VW Golf V , 2008 - landi renzo

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
klopko
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.05.2022 21:47
Zdieľať na Facebook

VW Golf V , 2008 - landi renzo

Príspevok od používateľa klopko »

Zdravim mám problém s Landi renzo. Kúpil som vw golf5 rok 2008. Keď nastartujem auto prepínač automaticky začne pipat a kontrolky na prepínači svietia na modro. Po prepnutí na benzín prestane pipat. Predajca mi povedal vraj stačí vymeniť vstreky že tak mu povedali v servise. Ale mne sa to nezdá že by auto hádzali automaticky do plynu po štarte + pípanie. Viete niekto niečo viac o tomto probléme?
pacok
Príspevky: 319
Dátum registrácie: 21.07.2009 13:05
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf V , 2008 - landi renzo

Príspevok od používateľa pacok »

To na aku farbu ma svietit pri chybe neviem.No plati ze ak mas prazdnu nadrz tak pipa alebo blika.takriez zalezi aky stary system plynu mas.Starsim velmi nevadilo ak bola nejaka chyba v emysnom systeme auta no novsi ta neprepne ak mas chybovy kod v pamati.Takze pozriet pamat vymazat a skusit ak nepomoze aspon docasne nastivut plynara
oco13
Príspevky: 17824
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf V , 2008 - landi renzo

Príspevok od používateľa oco13 »

klopko napísal: 17.05.2022 21:49 Kúpil som vw golf5 rok 2008.
Ja vidím hlavný problém v tomto.
Teraz len vyhladať kto sa daným systémom zaoberá a navštíviť dielňu. Landi nie je práve špičkový systém plynár musí overiť či sú dané systémy kompatibilné. V zahraničí si s tým privela starostí nerobia.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf V , 2008 - landi renzo

Príspevok od používateľa seven549 »

klopko napísal: 17.05.2022 21:49 Zdravim mám problém s Landi renzo. Kúpil som vw golf5 rok 2008. Keď nastartujem auto prepínač automaticky začne pipat a kontrolky na prepínači svietia na modro. Po prepnutí na benzín prestane pipat. Predajca mi povedal vraj stačí vymeniť vstreky že tak mu povedali v servise. Ale mne sa to nezdá že by auto hádzali automaticky do plynu po štarte + pípanie. Viete niekto niečo viac o tomto probléme?
ved ti to ide dobre.natocis motor a hned spalujes gaz.tak to maju slovaci urobene aby to lpg malo vyznam.

auto je z roku 2008 tam uz nebude povodny stav ako keby to bolo 3 rocne auto.

lpg ma fungovat takto. akonahle sa motor ohreje na 70 celzia tak az v tedy zapne lpg.nastavenie lpg je od vyroby uspora je 20 percent oproti bezninu.

ale na sk to je spravene podla priani zakaznika zapinat na lgp od 20 celzia alebo hned po starte a uspora od 80 percent.ak auto berie 7 litrov benzinu tak moze brat max 9 litrov lpg.cize jazdi to na chudobnu zmes.

chod stym tam kde na sk montuju lpg.budu najlepsie vediet sa na to pozriet a nastavia ti to podla priani.
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf V , 2008 - landi renzo

Príspevok od používateľa miroslav114 »

V Štúrove servisuju landi renzo , ja ho mám v renaulte od výroby , je to rok 2007 a keď začne opäť tak ma prázdnu nádrž , ale kontrolka bliká na žlto a keď prepne na LPG tak na zeleno
kirke25
Príspevky: 307
Dátum registrácie: 03.07.2010 22:40
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf V , 2008 - landi renzo

Príspevok od používateľa kirke25 »

To KLOPKO

A prečo si vobec to auto kupoval? Ak už treba meniť všetky LPG tak už to LPG nejaký čas sluzilo. Okrem iného nádrž ti netreba meniť? :hero:
Nejako prestávam rozumieť tomu čo všetko sa dá predať ,,,, :2f93:
Zaujímave že vždy sa nájde nejaký somár čo to kúpi...
A ta gramatika chlapci - FULY - patr"y" :40bd: :40bd: :40bd: ....
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf V , 2008 - landi renzo

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Kupoval lebo to chcel , čo tu riešite kraviny . klopko chod stým do nejakej LPG dielne fakt kvalitnej a nech ti to tam porobia a skontrolujú .v Štúrove robia Landi vlastná skúsenosť , a je to kvalitné LPG zariadenie
klopko
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 17.05.2022 21:47
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf V , 2008 - landi renzo

Príspevok od používateľa klopko »

Chlapci však kluuud hej 😁😁 už to facha výmena vstrekov a filtra. Bol som s tým v Žiline Autoplyn Chovanec odporúčam na 100%. Perfektný prístup v stredu som bol na diagnostike za ktorú som nemusel platiť, objednal veci dohodli sme sa na piatok čiže dnes na obed prišiel som vymenil to za 40 minút zaplatil som zato 300€(Vraj predajcovi povedali v hatiari 500€) a odišiel som spokojný domov.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 80 neregistrovaných