VW Golf 3 - puklice

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

SpL1tt3r
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 21.08.2015 18:49
Zdieľať na Facebook

VW Golf 3 - puklice

Príspevok od používateľa SpL1tt3r »

Zdravím, mám takú otázku nikde som sa nedočital tak sa spýtam tu na golf som nahodil puklice a spevnil som ich s tými čiernymi umelými páskami len strašne mi cukaju za jazdi čo by ste odporučily niečo na lepšie uchytenie puklic bez toho cukacieho randalu ? :2f93:
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Uviaž ich tak, aby ti nechytali o strmene! :::
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Nikdy mi neodletela puklica a ani ŠPZ, nevie načo tam treba dávať pásky. Kúp si poriadnu puklicu.
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

vymen puklice, alebo pridaj viac pasok a dotiahni ich, alebo puklice podloz hrubsou penovou lepiacou paskou.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

FERO 321 napísal:Nikdy mi neodletela puklica a ani ŠPZ, nevie načo tam treba dávať pásky. Kúp si poriadnu puklicu.
Mne odletela originálna, keby nešiel za mnou sused tak ju nemám. Do nárazníka tiež keď ti niekto drgne na parkovisku a nevšimneš si to tak o ňu prídeš. Tak nevyprávaj...
ivko1
Príspevky: 14965
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Celý problém sa dá vyriešiť úplne jednoducho - zhodiť ich dolu a hodiť do smetiaka
Ja som puklice nikdy nedával
Nemám - neodletí, nestratí sa, neukradnú mi ich ...
soto19
Príspevky: 657
Dátum registrácie: 23.09.2008 15:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa soto19 »

Puklice pridavaju autu extra kw, podobne ako cervene brzdove strmene, resp. modre parkovacky.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Bez nich to vyzerá otrasne...
Hondar
Príspevky: 504
Dátum registrácie: 24.02.2015 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Hondar »

Po vnutornom obvode puklice je taky drot. Pohraj sa s nim aby isiel na rafik tak tazsie nacvaknut. Samozrejme, ze dbaj pri montazi na umiestnenie ventilku, nech je urcite tam, kde ma byt.
Mnohí to totiz iba "nakopnu" na koleso a do tyzdna bedakaju, ze zmizla. Nedavno som na dialnici obiehal typka, co mal puklice nasadene uplne mimo os ... pocitam, ze mu az volant museli roztriasat.
Ak nemas tie puklice uplne sity tak pri preciznom nasadeni neodletia kym netrafis nahrubo obrubnik.
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

cicmanec napísal:
FERO 321 napísal:Nikdy mi neodletela puklica a ani ŠPZ, nevie načo tam treba dávať pásky. Kúp si poriadnu puklicu.
Mne odletela originálna, keby nešiel za mnou sused tak ju nemám. Do nárazníka tiež keď ti niekto drgne na parkovisku a nevšimneš si to tak o ňu prídeš. Tak nevyprávaj...
Aha tak teraz to už chápem. Na parkovisku ti môže niekto aj ťuknúť do dverí a ohne ti ich, tak si daj okolo celého auta gumový nárazník. :40bd:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

Idealne idu puklice pod sroby :), nic nehrka, nestrati sa, ked mas bezpecak neukradnu atd. Jak hovori philips - robme veci lepsie lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Feri za mladi ked som mával rýchle prejazdy zákrut tak puklice lietali jedna radosť. Rovnako vidím keď ženy parkujú kolesom o obrubník tak puklica ostáva na mieste parkovania.
No a špz, buď rád že si ju nestratil mne ju sem tam dá dolu zajac samovrah.Keď ju stratíš je to drahšia sranda ako keď prídeš o puklicu.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
PROCHY603
Príspevky: 3798
Dátum registrácie: 11.02.2008 21:34
Bydlisko: BLAVA
Zdieľať na Facebook

Re: VW Golf 3 1,9 TDi

Príspevok od používateľa PROCHY603 »

SpL1tt3r napísal:Zdravím, mám takú otázku nikde som sa nedočital tak sa spýtam tu na golf som nahodil puklice a spevnil som ich s tými čiernymi umelými páskami len strašne mi cukaju za jazdi čo by ste odporučily niečo na lepšie uchytenie puklic bez toho cukacieho randalu ? :2f93:
:40bd: :d :D

Jak nieco moze cukat za jazdy ked je to stiahnute paskami???? :..: :..: ::: ::: :::

Tak toto scifi bi som rad videl na vlastne oci a este pocul aj na vlastne usi. :28b7: :28b7: :4012:

Podla mna cukanie nesposobuju puklice!!!!!

Zhod puklice a chod sa povozit.

Urcite bude stale cukat!!!!!!!!!!! :41c2: :41c2:
Naposledy upravil/-a PROCHY603 v 29.12.2015 19:51, upravené celkom 1 krát.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Hlavne si dal zrejmy nazov témy,že o čom tema pojednáva :2f93:

Prečo téma nema názov " UCHYTENIE PUKLIC NA KOLESO " ?

Tak by každý hned vedel o čo ide...

Ja som očakaval,take dačo,že
trasenie na volnobeh ...od 2000 otačok NEŤAHÁ....vymenili sme turbo a nejde naštartovať...tečie olej z intercoolera...prepúšťa EGR...pripadne NEBRZDÍ ani po vymene kotúčov ...a podobne :40bd: :40bd:

K téme :

puklice pripevniš sťahovacou páskou každých 180 °, alebo každých 120°, alebo každých 90°,

jednoduché.....

správnosť utiahnutia skontroluješ tak ,že počas skušobnej jazdy asi 5 km, dáš tomu "kapky" aspoň 120 km/h

potom zastavíš a skontroluješ ,či su pasky ešte tam, či držia..ak ich neodšrotovalo upevnil si ich na správnych miestach :300f:
ak tam nejaka paska nie je ,alebo nie je tam ani puklica, musíš koumať nad lepším upevnením v iných miestach ,samozrejme mal by si dodržať rozostup pasok podĺa zvoleného uhla ako píšem vyššie
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

kup si elekrony a mas po probleme.nestoja vela a nehrka to. :40bd: ja som kupil na fiatku za 200 obute a na mazdu za 100 obute len mali letne pneu ale urcite ich zoderem cez leto.a nic mi nehrka.o ukradnuti nikto neuvažuje lebo ti co to robia sem nepridu pred dom.a auto mam stale pred domom. :40bd:

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 36 neregistrovaných