VW Golf mk2 1.6 TD - nechce naštartovať

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

VW Golf mk2 1.6 TD - nechce naštartovať

Príspevok od používateľa bongo564 »

Dobrý mam golfika mk2 1.6 turbo nebol nastartovany 4 roky a ked zacnem startovat tak zacne kaslat a ked striekam sprej do sania priamo do valcov tam viac a viac kasle ale ani zaboha len sa dymy ked dam viecko od oleja prec cerpadlo taha naftu krasne az som sa divil a dava naftu do kazdeho vstreku vstreky su skontrolovane na stroji rozvody skontrolovane niesu preskocene a auto nic aj vyfuk som od turba dal dole ale nepomohlo a ked tam bol vyfuk tak aj dymil myslite ze by pomohlo ho rostlacit viem ze sa to nema ale keby som dal 2 ku a pomohol mu starterom tak by nemal byt problem ci nie ?prosimvas poradte mi niekto chcem to ako buggynu nemam nacom sa vozit
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

A tiez nezabudni na prevadzkove kvapaliny(olej,voda,brzdovka atd.Za tie 4 nestartovane roky uz to tam bude isto poznat.-mot. olej(degradacia) atd.Vymen a jazdis dalej.
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

ej ten je mudry ze daj novy olej :40bd:
funkcne zhavice tam mas? a ked to roztahujes starter nespustaj.. a aj baterku aby poriadne vrtela, nie ako v lete na saniach
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

sbf:Podla teba teda olej v motore je uplne v poriadku,nuz mozno kedze 4 roky sa agregat nestartoval no ok.Ja som s tym chcel naznacit,ze osobne by som tych zopar € na vymenu prevadzkovych naplni zainvestoval a tu vymenu oleja by som osobne poriesil.Nepatrim totiz do skupiny "vodicov",ktory holduju 30 tis.intervalom vymeny oleja..atd. :2f93:
bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

Golf mk2 1.6 TD nechce naštartovať (Kašle)

Príspevok od používateľa bongo564 »

Vsetci hovorite ze nepozivat starter myslim si ze by som mohol predsa len ten remen po tych rokoch neni boch vie čo a kupovat novy rozvod a potom aj šponerku a potom zistit ze to nahodunahodunepojde nepojde tak asi nejdem insvestovat az ked pojde tak hej ale ja by som to radsej skusil aj starterom ci moze sa kusnuť starter alebo čo ja neviem . Ale este jednu vec mam to roztahovat na dvojke ci na 3 ke led to idem za zetorom a ten ide pomaly
EASY206
Príspevky: 476
Dátum registrácie: 03.04.2011 12:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa EASY206 »

Nech na tej Zetor-ke trosku popridava,na roztahovanie nepotrebujes vysoku rychlost,zarad 3- ku pusti spojku a uvidis
bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bongo564 »

No dobre teda ja to skusim a keby niečo tak budem zas otravovať :d :D :d :D
bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bongo564 »

Chlapi som tu zas golfik nenastaroval aj sa sneho dymilo jak z lokomotivy ale nic na dvojke sme skusali na jednotke a minimalne 2 km sme rostahovali a nechitil.Podla mna nema tlaky a tym padom nezapali naftu neviem
čo vy nato ?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tam je iný problém,roztiahnuť sa dalo Vento z 1 100 000 km !!!
Keď sa vyberali piesty tak sa krúžky vysypali v kúskoch.Štartérom nechytil,ale potiahnuťím áno
Ak dostane palivo a vtedy keď ho dostať má,chytí aj zdochlina
bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bongo564 »

Tak co mam robit teda robiť
bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bongo564 »

tak čo mam stým robiť rovno do šrotu či čo poradte mi :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: avelmak a 28 neregistrovaných