VW Golf IV - jemne trhanie autom

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

17mark
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 22.10.2014 13:46
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV - jemne trhanie autom

Príspevok od používateľa 17mark »

Zdravím, pri stati auta citim ako nim trosku sem tam trha. Ked sa auto hybe, nieje to citit. Asi pred tyzdnom mi kamarat menil brzdove dosticky a vsimol som si ze mam zo spodu v motorom priestore priblizne v strede vsetko od oleja. Tiez ma auto dost vysoku spotrebu nieco kolo 7l. Neviete mi poradit kde by mohol byt problem? Pocitac nic neukazuje.
VW GOLF 4 1.9TDI 85kw PD
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Tečenie oleja v strede za motorom býva tesnenie víka ventilov,steká to po bloku a odkvapkáva v oblasti poloosi.
Sem tam trhá je ten istý nezmysel ako sem tam netrhá.To nie je opis,to je nezmysel.Ani Ferdinand Porsche neporadí na základe toho ničoho čo si o probléme napísal.A čo znamená že počítač nič neukazuje ?,to rozhodne nie je pravda.Možno nie je zapísaný chybový kód,ale v zložke motor je celkove 255 kanálov a v každom 4 merané hodnoty.Diagnostika ich vie zapísať do zložky logs,tak to sem posuň a bude o čom sa baviť.
vladgolf
Príspevky: 58
Dátum registrácie: 10.12.2014 00:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vladgolf »

Ja mam 110 kw golf4 a tiež žere okolo 8l nech jazdim ako jazdim furt 7-8 . Co mam pozrieť? Lebo včera mi začalo šklbať pri akceleracii tak urobiť log aj tak?
A delší problém,Ked vypnem motor zhrkoce volaco a ked stlacim spojku tak nie to by mohol byt zotrvačník ? Lebo aj vibruje dosť pri 2000ot cele auto trasie :-\


Skusim popozerať veci čo su tu popisane http://forum.autobazar.eu/vw-sharan-1-9 ... 27641.html
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 39 neregistrovaných