VW Golf 4 1,9 TDI 96KW PD - nechyta

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jefre
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 27.03.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

VW Golf 4 1,9 TDI 96KW PD - nechyta

Príspevok od používateľa jefre »

Dobry den, potreboval by som helpnut s tymto autom Golf 4 1,9 TDI 96KW PD, ktore toci ale nechyta. Auto je naburane od zadu.
Skontrolovane:
- poistky OK, rozvody OK, zhavice OK, cerpadlo v nadrzi ide(cca 3s po zapnuti kuca), trysky premerane voci kostre(megaohmi),presvietene ziarovkov 21W vodice do rj od snimaca kluky, vacky, trysiek, do tandemoveho cerpadla pocas startovania tlaci naftu, tamdemove cerpadlo vyraba cca tlak 1,5 baru pocas startovania, v naburanom zadku skontrolovane vsetky vodice a kostry, ci nie su urvane, diagnostika motora nic nehlasi, v airbagoch bol zaznam o vypadku komunikacie medzi vsetkymi dverami, chyby VCDS zmazane, snimac kluky vymeneny za odskusany dobry, RJ motora vyskusana na druhom takom istom aute,
Zistene:
- startujem priamo cez kabel od startera(vylucujem spinacku),vo VCDS pocas startovania vypadne komunikacia a blika kontrolka zhavenia a aj kontrolka motora preblikuje.
- urobil som kabel cca 6m od snimaca kluky z nefunkcneho golfa a zapojil som ho do funkcneho, na funkcnom pekne vo vcds komunikacia ide a aj otacky, aj otackomer OKAMZITE. tymto som chcel vylucit na 100 perc. snimac kluky a a zubaty veniec na kluke, co je priskrutkovany, javi sa to ako keby bola dade kostra povolena, ..
preco tie kontrolky preblikuju?? co je este za problem??
dakujem za hocijaky napad.
Naposledy upravil/-a jefre v 06.11.2017 06:56, upravené celkom 1 krát.
jefre
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 27.03.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jefre »

vsetky rele aj 109 som preskusal na baterke, aj kontakty ci cvakaju aj prepinacie,merakom aj ziarovkov.
jefre
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 27.03.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jefre »

vcera sme si este vsimli, ze pocas startovania blika svetlo vo dverach rovnako so zhavenim, asi preto lebo blika rele 103 zhavenie, a to je asi velky odber, ..
jefre
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 27.03.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jefre »

Vymenim, vyskusam.
jefre
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 27.03.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jefre »

Chcem sa este spytat, ma byt tento vodic z RJ motora z pinu 102 spojeny na tienenie?? ja ho mam spojeny v tomto aute.
vid foto

https://uloz.to/!2qcqrmedYDlF/eded-jpg[/img][/youtube]
jefre
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 27.03.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jefre »

Dobry den, zistil som z druheho golfa toto spojenie. Ma byt tento vodic spojeny so strednym na konci tesne pred RJ motora.
jefre
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 27.03.2008 09:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jefre »

Auto uz ide :) chyba bola v poistke, ''chybala'' niekto pri predchadzajucej kontrole zastrcil poistku o patro vyssie. Tato poistka mala funkciu RIADENIE MOTORA.
arnie191219
Príspevky: 129
Dátum registrácie: 23.11.2010 18:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa arnie191219 »

kvoli jednej chybne vlozenej poistke tolko problemov-poznam to hi.
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní