BLS tiež som si myslel že sa to jeho netýka keď sa kupovala, veď predsa ročník nepustí a hľa vopchali tam uloženku, takže odporúčam pánovi mjenik nech si oddekluje motor a nájde ten znak kedy bol vyrobený agregát,zrejme to montovali do okty tak ako do dieslovej feldy z jednotkového golfa motor 1,9 TDI prosím pána m hlavatého nech doplní tému. Je to hrozné tŕpnuť kedy to praskne :41c2:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tiež ma to udivuje,ale ako neznačkový opravár nemám volný prístup ku všetkým informáciám.Motory ktoré som riešil si vlastne zistili samotný majitelia že im podobná vec hrozí.Riešil som pár motorov kde sa to riešilo "pre istotu" ,je ťažké sa k veci vyjadriť jednoznačne ak sa veci utajujú,resp.minimálne neoznamujú.Čo by mala byť samozrejmá vec.Skúsim zistiť zistitelné
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf Variant - ojnice

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

kostlivec napísal:Pozdravujem Vás, chcem reagovať a zároveň apelovať na vyjadrenie pána mhlavatého ktorého poznatky a vyjadrenia sú zo širokej škály automobilov na vysokej odbornej úrovni hlavne čo sa týka agregátov a ich diagnostiky,konkrétne mi ide o objasnenie a pomoc jednému pánovi volal sa mjenik, ktorý v nedávnej téme chcel vedieť či jeho golf variant s kódom BLS rok 2009 môže očakávať prasknutie ojníc.Pán m hlavatý tvrdil že ten ročník nie že tie skorej vyrobené,ja tvrdím že môže a vysvetlím prečo, otec má octáviu 4X4 v plnkea kód BXE ročník 2010 a na motore je taká hviezdička s rokom výroby a on tam má rok 2008 a pokiaľ som sa dobre dočítal trpeli tým iba ročníky 2007/8 kód BKC,BXE,BLS tiež som si myslel že sa to jeho netýka keď sa kupovala, veď predsa ročník nepustí a hľa vopchali tam uloženku, takže odporúčam pánovi mjenik nech si oddekluje motor a nájde ten znak kedy bol vyrobený agregát,zrejme to montovali do okty tak ako do dieslovej feldy z jednotkového golfa motor 1,9 TDI prosím pána m hlavatého nech doplní tému. Je to hrozné tŕpnuť kedy to praskne :41c2:
:40bd: :d :D

Same BLBOSTI SEM PISES!!! :41c2: :41c2:

MOTOR Z ROKU 2008 SA URCITE NEDOSTANE DO AUTA Z ROKOM VYROBY 2010!!! NIE NA LINKE V CECHACH!!!

A FELDA-FELICIA nikdy nemala motor 1,9tdi!!!!! :41c2: :..: :..: ::: :::

A k teme: NEPRASKALI bloky ale nieco ine!!!
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

PROCHY , prepáč

ale kostlivec vo svojom prispevku NIKDE nespomína

žiadnu Feliciu :3c90:
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

laco1871: :40bd: :d :D nefajci uz tu travu a citaj poriadne!!!

nepise FELICIA ale FELDU!!! :41c2: :41c2:

MOTOR 1,9 TDI SA NEMONTOVAL NIKDY DO FELDY-FELICIE!!!! :28b7: :28b7: :28b7: :40bd: :40bd: :d :D

TU PISE CO???

bol vyrobený agregát,zrejme to montovali do okty tak ako do dieslovej feldy z jednotkového golfa motor 1,9 TDI :40bd: :40bd:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Je to hrozné tŕpnuť kedy to praskne.


Celé to praskne až Fico nebude premiér.. dovtedy všetko pohoda klídek tabáček
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Vyzerá to takto...tu je jedna
Obrázok
Ojnica samotná bola v tom nevinne
mjenik
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 17.08.2008 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjenik »

...vieme, ako to vyzera...teraz uz len, co s tym...
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

To nerozhodne žiadny mechanik,ten si môže povedať svoj názor ale rozhodnutie či to nechať tak alebo riešiť je už na majitelovi.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ved tie utrhnute sroby mi vybiju v monitore jamu, jak ze co s tym ? co to je za otazku ? :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
kostlivec
Príspevky: 221
Dátum registrácie: 30.10.2009 17:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kostlivec »

Prochy máš pravdu kopol som sa bol to 1,9D v tej felde a ten otcov motor je fakt rok 2008 jedine ak ho niekto menil,tá okta bola vo firme Lesoplean v BL a posledný servis pri 60000bol v Leviciach :-\
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 41 neregistrovaných