VW Golf lll - hydraulická hadica

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

SpL1tt3r
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 21.08.2015 18:49
Zdieľať na Facebook

VW Golf lll - hydraulická hadica

Príspevok od používateľa SpL1tt3r »

Zdar chlapi, už dávnejšie mi začal tiecť hydraulický olej tak som sa dnes do toho konečne pustil, rozobrané, vybrané, zistené že nebolo to cez riadenie ale praskla hydraulická hadica od čerpadla no a pozeral som v autokelly a je to tam drahé 121€ tak preto sa pýtam či náhodou neni v iných autách taká istá hadica niečo mi kamarát spomínal že felicie 1.9 dieselové majú tieto isté hadice no povedal že si neni tým istý už som behal po google ale bohužial sa nepodarilo najsť obrazky ako vypadajú či poprípade keby niekto mal za rozumnú cenu z okolia. Málo je inzerátov väčsina je z východu alebo stredného slovenska čo je dosť daleko lebo by som potreboval auto spojazdniť čo najrýchlejšie :zga27:
pn437ab
Príspevky: 1138
Dátum registrácie: 14.12.2006 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pn437ab »

zober hadicu a chod do hadice servisu pre bagre a ine pracovne stroje. novu ti vyrobia do cca 20 eur pri stasti na pockanie. 120eur by ta stala hadica tu v CH.
christiane
Príspevky: 1648
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Golf 3 Hydraulická hadica

Príspevok od používateľa christiane »

SpL1tt3r napísal:keby niekto mal za rozumnĂş cenu z okolia.
Takze z okolia zapadoslovenskeho kraja,daj si ju vyrobit v neakom hydraulikservise.Koncovky pouziju alebo daju nove aj z hadicou na mieru :4012:
kozmert
Príspevky: 70
Dátum registrácie: 29.11.2008 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kozmert »

HYDRATECH,HADICEPRO.
raven85
Príspevky: 1583
Dátum registrácie: 10.10.2011 08:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa raven85 »

Aj keď je hadica z východu, tak žiaden problém. Objednaj od týpka ešte dnes, ráno to zanesie na poštu a v utorok doobedu ti ju poštárka donesie domov.
Bežne posielam veci cez poštu a za cenu poštovného 2-3€ + k cene tovaru to má kupujúci doma na druhý deň. A môže byť aj z Bratislavy...;-)
keyness
Príspevky: 686
Dátum registrácie: 23.05.2011 15:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyness »

Hansaflex napriklad, urobia ti tvoju poskodenu hadicu ja som platil v hansaflexe v ziline , hadica na octaviu 13€
sbf
Príspevky: 1356
Dátum registrácie: 06.02.2009 10:05
Bydlisko: TN
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sbf »

Take jednoduche to nemusi byt. Mne napr. dve firmy co robia s hydraulikou nevedeli nalisovat ich hadicu na existujucu rurku, autove fitingy (okrem banja) tiez nevedeli. Ich system opravy bol asi taky - rozrezat staru hadicu, vlozit ich medzikus, zlisovat, funkcne ale bohvie co to nie je. Ak to ma koncovky ako 1.9 felda (banjo na rurke, prevlecny holender na druhej) mnohi budu spekulovat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných