VW Golf IV , 1.9 TDI 85 kw , AJM - vypnutie motora

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Golff7
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 09.02.2017 09:13
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV , 1.9 TDI 85 kw , AJM - vypnutie motora

Príspevok od používateľa Golff7 »

Zdravím vás, 2x sa mi už stalo, že počas jazdy vypol motor... Presne vtedy mi vyskočila rezerva paliva a prešiel som páru km, išiel som cez retarder, a do kopca a z ničoho nič som ostal vysiet... Po 15min keď auto stalo, naskocilo znovu... Mam motor bez cerpadla v nádrži... Môže byť že bolo malo nafty a dostal sa vzduch a vyplo auto? Diky
navaho
Príspevky: 219
Dátum registrácie: 11.07.2010 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa navaho »

neviem ci to tam mas aj ty, ale na fabii SDI mi nieco podobne robilo rele zhavenia c. 109.
VW Passat 1.9 TDI
milkoTT
Príspevky: 438
Dátum registrácie: 13.03.2007 09:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milkoTT »

To iste sa stalo aj mne, tiež na aute z koncernu. Auto z nicoho nic za jazdy zhaslo. Tiež to bolo to rele. Nechcem si predstavit situaciu ked sa to niekomu stane ked obieha na tesnotku nejaky kamion a oproti dalsi kamion.
Golff7
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 09.02.2017 09:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Golff7 »

Relé 109 vymenené.... 2x svietila rezerva, a iba vtedy sa to stalo... Vyzerá to na plavak, keď klesne pod nejakú hladinu, vypne sa motor... Keď je nafta auto to neurobí
velsatisba
Príspevky: 50
Dátum registrácie: 06.11.2010 18:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa velsatisba »

Typujem netesnost palivoveho systemu. Trubky alebo porezne hadicky. Dajte vediet kde bol potom problem !!
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: tatkotom, uwa0949201064 a 45 neregistrovaných