834 993
inzerátov
Pridať inzerát

VW Golf V 2008

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut
Odpovedať Nová téma
<1234
Autor Správa
midnightman
Nová tvár - Trabanto (6)
Založený: 11 august 2018
Nabehané: 1 dní 3 hod 1 min
PríspevokZaslal: 12.08.2018 13:09   
v CZ uz readiness funguje ....tancujú jedna radosť :D
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2130)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 14 dní 3 hod
PríspevokZaslal: 12.08.2018 14:18   
Readiness sa dá umelo vytvoriť,ale je to procedúra testov ktorá v podstate aj tak vedie k dobému výsledku jedine vtedy,ak sú systémy po teste plne správne.Takže...po slovensky..neod..eš,a to sa mi páči.A vôbec,diagnostika dneška je niečo,čo tomu kto rozumie dáva neuveriteľné možnosti,ale platí aj opačne a to je aktuálne platné...koľkože ľudí je v tom doma ?! Ale tak či tak má zmysel jedine súhra,dokonalá znalosť menežmentu a dokonalá znalosť príslušnej diagnostiky.Dokonca aj keby stretli tie dve požiadavky,sú značky kde je značková diagnostika neskutočná bieda až po kraj trapnosti takže množstvo problémov je u nich riešitelné iba paralelnej diagnostike..oscilo.No ale to už sme úplne v škarpe takže nás čakajú dobré časy
Naše EK sú otáznik,teda viac otáznikov.Prvý je vybavenosť a druhý sú tie spomenuté znalosti rôznych značiek.
Launch control sa môže zdať ako riešenie,ibaže nie je.Jednak preto že fabricky je prítomný iba v dôvodných prípadoch (automat prevod) čo by mohlo viesť k vyhodeniu z kontroly,ale sú tu aj vyspelejšie krajiny od ktorých rad radom veci preberáme,aj toto sa porieši,dá sa to u susedov,pôjde to aj tu.
Citovať
midnightman
Nová tvár - Trabanto (6)
Založený: 11 august 2018
Nabehané: 1 dní 3 hod 1 min
PríspevokZaslal: 12.08.2018 15:14   
launch mas aj v manualoch..kazde nove tdi tusim.

3500 a dost.

readineaa je problem..caxa tsi som tu mal minule...nik nevedel readiness spravit...4 hodky babrania.

predtym nespravilo emisku..vysoke co.

po readiness na supe.

ja sa tesim..bude sranda.
Citovať
mhlavaty
Legenda - Ford T (2130)
opravy & diag
Založený: 22 apríl 2005
Nabehané: 3 mes 14 dní 3 hod
PríspevokZaslal: 12.08.2018 15:36   
Postup na vytvorenie nového readiness je,ale to je procedúra ktorej sa hovorí pakáreň.Po pravde,niet toho Árona aby som ho išiel tvoriť a hral sa s tým dlhé hodiny,aby mi pre nejakú maličkosť príp chybu v postupe zahlásilo že - tudlee. Príde auto...readiness pozriem,chyby sa snažím nevyvolať ak je to ok,,tj žiadne zapalovanie s poodpájanými vecami.Zdanlivo sa nič neudeje,chyby by človek vymazal za sekundu,ale Readiness je v čudu
Sranda bude,ale iba ak sa nepriestrelne zamedzí možnostiam klamať pri kontrolách.no a kedže je SVK velmajster klamania na všetkých úrovniach,je všetko viac než otázne,vagabund má navrch vždy.
Odpovedať Nová téma
<1234

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut