VW Golf 5 combi tsi - dvierka nádrže

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rocco.go
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 22.01.2011 12:00
Zdieľať na Facebook

VW Golf 5 combi tsi - dvierka nádrže

Príspevok od používateľa rocco.go »

Čavte, vie mi niekto poradiť ako sa dostať k motorčeku veka nádrže? Chcem kuknúť kód a poprípade vymeniť keďže blbne a raz otvorím veko a druhykrát po ňom treba udrieť a niekedy sa nechce otvoriť vôbec. Jedná sa o golf 5 combi a veko sa neotvára tlačidlom ale priamo centrálom pri odomknutí auta.... Keby niekto mal kód alebo motorček na predaj píšte.
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Nechce sa mi veriť že taká vec ako viečko nádrže by sa mala otvárať len DO.
Aj keď teraz som si pozeral na gugli a že vraj Golf 6 to tlačítko vnútri nemá, už tie automobilky nevedia ako ušetriť.
Na Tourane ktorý vychádza z Golf 5 je otváranie viečka nádrže samostatným spínačom, umiestneným na zadnej stene odkladacej kapsy v LP dverách.
No a k tomu el.otváraniu sa pravdepodobne dá dostať aj zospodu, alebo po demontáži bočného obkladu kufra.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Minule sme tu riesil Kupit karoq a hned nato toto... To naco je dobre elektricke otvarenie viecka nadrze? Kravina na entu....
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

vybava...ala za 5 korun nozik :40bd:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
rocco.go
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 22.01.2011 12:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rocco.go »

No naozaj tam žiadne tlačidlo nemám....auto nemam 2 dni a nádrž sa odomyka a zamyká centrálom. Ked zamknem auto zamkne sa aj nádrž, odomknem auto a nádrž sa odomkne s tým že moja je trz zaseknutá kým po nej neudriem zopár krát. Kúpil som motorček len tak z druhej ruky a dúfam že som nekupil zlý
...
konsta
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 04.02.2017 19:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa konsta »

Otvor kufor a pod čalunenim na blatníku je celý zámok, dá sa vybrat jednoducho-povolit myslím dva šrúby a posunut a vytiahnut.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 31 neregistrovaných