VW Golf V Variant / problem s panoramou - (VYRIESENE)

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Muctos
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12.01.2007 18:39
Zdieľať na Facebook

VW Golf V Variant / problem s panoramou - (VYRIESENE)

Príspevok od používateľa Muctos »

Ahojte...
Dnes som vysaval auto a tak som si otvoril strechu, potom som sadol do auta, že ho nastartujem a pred nastartovanim auta som zapol zatvorenie strechy (šíbra) a aj zaclony + som zacal startovat, pretoze sa mi nechcelo cakat kym sa uplne zavre.
Pocas tohoto vsetkeho sa siber prestal zatvarat a odvtedy nejavy ani naznak zivota... Proste problem je, že starter stiahol sibru prud a siber sa zastavil - odvtedy nic - mrtve... Skusal som vsetko mozne okrem vybratia baterky, ale to asi nema vyznam.

Poistky som premeral su ok... Je tam nejaka ina poistka na siber, alebo rele??? co som asi tak mohol odjeb@t??? Motor na siber je BOSCH a ide na 100% ako aj ovladace atd... podla vsetkeho siber nema "štavu"... ze by to bola nejaka komfotna riadiacka???

Som z toho na nervy... SIBER SOM ZAVREL CEZ IMBUSAK RUCNE a teraz neviem co dalej. Nejde zavret ani zaclonka a ta ma zvlast motorcek preto si myslim, že problem v elektrike.

Okna ako aj ine veci idu jak oci...

Nevie mi niekto poradit co, kde a ako??? alebo nema niekto kontakt na dobreho autoelektrikara? PK,BA,TT,SC,MA som z PK

Za kazdu radu dakujem VOPRED.
Naposledy upravil/-a Muctos v 17.03.2013 01:27, upravené celkom 1 krát.
Rade99
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 11.05.2008 16:00
Zdieľať na Facebook

postup normovania motorcekov

Príspevok od používateľa Rade99 »

Stačí ti znovu nanormovať motorčeky a to nasledovne. Pre roletku podrzís tlacitko na zatvaranie, roletka pojde dopredu asi tak 20cm vzad a znovu dopredu (pocas tohto ukonu mas stale stlacený gombík na zatváranie-cize vpred). Pre okno ten istý postup, ibaze gombík tlacís smerom dolu (ako ked chces zavriet okno z výklopnej pozýcie).
Muctos
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12.01.2007 18:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Muctos »

Dakujem za odpoved Rade99...
Inac uprimne o normovani motorcekov "pocujem" 1x
Skusal si to niekedy takto?

Jaaaj uz vidim, ze pri mojom stasti co mam nepomoze ani novy siber :41c2: a to v Sobotu pred tyzdnom som pri Trnave zrazil na dialnici polneho zajaca skoda velka ako moja vyplata a teraz toto...

Ked to pojde mas u mna pivo.
Naposledy upravil/-a Muctos v 17.03.2013 01:01, upravené celkom 1 krát.
Muctos
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12.01.2007 18:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Muctos »

Rade99

Nedalo mi to a isiel som to vyskusat NANORMOVAT
a ono to islo :28b7:
Normalne roletka isla na jednu stranu potom na druhu a potom bezala ako ma bezat a to iste aj panorama.

Dakujem ti este raz a ako som pisal mas u mna Pivo.
Naspis adresu do SS :)

Strasne som sa bal, že si to odsrala KOMFORTKA... a nakoniec taka jednoducha vec :-\ a ja to este zatvaram imbusakom.
O sibroch je pisane po nete malo info.
Rade99
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 11.05.2008 16:00
Zdieľať na Facebook

nieje zaco, som rad ze som pomohol

Príspevok od používateľa Rade99 »

Za malo.
Naposledy upravil/-a Rade99 v 22.05.2013 22:25, upravené celkom 1 krát.
Muctos
Príspevky: 93
Dátum registrácie: 12.01.2007 18:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Muctos »

FUuu :4012:
Uprimne, necakal som az taku odbornu pomoc v danej problematike, ale ok som rad.
Rade99 a teraz si kde na SK? ci niekde v zahranici???

Vela som cital o zatekani cez panoramu ci siber, stretol si sa s takym problemom? a ak hej co bolo pricinou zatekania a ako si postupoval?

Mne raz jemne slzila jedna hadicka, ale bola len ucpana nejakym prachom a bordelom, ale aj tak nechapem preco to pretieklo ved tam su este 3 dalsie.. Slzilo to na vyvode odtoku tam kde je hneda hadicka spajana s bielou koncoukou ako keby bielou spojkou. Do teraz nechapem ako tam mohli dat nieco take derave.

ps: vies zohnat aj nahradne dielce ak by bolo treba?
Rade99
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 11.05.2008 16:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rade99 »

Strecha sama o sebe nezacne pretekat ako chyba dielu ci materialu. Ale z dovodu presne ako si napisal aj ty, ze sa tam dostala spina a ucpalo sa.
Viacej SS, tiez tu nemozem vsetko pisat.
adus
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.02.2007 04:23
Zdieľať na Facebook

Nanormovanie panorámy nepomáha

Príspevok od používateľa adus »

Mám taký istý problém ako muctos. Tiež mi nejde ani okno ani roleta. Ani to otočné kolečko mi nesvieti. Jek keby tam nešla šťava. Ani mi nepipne a ani nanormovanie nepomáha. Vie mi niekto poradiť?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 26 neregistrovaných