Re: G IV TDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

djrjay
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 21.02.2007 19:47
Zdieľať na Facebook

Re: G IV TDI

Príspevok od používateľa djrjay »

Nero 5 napísal:zdravim - znicoho nic mi zacalo pocas jazdy poblikovat zhavenie a stratilo vykon .Kto mi vie poradit ?
Napojit na VAG a uvidis.
To ze blika zhavenie moze byt viacero typov chyb.
Takze VAG.
yankee0949
Príspevky: 28
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa yankee0949 »

moj tip: vstrekovace zomreli....alebo zomieraju....
shima
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15.09.2008 13:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa shima »

Rele 109
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

jeho auto stratilo vykon - to pri pokazenom spinaci na pedali nespravi.
italcars
Príspevky: 2242
Dátum registrácie: 02.12.2008 13:29
Bydlisko: PP-okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa italcars »

ale ak vykaze chybu vag plynovy pedal tak sme doma

ze by som trafil?
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

toto bohuzial tiez pedal nesposobil... vycistit turbo, skontrolovat podtlaky, N75ku regulacny ventil, intercooler ci nefuci (to by si pocul sycanie) atd. Klasika 1.9tdi...
snowb
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.06.2010 22:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa snowb »

mne to tiez padalo po zime do nudzoveho rezimu. chybne regulovanie tlaku, dal som vycistit turbo a uz je to v poradku, slape jak ma..a dnes mi tiez zacalo blikat zhavenie, kurnik.takze to moze byt kvoli brzdam?! lebo s brzdami som mal problem ze sem tam sa mi rozsvietila brzdova kontrolka,a ked som chytil po ceste jamu, vypol motor a zapol uz nesvietila.hm?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

Brzdy majú svoju kontrolku, hentá signalizuje sedem iných problémov...
snowb
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.06.2010 22:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa snowb »

hodil som to na vag, vypisalo mi brake switch (F) / pokial dobre viem tak to je brzdovy spinac:) takze to vymenim, a tusim ze mi aj nesvieti jedno brzdove svetlo..zrejme problem vyrieseny..
pipo40
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 04.04.2009 15:07
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pipo40 »

Zdravim. Tento problem som mal aj ja nedavno blikali zhavice pocas jazdy a presne som mal ten problem ze brzdove svetla nesvietili ani jedno. ale niekto myslim ze mp3turbo tu niekde aj vypisal vsetkych 7 moznych pricin blikania tych zhavicov.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

hej ale opakovat ich nebudem - lebo to nema zmysel. Kedze ten bazmeg svietil, on uz aj vie dovod preco svietil takze sups napichnut auto na diagnostiku a ta to prezradi.

Nasledne odstranit len ten problem ktory tam je a neriesit vsetkych sedem potencialnych veci naraz :)
snowb
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 15.06.2010 22:11
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa snowb »

novy poznatok:D vymenil som len zlu ziarovku brzdoveho svetla a uz mi neblika zhavenie.
mso71
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 03.05.2010 12:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mso71 »

neviete mi niekto poradit. na audi a8 2004 3,0 tdi. svieti mi kontrolka check a blika kontrolka zhavenia. vykon poklesne a automat mi preraduje az pri 4000 otackach. skrtiaca klapka nova, turbo vycistene a vyvazene, brzdove svetla funguju...mechanik uz nevie co ma robit a kde hladat chybu kontroloval aj katalyzytor a vzdy ked vymze chybu to znova nabehne. chyba je vraj vo vyfukovych plynoch. uz ajEGR zaslepil a nic.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

aka je to konkretna chyba (kazda ma svoje ciselko) a mas DPF ?

Na hentom ti mohli skapat vstrekovace a kludne aj klapky v sani (neviem ci je to ta "skrtiaca klapka" ktoru spominas).
milujem elektricke auta, vsetky doradu. https://www.youtube.com/watch?v=JWX0A6nx2cM
mso71
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 03.05.2010 12:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mso71 »

neviem ake cislo chyby to je. myslim ze dpf to má. nemoze to byt poskodena kabeláž? jeden z mechanikov v tomto servise( BOSCH) poznamenal ze tomu autu neprospieva pomala jazda... ale neda sa na nom jazdit 200 po meste...dnes mi vymazali chyby a neukazalo to uz ziadnu zavadu. vysiel som zo servisu a po 1 km zase zacala blikat spirala vykon minus a automat preradoval az pri cca 4200 ot. min. po 3om nastartovani ide auto ok. ale cakam ze to urobi zas. vyskusam to s tym vyfukom. dakujem za rady. keby vas este nieco napadlotak diky.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 19 neregistrovaných