Všetky komplexy sem

témy týkajuce sa všetkého a ničoho mimo diskusie o autách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vieš každý sa chváli nieťím iným - ja napríklad tým, že sa mi chytila celá tohtoročná sadba japonských topolov.
To že každý deň musím niečo dokodovávať robotom do programu, je celkom vedlajšia vec - aspoň pre mňa.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
matrix0077
Príspevky: 169
Dátum registrácie: 12.06.2009 21:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matrix0077 »

Tvojich topolou je mi lúto,ale nevšimol som si že by tu bola sekcia zahradkárstvo,nič v zlom :300f:
Ja som to sem napísal preto lebo sa to niekomu možno hodí že sa to da.Sú to možno prkotiny ale potešia,preto som sa snimi podelil :3906:
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Oco je to tvoj zaciatok v pestovani energetických stromov? Ja by som to chcel tiez skusit, zatial studujem,priklanam sa skor k vrbe. Inak pre zadavatela - poviem rovno pre zivot zbytocne veci, ci ti blikne raz alebo 5 krat :40bd: tak sa hraj dalej, deti sa hraju s mobilmi a ty s diagnostikou. Keby si nieco opravil nepoviem. hrajkaj a nezabudni na rodinu.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

No ja som to musel napísať hlavne z toho dôvodu, pretože si myslím že tieto veci nie sú zbytočné ale vyslovene nebezpečné. Už je zakázané používať mobily, ale auto (nové, moderné) má príliš vela vecí pre jazdu nepotrebných a odvádzajúcich pozornosť.
Zober si že na základe tvojej informácie kopa mladých začínajúcich vodičov začne počítať kliky smeroviek bude špekulovať nad denným svietením, pozerať či sa budíky pretočili a dôsledkom tohto niekoho zrazia a ublížia mu.
Nie je to zlá zábava, niečo sa naučíš ale vešať to na net?? no neviem, každý máme svoju hlavu a svoj rozum.
Scendo - pestovatelia stromčekov šetria ročne trocha viac ako je servis auta a hlavne tieto veci v aute nepotrebujú.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

No ja som to musel napísať hlavne z toho dôvodu, pretože si myslím že tieto veci nie sú zbytočné ale vyslovene nebezpečné. Už je zakázané používať mobily, ale auto (nové, moderné) má príliš vela vecí pre jazdu nepotrebných a odvádzajúcich pozornosť.
Ano, to ty musis stale... Co to ma spolocne s tym ze typek si spravne napinoval RJ a nastavil funkciu podla svojich potrieb? Bezne to robi servis za peniaze, on sa to naucil a urobil si to sam doma, zadara.
Zober si že na základe tvojej informácie kopa mladých začínajúcich vodičov začne počítať kliky smeroviek bude špekulovať nad denným svietením, pozerať či sa budíky pretočili a dôsledkom tohto niekoho zrazia a ublížia mu.
uplne odveci argument... ale radsej takychto nadsencov s chutou ucit sa v garazi, ako dedkov na dialnici v protismere, fetakov alebo ozranov na uteku po zrazke s chodcom...
Nie je to zlá zábava, niečo sa naučíš ale vešať to na net?? Scendo - pestovatelia stromčekov šetria ročne trocha viac ako je servis auta a hlavne tieto veci v aute nepotrebujú.
Hlavne treba vesat na net v teme "Skoda Rapid - kodovanie" o tom ako ti vyklicili nejake japonske kriaky... koho to zaujima? Ked ta nezaujima uspech a radost zadavatela, naco ho komentujes?
Ak nad prispevkom svieti moje meno, bol by som rad aby bol text vo forme v akej som ho napisal, JA! Ak ho zmenis, prosim... ale hod tam o tom info.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Scendo bola to reakcia na toto
Čaute chcem sa pochváliť.
A ja som chcel zadávatelovi povedať že jeho radosť je sice úprimná ale chleba lacnejší nebude
A milý Scendo
ale radsej takychto nadsencov s chutou ucit sa v garazi, ako dedkov na dialnici v protismere, fetakov alebo ozranov na uteku po zrazke s chodcom...
s týmto plne súhlasím - nadšenci nech sú v garážach a my ostatní doma - bude čistejší vzduch a menej mrtvych na cestách. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Tak je oco my starší už vieme že podstatné veci sú iné ako nejaké trojbliky. Zadávateľ nič nevymyslel nič neopravil niet nároku na chvalenie sa. Ja som už toho poriesil na autách viac ako ty ale to nieje na chválu. Dokonca ani to že pár ľudí žije vďaka mne nevytrubujem do sveta.
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

To je sice pekne co pises ale do certa ste na autofore, v traktorcek fore oco urcite nebude v kazdej teme pisat dookola o spaseni sveta a navrate na stromy... a zas mi nedalo a musel som reagovat.
Oco uz mi to neda ale naozaj do ktorej temy vstupis tu do.ebes.

