837 631
inzerátov
Pridať inzerát

VW golf IV h7

Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum
Odpovedať Nová téma
<123
Autor Správa
ivko1
Legenda - Ford T (540)
Založený: 02 august 2006
Nabehané: 2 mes 1 dní 14 hod
PríspevokZaslal: 06.12.2018 19:59   
dodik13 napísal:
bajo777 niektore svetlomety su tak navrhnute ,ze ked do nich das iny zdroj napriklad ten xenon alebo led tak oslepenie je minimalne ,ze viac ti nablika original led alebo xenon v inom aute alebo nenastavena fabia,ze treba vyskusat a aj silnejsia halog ziarovka vzdy bude svietit ako halog ziarovka a nikdy sa nevyrovna xenonu alebo led . Ze silnejsie ziarovky su strata casu a penazi
Takéto veci tu neriešme, kedže také žiarovky nemajú vo svetle čo hladať. Iba také na ktoré je svetlo schválené
Citovať
seven549
Vážený člen - Gallardo (208)
Ľudový rozprávač
Založený: 03 február 2010
Nabehané: 3 mes 8 dní 6 hod
PríspevokZaslal: 06.12.2018 21:16   
lacikalaslo napísal:
Pozeral som znacku Lucas h7 parametre ako Osram a Philips sú o niečo lacnejšie ako vždy značka
preto je tam taka cena pretoze to ma svoj vysledok.ta zivotnost rok je pri celorocnom svieteni.tvoj golf ma snad denne svietenie.

a cena to je vela za 2 kusy overenej znacky?keby si mal xenony dal by si tam cinu za 5 euro vybojka?pretoze to ma 60 percent aut na sk co maju xenony.
standart kvalita je 30 euro kus.ja mam osram xenarc night braker 55 euro kus pred 4 rokmi.aj ked dnes to uz ide za menej.
Citovať
bajo777
Legenda - Ford T (585)
Vrchný konštruktér
Založený: 03 august 2010
Nabehané: 4 mes 1 dní 11 hod
PríspevokZaslal: 06.12.2018 21:37   
chlapci ano, su navrhnute ! ale urcite ne na GOLFA 4 co ma reflektory ! az by mal projektorove svetla, tak sa mozme o tom bavit , preto aj tie ***** hnidy sa robia vo verziach s retrofit projektorom, ale to uz treba rezat do svetla a podobne veci, iba uplne hovedo to nacpe do reflektora bez toho, trvam si na svojom, nesedi ohnisko a bude to svietit kadekde, si myslite ze tie reflexne plosky su tam naparadu ???

Citovať
tonoaaa
Nová tvár - Trabanto (19)
Založený: 19 január 2009
Nabehané: 3 dní 8 hod 59 min
PríspevokZaslal: 07.12.2018 07:02   
Presne tak. Okrem ineho odrazive plosky reflektora zabezpecia odraz tak, ze svetelny luc vytvara orezany obrazec, ale taky, ktory v pravej casti stupa v podstate do nekonecna bez dalsieho orezania. Cize smerom vpravo od osi svetla svietia aj dohora. Halogenova ziarovka ma malu svietivost takze to nevadi. Nahradenim xenonovou vybojkou v reflektore dojde k tomu, ze aj pri ciastocnom zabezpeceni zhody ohniska dojde k zvysenej svietivosti na pravej strane a tym k nechcenemu oslepeniu.
Dokonca niektore sosovky urcene pre halogen takto orezavali svetelny luc. Takze prasacina to je tak povediac aj v tychto sosovkach. Tie retrofitove luc orezu takmer do roviny a vytvaraju velmi ostre rozhrabie svetlo tma. Spravne nastaveme svetlo sa pitim zda, ze svieti do malej vzdialenosti a za hranou osvetlenej casti nie je vplyvom velkej zmeny vidiet takmer nic len velku tmu. Kvalitne sosovky vytvaraju makke rozhranie a svetlo takpovediac ubuda postupne.
Citovať
vsevetko
Nová tvár - Trabanto (9)
Založený: 19 marec 2017
Nabehané: 10 hod 50 min
PríspevokZaslal: 08.12.2018 12:32   
Všelijakí experti sa nájdu...tuná napríklad prerábka H7 na Xenón ...https://auto.bazos.sk/inzerat/92169923/Mondeo-mk4.php... že sa to nehambí aj predávať. angry
Odpovedať Nová téma
<123

Prejdi na:  
Obsah fóra Auto-moto fórum Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut Škoda fórum