VW Golf IV - centrálne zamykanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Fredino
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 16.06.2008 18:17
Zdieľať na Facebook

VW Golf IV - centrálne zamykanie

Príspevok od používateľa Fredino »

Čaute chlapi,prosím vás vymenili sme zámky vo dverach šoféra a v zadných za šoférom nakoľko auto nešlo otvoriť teraz všetko zamyka okrem soferovych dverí bolo mi povedané že odišla komfortná riadiaca jednotka, zaujíma ma iba jedna vec je možná oprava alebo výmena celej komfortky viem že potom treba všetko nakodovat ale je nejaká možnosť výmena za rovnaký kus? Vďaka všetkým za rady :2f93:
PS: jedná sa o golf 4 1.9tdi 81kw r.v 1998
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Zámky

Príspevok od používateľa ivko1 »

Pri tak starom aute by som skontroloval kabeláž čo ide do dverí, zvlášť ak sa jedná o vodičove dvere.
Zámky nové či jazdené?
Fredino
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 16.06.2008 18:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fredino »

Ahoj, zámky sú nové,kabelaz prekontrolovali prúd ide,dokonca skúšali 2 zámky nové,ale ani prt,z vnútra zamknem ale central neodomkne jedine z vnútra otvorím
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Pocitam ze mas aj el okna tak je to riadene z rozumu toho motorceka .Centralne zamykanie je ale napajane samostatne od ovladania el okien a treba skontrolovat napajanie priamo na tom motorceku ...riesil som velakrat roztrhnuty spoj niekde v palubnej doske pre napajanie vsetkzch dveri. riesil som to samostatnym napojenim vsetkych bodov a bol to tusim cerveny so zltym pruzkom
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
peter.pepo
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.12.2020 22:15
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf IV - centrálne zamykanie

Príspevok od používateľa peter.pepo »

Fredino napísal:Čaute chlapi,prosím vás vymenili sme zámky vo dverach šoféra a v zadných za šoférom nakoľko auto nešlo otvoriť teraz všetko zamyka okrem soferovych dverí bolo mi povedané že odišla komfortná riadiaca jednotka, zaujíma ma iba jedna vec je možná oprava alebo výmena celej komfortky viem že potom treba všetko nakodovat ale je nejaká možnosť výmena za rovnaký kus? Vďaka všetkým za rady :2f93:
PS: jedná sa o golf 4 1.9tdi 81kw r.v 1998


Ahoj, kupoval si čisto nové zámky? Ak áno kde?
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 19 neregistrovaných