Všetci traja obvinení Poliaci, sú na slobode...

Ako poskytnúť prvú pomoc,ako postupovať pri autonehode, pomoc v zahraničí, hasiace prístroje, hasiči, záchranári, sanitiaci, skutočné príbehy...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Je ľahké vynašať súdy a volať po exemplárnych trestoch , pokiaľ sa ma to netýka.

Ak by sa situacia obratila a a každý jeden zučastnený v tejto diskusii by čelil trestnemu stíhaniu za nasledky ktoré by vzišli z dopravnej nehody ktorú zavinil , a teraz nehovorím o zadaní témy,
zistil by na vlastnej koži , že Trestný zákon a Trestný poriadok SR su zákony tvorené a vykonateľné veĺmi humánnym sposobom, viacej ako očakavania jednoducho uvažujucich ľudí.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Toto je tvoj exemplárny omyl,pretože ak by také pravidlá platili tak platia i pre mňa a nemám dôvod sa obávať že budem ich obeť.Je to nezmysel,zákon má platiť,ak vyvediem niečo obludné,tak aj na mňa,to s plným vedomím podpíšem.Ludia doslova zhovadeli,a myslím že každý si uvedomuje aký svet prenechá svojim deťom a vnukom.Preto na výnimočný stav aj výnimočné prostriedky.Právne vedomie je v úplnom rozklade,to čo začalo rozhnívať za muftyho to hranol dokonal,toto raz bude najhoršie miesto pre život v EU ak sa tu nič nenapraví a kto bude môcť,jedine zdrhne.Koho sa pýtam a je roky vonku,nik nechce späť kým tu panuje takýto svet.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Na hrubú dieru hrubá záplata. To nebola taká vec že idem autom ponáhľam sa 10-20 nad limit lebo ma chytá sranie alebo nedávam pozor alebo zaspím. To bola príkladnosť bezohľadnosti a toho že ja na to mám lebo šak už neviem čo od dobrorty ! A tu by mali ozaj platiť exemplárne tresty ani nie že trest smrti ale papiere zobrať na furt a doživotné splácanie poškodeným vo výške priemernej mzdy každý mesiac. Nie že teraz bude rodina živoriť, lebo prišla rukou degeša o živiteľa. Aby sa už ozaj normálne človek bál vytiahnuť päty z domu a sadnúť do auta alebo na bicykel lebo poniektorí jedinci majú o sebe mienku že sú dačo viac. Minule na Obchodnej strielačka jak v kovbojsku lebo degešovi preplo a hraje sa s nožíkom....výsledok postrelené 15 ročné dievča ....
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Ja prosím admin, zamkni Lacovi po desiatej prístup do fóra.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Sú to debili, ale toho prvého ani druhého nemali moc dôvod zatvárať... Posral to ten tretí v tej veľkej krabici.
Namiesto aby to ten imbecil strhol logicky doprava (však bol v protismere), nieeee, on to dal ešte viac doľava, kretén.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

Do basy by som poslal iba toho xuja z porshe cayene co zapricinil smrt toho chlapa a to na minimalne 10 rokov. To bez debaty. Ale ti dvaja nikoho nezabili ani nikomu neublizili na zdraví, iba divoko jazdili tak tym by som iba naparil mastnu pokutu a pripadne dal na isty cas zakaz vstupu na SK :zg282:
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Biky počul si už slovíčko spoluvina??? Konanie všetkých troch bolo v príčinnej súvislosti so smrťou poškodeného. Na Sicílii by po opustení vezenia nedožili ďalšieho rána. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Tu je video: https://www.youtube.com/watch?v=8TEcy86VkXw

Keby to nebolo natočené, tak sa to vyšetruje tak, akoby sa skutok nestal.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Nepoznam detaily pripadu, ale to, ze bol prepusteny neznamena, ze nebude odsudeny.
Ja chapem, ze sme vsetci tak trocha frustrovani z toho, ako veci niekedy funguju, alebo nefunguju.
Ale viete aka je druha moznost? Ano... spravne. A zase by sme frflali...
PS: a napriklad v DE sa zit da? Tam je poriadok? Chemnitz a nedavne udalosti v nich vam nieco hovoria? Ci zbierate len negativne informacie aby ste mohli ukazovat na svojich najblizsich bliznych, ake su hovada, aby ste vy vo vlastnych ociach vyzwralu lepsie?
Nehante lud moj, ze mladi je, klebetarski posmievaci!!!
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

oco13 napísal:Biky počul si už slovíčko spoluvina??? Konanie všetkých troch bolo v príčinnej súvislosti so smrťou poškodeného. Na Sicílii by po opustení vezenia nedožili ďalšieho rána. :4012:
Nech sa paci, drahy pane. Na sicilii ta uz na teba tesia.
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Uz ma vytaca to popularne osieranie Slovenska. Kazdy jeden z nas sme jednym kolieskom v nasej spolocnosti, ked sa tu niekomu nepaci tak ma moznost prispiet k lepsiemu . Nie mudrovanim po internete. Poznam kopu ludi co robia v zahranici,jedno maju skoro vsetci spolocne. Osierat a mudrovat ako toho mali tu dost a cuduju sa nam ze sa tiez nezbalime. Ale...zacne boliet zubok,dotrepe sa na Slovensko, pokazi sa tragac,samozrejme tam polepime a opravime doma. Tam zije s dalsimi 10timi spolubyvajucimi na jednej cimre ...ale nasetrime a doma na Slovensku postavim... lebo,ved tam je to drahe.

Boli prepusteni na kauciu, tu nevymyslel ani Fico,ani Harabin. A sud bude,odsudeni snad budu. Kto chcr somrat tak by somral aj tak. Su tu ubytovani, davame im nazrat...zivime ich z nasich dani... a zas by bol dovod na kecy.

Pardon za dlhy prispevok...aspon sa mi ulavilo.
Naposledy upravil/-a autolaik v 09.06.2019 11:02, upravené celkom 1 krát.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

mhlavaty napísal:Toto je tvoj exemplárny omyl,pretože ak by také pravidlá platili tak platia i pre mňa a nemám dôvod sa obávať že budem ich obeť.Je to nezmysel,zákon má platiť,ak vyvediem niečo obludné,tak aj na mňa,to s plným vedomím podpíšem.
2.Ludia doslova ho***,a myslím že každý si uvedomuje aký svet prenechá svojim deťom a vnukom.Preto na výnimočný stav aj výnimočné prostriedky.Právne vedomie je v úplnom rozklade,to čo začalo rozhnívať za muftyho to hranol dokonal,toto raz bude najhoršie miesto pre život v EU ak sa tu nič nenapraví a kto bude môcť,jedine zdrhne.Koho sa pýtam a je roky vonku,nik nechce späť kým tu panuje takýto svet.
Tento prispevok vo mne vyvolava vacsie sklamanie ako ine:
1. Prve vety su uplna hovadina a clovek co ma odzite, by mal byt miernejsi, asp9n ked ni3kam nieco pise. Exemplarny omyl- exemplaeny priklad je isry byvaly minister vnutra-kriklun, pokrikujuci a ziadajuci exemplarny trest pre isteho znameho moderatora a co cert nechcel, paradoxne, o par rokov sa panovi kriklunovi prihodulo to iste, a tie jeho vyjadrenia boli uplne ine.
2. Aky svet prenechame, ked zacneme kricat po exemplarnych trestoch a vynimocnych prostriedkoch?
Kazdy, kto nema nakakane v palicke uz vie, kam sa veci zenu, ale ti inteligentnejsi sa snazia kludne zmiernovat nasledky, ini- rovnako inteligentni, dostojne a rovno stoja a hraju, ked sa titanic potapa. Iba slabe charaktery pobehuju, pokrikyju, siria stres, paniku a hysteriu.
Ak je toto vasa pilulka na choroby, tak prepacte pan doktor!
3. A to posledne som uz okomentoval slovaami pana Andreja Sladkovica. Pre vysvetlenie, to nebol ziaden politik, ktorych tu tak zbytocne pletiete.
Naposledy upravil/-a aristoteles v 09.06.2019 12:02, upravené celkom 1 krát.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Každý, kto si myslí, že banda týchto idiotov bude odsúdená, tak je veľmi naivný. Teraz už ide o čas a ten sa bude naťahovať. Raz ochorie ich advokát, potom ochorie sudca a takto sa bude stále pojednávanie odročovať na ďaľšie dátumy a vačky budú stále plnšie a plnšie. Nikdy ich neodsúdia. Koľkým vagabundom už hrozilo 10 ročné väzenie a nakoniec nikdy nešli sedieť. Na SK sa dá vybaviť všetko, ak má človek peniaze.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Ja nemam nic proti umelo vytvorenym temam za uzelom ozivenia fora.
Vadia mi bezduche, hystwricke prispevky, ktore kritizuju vsetko doradu a prispievaju k celoplosnemu rozdeleniu- ohlupeniu po vzore dennikov, ktore vlastni ktosi.
Ale okrem hystwriek tu pripeli aj laco, ixo a autolaik, takze je svet nije take zle miesto.
Naposledy upravil/-a aristoteles v 09.06.2019 10:42, upravené celkom 1 krát.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

gnagy napísal:Každý, kto si myslí, že banda týchto idiotov bude odsúdená, tak je veľmi naivný. Teraz už ide o čas a ten sa bude naťahovať. Raz ochorie ich advokát, potom ochorie sudca a takto sa bude stále pojednávanie odročovať na ďaľšie dátumy a vačky budú stále plnšie a plnšie. Nikdy ich neodsúdia. Koľkým vagabundom už hrozilo 10 ročné väzenie a nakoniec nikdy nešli sedieť. Na SK sa dá vybaviť všetko, ak má človek peniaze.
Amen:-) Nemas bradavicu na nose?:-)

Návrat na "Prvá pomoc => Volajte 112"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný