Všetky komplexy sem

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Mateusz737 napísal:mastik nemáš čo narobote tak musíš zase vyryvať ? Musíš zase špiniť ďalšiu tému? Nečítal si že komplexy si máš riešiť v téme ktorá je na to určená ? :b:

vsetky-komplexy-sem-t77443-45.html


Neviem co ty riesis tu.
Ja vsak som riesil to, ze mhlavaty pri oleji a vode z vyfuku radi nastavovat rozvody a potom neskor radil merat aj kompresiu.
Nasledne svoje prispevky vymazal a moje vyzeraju, akoby som tu reagoval na nieco, co neexistovalo.
Ibaze on to ma vo zvyku takto robit, zrovna tak zamykat temy, avsak zasadne az po svojom vyjadreni, kde uz neni mozne sa aj k jeho prispevku vyjadrit.
Ak si nepostrehol, tak on nema problem inych urazat, vobec sa neriadi pravidlami, avsak pod zamienkou pravidiel udeluje karty, maze prispevky a zamyka temy.
To nie su moje komplexy, to je realita jeho moderovania a jeho praktiky.
On (podla jeho vyjadrenia) moze pisat cokolvek, no druhy mu nesmie oponovat. Aj keby oponujuci mal pravdu a on zavadzal nezmyslami…
Tak laskavo na mna nereaguj, pokial si neprecitas celu chronologiu.
A ze spinit temu?
Tak potom istotne mas za spravne, ze je dobre tocit motorom, ktory velmi pravdepodobne ma v sebe cudzie telieska, ktore tam nemaju co hladat?
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Všetko bolo v poriadku až do času 15:18 kedy si napísal svoj druhý príspevok a tam jasne naňho útočíš a riešiš si komplexy z minulosti
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja nemám inú možnosť ak po mne príde provokácia,jednoducho sa vymažem čo som dovtedy písal.Tým nikomu inému než sebe do ničoho nevstupujem,právo na to mám.A zakladateľovi témy sa omlúvam,ale nie je iné riešenie v súčasnosti.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Presne to je ten problem, lebo mhlavaty premazal svoje prispevky.
Jeho iritovalo to, ze som poukazal na ten olej s vodou prskajuci z vyfuku.
Za mojim prispevkom zas zacal s tym svojim typickym osocovanim, akurat teraz chybali urazky.
Neskor svoj prispevky vymazal, tak citaj to cele!
A odpovedz na otazku, ci je podla teba spravne ako prve kontrolovat rozvody, pri motore co chrsta vodu s olejom z vyfuku?
Ze utocim?
Ako?
On moze urazat, nadavat, pouzivat nevyberave slova?
To je v poriadku?


mhlavaty, a pravo urazat, to ti z akeho titulu vyplyva???
K tomu sa nechces vyjadrit? To neni voci pravidlam???
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Už si mohol dávno zistiť, že sa riadi zásadou: Pýtajte sa na čo chcete, my na čo chceme odpovieme. On zvyčajne neodpovedá na nič, každá otázka alebo argument na to čo napísal je provokácia hodná zmazania. Keď nie otázky tak aspoň vlastného príspevku...
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

ak to tu ma vyzerat takto tak nech sa to uplne zrusi, toto nema vyznam, teraz sa nechcem zastavat jednej ci druhej strany, len chcem prispiet lebo citim ze musim (aj ked mimo temu, za co sa ospravedlnujem) ale kazdy by mal zacat od seba, chyby su a ano, na oboch stranach, pravidla su na to aby sa respektovali a mali by ich dodrziavat vsetci, ci uz prispievatelia alebo autority - moderatori, ti by mali ist prikladom, problem je akasi (v poslednej dobe to sledujem stale castejsie a vsade) haklivost na seba a kritiku od druheho, resp. neschonost vypocut ci akceptovat iny nazor ako vlastny, no a preto mam odkaz pre obe strany: ak neide o zivot tak ide o h0vn0 a zbytocne si ukrajujete zivot o tie radosti co ponuka, pokial ma niekto iny nazor, ma na to pravo aj ked moze byt mylny, proste ho ma a nikto to nezmeni, reakcie a slovne vojny k nicomu nevedu, len k zhorseniu situacie
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

To je provokacia, ked som napisal, ze pri motore co chrsta olej a vodu z vyfuku? A on riesi rozvody v prvom rade?
Lebo to bol jeho prvy prispevok v tejto teme (neskor zmazany).

Ale stale sa nedokaze ani vyjadrit, co mu dava opravnenie urazat druhych? Preco pouziva vulgarizmy?
Preco osocuje?
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

jaster, v mojom prípade nejde o háklivosť na seba (aj keď moje príspevky sú mazané neporovnateľne častejšie ako iné rovnako „odveci”), mne ide o to, že on ako miestny pánbožko si uzurpuje právo na posudzovanie všetkého, vrátane ODBORNEJ STRÁNKY príspevkov! On si mýli funkciu moderátora a funkciu odborného garanta fóra, resp. sa sám pasoval aj do tej druhej funkcie. ::: Takže namiesto odbornej argumentácie s príspevkom, s ktorým nesúhlasí, ho rovno bez milosti zmaže! A ani ako moderátor neposudzuje všetky príspevky rovnakým metrom, pretože to čo v jednom prípade zmaže, inde nechá aj napriek upozorneniu.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Raz a hoci aj za cenu že úplne skončím z týmto fórom,mne z toho škoda nevznikne ani o nič ukrátený nebudem.Ale ak silou mocou chceš počuť čo nechceš pochopiť zaobalene tak to treba na naplno.Ty si tak natvrdlý magor,že nevieš pochopiť zo stokrát napísaného jemne či tvrdo nič.Cicmanec je magor a hajzlík výnimočného,ale niečo ako Fico.Inteligent ktorý svoj rozum používa na zlé veci.Ale ty si hlupák,ktorému nieto páru.Dopredu dávam súhlas hoci aj na celý mariáš nie iba zopár kariet.
Tak...ulavilo sa mi,myslím že obom som vám to dlžil.Píšte adminovi,alebo hoci aj premiérovi.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Co ti dava pravo urazat???
Pytam sa ta to nie prvykrat.
Stale sa tu ohanas pravidlami, ze koli tomu mazes, udelujes karty, ale co ti dava pravo urazat?
Ked sa ohanas svojim pravom, tak sa k tomu vyjadri!
Inych vies trestat, ale ze ty sam osobne mas toho na rovasi podstatne viac, to ti nevadi? Kde sa to v tebe berie, ze inemu zakazujes, a pritom sam si divolujes?
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Pre vsetkych... dajte si malu exkurziu na jisku, predstavte si ze ste ale pol roka na pristrojoch s plienkou na zadku a hadicou v papuli. Potom sa vratte do reality a zistite ze priority su uplne inde ako tento prij...ny virtualny svet
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

mhlavaty:
Mne dlzis akurat tak ospravedlnenie, ak si zabudol.
No teraz si sa zas predviedol a nechapem, ako taky clovek tu moze robit moderatora!
Zaujimave, ze ty kricis na dryhych, no v prvom rade, zacni odpovedat na otazky a nie pisat utocne, urazajuce prispevky.
Sa pekne vyfarbujes…
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Nevieš alebo nechceš pochopiť, že toto ale nie je o mne, toto nie je moja obrana toho čo a ako píšem, toto je o tvojej práci moderátora! Furt sa oháňaš mnou, ale pritom vyčíňaš aj v témach, do ktorých ani nepáchnem! Alebo rovnako odveci alebo vyrývačske príspevky ako tie moje (podľa teba) nechávaš tak. Spomínaš a mažeš príspevky, ktoré podľa teba nie sú k téme a v ďalšej téme pokojne odpovedáš pod päť príspevkov rovnako od témy a necháš ich bez povšimnutia! Zásadne neodpovedáš na žiadnu otázku, nevyvraciaš žiadnu námietku k svojej práci, správaš sa ako malé urazené decko, ktoré neznesie ani len náznak kritiky (viď teatrálny odchod z fóra po zbavení funkcie moderátora v časti fóra, teraz predvádzaš to isté)! Roky práce, tisícky ďakovných listov, príspevkov a SS ti zatemnili úsudok, postavili ťa na piedestál tohto fóra, urobili z teba nedotknuteľnú modlu a každú kritiku ty aj tvoji uctievatelia beriete ako útok na tvoju osobu a to čo si pre toto fórum urobil. Nie si schopný pochopiť, že sú to dve rozdielne veci...
Naposledy upravil/-a cicmanec v 17.05.2020 21:22, upravené celkom 1 krát.
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Pokračujte tu. Presunuté z

prispevok951182.html#951182
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Mame teraz anarchiu?
Od coho su tie pravidla?
mhlavaty sa nimi pravidelne ohana, no zas sa predviedol?
Alebo sa tu v ziadnom pripade nesmie oponovat?
To je automaticky chapane ako provokacia moderatora a teda musi byt za to trest, ci uz v podobe mazania, zamkynania tem, ci udelovanie kariet?
Ale moderator mhlavaty tu moze cokolvek, aj opakovane urazat?
Cim to ma dovolene? Co, ake pravidlo ho k tomu opravnuje?
Hrat sa tu na Boha? A ostatni su ..........


mhlavaty, znova sa pytam.
Co ta opravnuje sa tu povysovat nad zbytok ludstva a ostatnych vulgarne urazat?
Ty neporusujes iba pravidla tohto fora, ty sa dopustas aj priestupku proti obcianskemu spolunazivaniu.


A taky clovek tu robi moderatora? Taky clovek tu ma pravo zasahovat do tem, rozdavat karty???

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných