VW Golf mk 2 1.6 D - čerpadlo netaha naftu

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

VW Golf mk 2 1.6 D - čerpadlo netaha naftu

Príspevok od používateľa bongo564 »

Dobry den mam problem z cerpadlom ja ten motor startujem ma zemi a tak som dal hadicku do flasky z naftou a ked som startoval tak netahalo naftu tak som to naplnil injekcnu striekacku a dalsi problem bol to ze čo su vyvody na trupky do vstrekovacov tak su 4 2 hore 2 dole a spodne naftu tlacia a vrchne nie aky moze by problem ? Je zle cerpadlo alebo čo mam robit ?
Dakujem :3035:
julko242424
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 12.01.2017 19:51
Zdieľať na Facebook

cerpadlo

Príspevok od používateľa julko242424 »

naucit sa aspon ciarky davat,alebo napisat jednu suvislu vetu.ale najlepsie by bolo keby sa posadis do zakladnej skoly a naucis sa pravopis :40bd:
bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

Cerpadlo

Príspevok od používateľa bongo564 »

Počuvaj ja som sa nepytal na pravopis ale na neco ine :2f93: ale v pohode . Takked neveš poradit tak nepiš radsej nic taketo kecy som tu neprišiel počuvať :300f:
solex
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 18.08.2009 19:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa solex »

nevieme co to znamena,ze startujes ten motor na zemi.pravdepodobne je motor vymontovany z auta a lezi na nejakej palete.mne sa zda ze je to cele zavzdusnene.az cerpadlo fungovalo v aute a potom sa vybralo a nefunguje tak to nebude asi zle cerpadlo.a ze palivo ide iba z dvoch trubiek tak to znamena ze cepadlo tlaci slabo a to tiez asi kvoli zavzdusneniu.
bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

Cerpadlo

Príspevok od používateľa bongo564 »

Vieš čo dal som dole z čerpadla ten vrchny dekel alebo neviem ako to nazvat a tam je ozubene kolečko z ktoreho ide oska ktora roztahuje take zobačiky nato vlastne ide tiahlo od plynu a ta oska sa na druhom cerpadle zmačkne a znova sa vrati späť a na tomto ju zatlačim a nevrati sa aj to by mohla byť chyba ale neviem či musim prehodiť cerpadlo alebo len to kolečo s tu osku prehodit
bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

Cerpadlo

Príspevok od používateľa bongo564 »

Tak ako mozem odmontovat z cerpadla tu osku z tym ozubenym koleckom alebo do toho radšej nešprtať bojim sa ze nieco rozštelujem...
bongo564
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 10.12.2016 22:29
Zdieľať na Facebook

Cerpadlo

Príspevok od používateľa bongo564 »

Nikto nevie ?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných