Všetci traja obvinení Poliaci, sú na slobode...

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Keby som teda nezačal brzdiť, ale zrýchlil by som (stihol by som to na oranžovú) tak toho chodca zabijem.
Gabo a vieš čo by sa stalo ak by som tam bol na tvojom mieste ja??? Tiež zabrzdím, ale vystúpil by som a toho chodca zabil holými rukami. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nech mi niekto povie kde sa nabralo a nahromadilo toľko tuposti,chrapúnstva a egoizmu a milirdy ton lahostajnosti a bezcharakteru.Možno som nepostrehol že sa konala nejaká výmena obyvateľov SVK pretože veľká sláva charakteru to tu nikdy nebola,ale dnes je to desivé
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Vsevedko ten kamionista ho nemal sancu vidiet. Teda ak odmyslim ze tam vobec nemali co robit... v odbocovacom pruhu isli rovno
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ja sa skôr opýtam , prečo pustíme na tú istú cestu kamion a kolobežku??? akú krásnu ekologickú budúcnosť by som vám vedel nakresliť bez jediného kamionu. Len by ste nemali televízor doma zajtra ale o týždeň.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vôbec nesrandujem, komunisti mali takú víziu volala sa že "kontajnerová doprava", ale nedotiahli ju do konca- už ani nemali čas. Elektrický vláčik ti dovezie kontajner na stanicu a potom stačí malé auto na prepravu ku koncovému zákazníkovi. Lebo kontajner nemusí byť len ten námorný 12m, ale aj 6 alebo 3m stačia. A ktorý obchod nemá ani na ten 3m, tak na stanici sa to dá rozhodiť do elektrododávok - s dojazdom 150km - to stačí na mesto.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zaujímavé , že za svoju 30 ročnú karieru ma nijaký pokles nepostihol. Žena povedala treba 30t SK na mesiac - tak som išiel a našiel som si ďalšiu robotu. A boli roky že som mal aj 3 zamestnania súčasne a obdobia ,že sa robilo 18h denne. Ale vedel som prečo to robím.
Teraz uvažujem už lepšie, lebo mám skúsenosti - najlahšie zarobené peniaze sú tie ktoré ušetrím. lol
A nezamestnanosť??? Veď to je celkom fiktívny pojem, nie sú nezamestnaní - sú len hnilí lempli ,ktorým sa robiť nechce.
Vieš kolko "ekologických" prác by sa našlo pre nezamestnaných , aj peňazí na to aby sa im za túto prácu zaplatilo. V poslaneckej snemovni tie peniaze ležia priamo na zemi.
Naposledy upravil/-a oco13 v 07.09.2019 16:19, upravené celkom 1 krát.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných