832 033
inzerátov
Pridať inzerát

VW Golf V - vypínanie rádia po vytiahnutí kľúča

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
Boa
Založený: 25 november 2019
Nabehané: 1 hod 13 min
Predmet: VW Golf V - vypínanie rádia po vytiahnutí kľúča PríspevokZaslal: 03.12.2019 14:55   
Zdravím, chcem sa opýtať ci mi vie niekto poradiť ohľadom problému s radiom. Namontoval som si do auta rádio s väčšou obrazovkou, rádio sedí v rámčeku aj hraje jak ma, akurát je tu jeden problém ze po vytiahnutí kľúča sa nevypne resp. rádio sa nedá nijak vypnúť. (iba displej) Po čase keď auto stoji tak to samozrejme pocíti baterka. Dá sa to nejak urobiť, prerobiť tak, aby po vytiahnutí kľúča sa rádio vyplo, tak ako to bolo na originálnom rádiu? Alebo nejake iné riešenie okrem vyhodenia rádia z okna? :D

Dakujem

GOLF 5 - 2007, 2 0 TDI
RADIO- Pioneer-AVH-P4000DVD
Citovať
cicmanec
Legenda - Ford T (1142)
Založený: 15 október 2008
Nabehané: 3 mes 26 dní 14 hod
PríspevokZaslal: 03.12.2019 14:58   
Tisíc tém tu je o (ne)vypínaní rádia a ty si nenašiel ani jednu?!

Keby si to aspoň skúsil vedel by si, že sa potrebuješ pohrať s káblami stáleho a spínaného napájania.
Známa tvár - Feldo (55)
Založený: 16 september 2010
Nabehané: 13 dní 20 hod 45 min
PríspevokZaslal: 03.12.2019 20:13   
k radiu mas aj schemu, staci ak to zapojis podla nej....... ak schemu nemas tak si ju vygoogli, ak to podla schemy nevies zapojit kontaktuj autoelektrikara....lebo sem-tam sa stane ze hocjak poprepajne kabliky mozu sposobit aj ohnik....
N15 GA14DE
3B6 AVF
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum