VW Bora - buchanie v prednom kolese

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

JUKI32
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 30.09.2015 14:52
Zdieľať na Facebook

VW Bora - buchanie v prednom kolese

Príspevok od používateľa JUKI32 »

Zdravim, chcel by som sa poradit mam taky problem stale my nieco klepe v prednom lavom kolese uz som za posledny tyzden navstivil 2 servisy vymenil capy riadenia, gulove capy, tycky riadenia, tycky stabilizatorov, siletnbloky ramien, vnutrny aj vonkajsi klb a stale to je pocut ma skusenost niekto s takym niecim neviete kde moze byt problem ?

Este dotaz ked vychadzam napr. z parkoviska mam mierne vytoceny volat do ktorej kolvek strany tak my tam za kazdym v kolese niekde by som povedal aj v strede pukne skoro za kazdym razom.
vlado659
Príspevky: 121
Dátum registrácie: 22.04.2013 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado659 »

Klby ti vymenili na obidvoch stranach?Mohli by to byt aj silenbloky ulozenia motora a prevodovky.
JUKI32
Príspevky: 11
Dátum registrácie: 30.09.2015 14:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JUKI32 »

ano vymene mam na obydvoch stranach vnutorne aj vonkajsie. Dam asi skotrolovat aj tie silenbloky motora a prevodovky...ale myslis ze tie by sposobovali buchot v kolese ?....zacinam byt z toho na nervy islo do toho kopu penazi a viac nic.
vlado659
Príspevky: 121
Dátum registrácie: 22.04.2013 07:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado659 »

Ten buchot sa moze prenasat a mas pocit ze to bucha na lavo a v skutocnosti toje napravo.Mama aj skusenosti ze zvuky ,hucanie a podobne sa prenasali zozadu do predu.Vsetko sa porobilo vpredu a nokoniec to bol sileblok napravy vzadu
FERO 321
Príspevky: 1644
Dátum registrácie: 27.01.2011 16:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa FERO 321 »

Aj horne uloženie tlmiča môže búchať.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných