1 029 943
inzerátov
Pridať inzerát

VW Golf V - porucha zadného stierača

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
Jan246
Založený: 23 október 2016
Nabehané: 2 hod 12 min
Predmet: VW Golf V - porucha zadného stierača PríspevokZaslal: 06.01.2018 21:56   
Zdravím, stáva sa mi že po naštartovaní (stierač v polohe 0) sa mi sám zapne zadný stierač a vypnem ho len že zhasnem motor (prepínanie páčky do akejkoľvek polohy nepomôže)...keď znova naštartujem tak sa nespustí funguje ako má...viete mi poradiť kde by bola chyba? podla čoho by som našiel relé od zadného stierača pod volantom? napadá ma totiž relé alebo motorček stierača.. káble asi nie keby boli skrat-nuté alebo poškodené tak by to robilo stále...neviem..
Vďaka za akúkoľvek odpoveď.
Citovať
EASY206
Povedomá tvár - Favorito (20)
Založený: 03 apríl 2011
Nabehané: 5 dní 0 hod 24 min
PríspevokZaslal: 07.01.2018 15:17   
Skor by som si typol to relatko,motorcek ked funguje ako ma tam chyba nebude,problem moze byt aj v pake pri volante.Relatko by sa malo nachadzat pod volantom v poistkovej skrini
Citovať
VLADY
Vážený člen - Gallardo (214)
Založený: 11 september 2007
Nabehané: 29 dní 8 hod 36 min
PríspevokZaslal: 09.01.2018 15:36   
A možno prelámané káble v prechodke a dotyk s káblom ktorý to potom napája celé pretože myslím že do stieračov ide pluska aj ak niesu zapnuté kvôli ich dobehu. Akontrola je to ozaj na pár minút isto rýchlejšie ako rozoberať prepínač a páčku a kdejaký plastový dekel pod volantom
Založený: 23 október 2016
Nabehané: 2 hod 12 min
PríspevokZaslal: 09.01.2018 19:28   
zdravím, prechodku mám síce opravovanú ale nevyzerá byt v nej problém...ak by bol tak by som zhodil tapacír v aute v kufri a prerobil by som to aby som nemal spoje v tom ohybe (vyskúšam keď sa stierače pustia tak skúsim otvoriť kufor či to prestane...)..neviete kde by som našiel relé od stieračov? skúšal som hľadať ale moc som sa nedozvedel je možné že by to relé bolo pri motore? nie pod volantom?
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Volkswagen fórum