Tak ale aspon je sledovanost,klika sa,kukaju sa reklamy... :4090:
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

scendo:
Vies v com je zasadny problem tejto temy?
V prinose pre kohokolvek. Teda, okrem zadavatela, ktory sa presne vystihol “chcem sa pochváliť“ .
Ano, moze sa sam seba pochvalit, avsak pre nikoho to nic neznamena, kedze tu chyba to podstatne a to su fakty, ako, co, akym sposobom.
Vyguglit co sa da na aute prisposobit cez diagnostiku, tak toho je mnoho, ci uz u koncernu, alebo francuza atd.
Avsak k tomu, aby to mohol v ramci “zabavy“ niekto urobit, potrebuje informacie. A tie tu nikde nenajde.
Vies, ze dokazem napriklad na R-Link 1 sprevadzkovat plnohodnotnu, bezproblemovu funkciu A Auto atd?
Tak isto mnoho inych veci prisposobit u koncernu, dokodovat atd.
Co ti to je platne, ak nenapisem ako, akym sposobom?
Na kolko si cenis informaciu, ze sa to da?
Alebo tato tema mala byt o tom, ze dotycny oznamuje, ze to vie ainemu to urobi za nejaku odplatu?
To je potom ale inzercia.
A ja osobne mam prave dojem, ze o toto sa tu jedna…
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

autolaik napísal:Oco uz mi to neda ale naozaj do ktorej temy vstupis tu do.ebes
Moje príspevky sa netýkajú tém a aut ale zadávatelov - ak sa niekto "chce pochváliť" treba mu dať lopatou po tej šiške ,aby ju nevystrkoval z radu. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Oco toto sú niektoré tvoje "perly" v nedávnej téme o Š-Octavii:Milan - v našom veku ? - synátor na telefone a ano žiadne auto Nejde o to , že by som sa bál kúpiť auto - bojím sa ludí čo stretávam na cestách..... Jašter - ani ň znamená nič - teda keď sa mi po 200t km zahryzlo koleso lebo sa vzpriečil zvyšok platničky tak fiatka išla do šrotu a ja som zavolal švagra aby prišiel pre mňa.
Posledná filcka bola kupovaná na dva roky do stk a lieval som do nej hydraulický olej (bol zadarmo) a aj tak odišla do šrotu po vlastných .
Je pravda , že niektoré umreli po mesiaci ,ale viac ich bolo že vydržali dve stk.
A ak si nevidel ešte gumy z ktorých trčia kordy, tak sa dojdi kuknúť.-------Čiže bojíš sa ľudí čo stretávaš na cestách, ale sám sa medzi tých nebezpečných ľudí zaraďuješ tým že jazdíš na vrakoch ktoré by nemali vyjsť na cestu.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pepo sám to kopíruješ a nečítaš to
synátor na telefone a ano žiadne auto
čiže nejazdím - dávam sa voziť
A kordy trčali zo služobnej Caddyny , keď som mal 25 a dokončoval som zimné gumy v lete.
Ani ň nepýtalo punto alebo filcka, teraz už ich bohužial nemám
Už som tu písal - reagoval som na toto
Čaute chcem sa pochváliť
- sem sa chváliť nechodí. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
A nikdy som nepovedal že ja som príkladom ostatným - ale ich chyby im pripomenúť môžem - teší ma práve to, že im môžem povedať to čo nechcú počuť. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Hej, a Fiat na ktorom sa spriečili platničky bol čí?Bratovho švagra koňa?Kordy trčali zo služobnej Cadyny, robíš sa geroj ktorý sa s nikým nepára a ideš na vraku, keby mňa šéf poslal niekam na aute v takom stave, tak ho pošlem do ..iče, a rovno dám výpoveď.To sú výhovorky fakt ako malé decko.Oco, už pár rokov tu prezentuješ na akých vrakoch jazdíš, a nič(skoro) ťa to nestojí, lenže už ťa tu viacerí prekukli a tvoje "zmysluplné" prísevky k veci sú naozaj niečo.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

keby mňa šéf poslal niekam na aute v takom stave, tak ho pošlem do ..iče,
No vidíš a ja som týždeň jazdil a rozmýšlal čo mi to vpredu klepká.
Moje príspevky nemajú mať zmysel, lebo nereagujem na autá ale na zadávatelov alebo prispievatelov. :40bd:
A čo si kto myslí??? jajajaáj - keby ste vedeli čo si zase ja myslím o vás. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Oco13, nepoznám ťa , ale predpokladám , že ide o stárnuceho zatrpknutého muža , ktorého už prestáva všetko baviť a teda nemôže pochopiť radosť a nadšenie mladého chlapca. No čo už... treba mať s tebou súcit.

Návrat na "Shoutbox - o všetkom"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní