1 039 601
inzerátov
Pridať inzerát

VW Golf V - nejde sa spojiť s jednotkami

Obsah fóra Auto-moto fórum Diagnostika
Odpovedať Nová téma
Autor Správa
Majlo116
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 08 júl 2011
Nabehané: 7 hod 42 min
Predmet: VW Golf V - nejde sa spojiť s jednotkami PríspevokZaslal: 16.01.2018 20:01   
Cca 3 dni mi počas jazdy začali svietiť kontrolky ABS,ESP,AIRBAG,Slabý tlak oleja,Motor do dílny nešiel otáčkomer tachometer no prosto hrúza. Dnes som to dal na PC zmazal milion chýb ale teraz mi to už nejde ani naštartovať (naštartuje a hneď zdochne). Dostanem sa jedine do jednotky motora kde mi píše že je blokovaná immobilizérom a jednotky immo kde žiadnu chybu nehádže. Auto stálo cez noc ráno som ho naštartoval hneď ale kontrolky stále svietili, poobede som už znova neštartol. Všimol som si že hneď keď otočím kľúčom tak začne točiť obe predné ventilátory ale hned na maximum. Momentálne ma Vag dokáže spojiť len s motorom a immo a ešte pár jednotkami ale s ABS Airbagmi vobec.
Budem vďačný za každú radu.
Citovať
secian
Založený: 10 február 2017
Nabehané: 1 hod 18 min
PríspevokZaslal: 17.01.2018 11:15   
veď a nebude to tým imoblizérom? možno je zablokovaný, tedy auto neštartuje, autoelektrikár by si s tým mal vedieť poradiť, respektíve by mal mať aspoň kontakt na niekoho kto to vie alebo potom ešte vymeniť úplne ale nie je to lacná záležitosť
Odpovedať Nová téma

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Diagnostika