Vratky z registračnej dane?

Všetky otázky a problémy týkajúce sa dovozu vozidiel

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

leonNL
Príspevky: 1261
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Nikto ti nic nevrati, to len strana SAS poskytne bezplatnu pravnu pomoc, kde aj tak nic nedosiahnes, akurat tak natahovacky na vela vela rokov...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

predvolebna kampan
Ridick030
Príspevky: 167
Dátum registrácie: 15.11.2012 10:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Ridick030 »

Asi tak,ľudia tu budú sa sťažovať ale keď im niekto ponúkne takúto možnosť rýchlo ofrfľú.
Či už to je predvolebný ťach alebo nie treba to využiť,nekoštuje to nič a človek môže len získať.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

leonNL napísal:Nikto ti nic nevrati, to len strana SAS poskytne bezplatnu pravnu pomoc, kde aj tak nic nedosiahnes, akurat tak natahovacky na vela vela rokov...
Ja ani necakam ze mi niekto nieco vrati, [ani by mi nemali moc co kedze som dovozy po novom asi len dva prihlasoval aj to jedna bola dodavka takze na mne nezbohatli] len som chce upozornit ze aspon niekto sa chyta pravdy a bojuje proti tejto vladnej mafii co si s nami robi co chce, aj ked mam obavy ze je to zbytocne lebo tan magor co to navrhol a tych dalsich par idiotov co to schvalili sa toho uzakonenia budu drzat jak supy lebo cim viac sa im my vyzbierami tym si oni mozu viac napchat do tych gagorov nenazranych. Inak nieco tam bolo aj o tom ze je proti tomu aby nas na kazdom kroku sledovali kamery a radary, zial uz je to tu. Nehovorim ze sa treba pretekat, predpisy treba dodrziavat v ramci normy ale ku.rva odtial potial, na kazdom druhom kroku kamera na kazdom tretom radar a na kazdom prvom vypalnici zandari. To sme dopadli. A este na drzovku budu tvrdit ze je to koli bezpecnosti a aby bola mensia nehodovost. Hlavne ze zelene hovado meria vzdy nie v meste napriklad kde mozu cez cestu deti prebehnut alebo chodec alebo druhe auto ale vzdy meria na zaciatku alebo na konci dediny kde je vacsia sanca ze zarobi, ale to ze na tych usekoch v zivote nik nemoze prebehnut cez cestu alebo ohrozit premavku lebo vacinou konce a zaciatky su neobyvane to nevidi. A to co dokazuju zandari samotni aj minule v spravach ze z nicoho nic sa zvrtnu na ceste pred druhym autom alebo vcera v spravach ako polovali na pokuty na takom mieste ze ich zo zadu sundal kamion tak akoze to aj skoda pisat o tom
jurigad
Príspevky: 669
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Stačí keď to zrušia...resp. prestanú vyberať , ak je to proti zákonom EU.
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

leonNL napísal:Nikto ti nic nevrati, to len strana SAS poskytne bezplatnu pravnu pomoc, kde aj tak nic nedosiahnes, akurat tak natahovacky na vela vela rokov...
kto povedal, že nič nedosiahneš?
To môže povedať iba súd, či áno alebo nie.
A neponúkali by právnu pomoc, keby to nemalo opodstatnenie.
Ja som sa do toho pustil a potom vám napíšem, ako som dopadol.
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

ak niekto nič pre niečo nespraví a je jedno čo to je, máte faranciu, že sa nič nezmení.
crocop
Príspevky: 160
Dátum registrácie: 08.09.2008 14:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa crocop »

Viem vam pomoct pri vrateni registracnej dane za velmi kratky cas ak mate zaujem piste spravu
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

napíš bližšie info
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Je to jasne napísané...napíš crocop-ovi správu,nie každý má nervy sa verejne vybavovať ak polovica ľudí píše kraviny a druhá nerozumie písanému slovu
copy
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 17.08.2009 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa copy »

a čo je teba do toho? toto tu je fórum a nie inzercia.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Čítať vieš ? ........ ak mate zaujem piste spravu
Máš problém sa toho držať a rešpektovať človeka ktorý núka pomoc ?
slash23
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 03.08.2009 14:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa slash23 »

Je tema este aktualna?Vie niekto pomoct pri vratení resp.neplatení registracnej dane?
zollino
Príspevky: 8
Dátum registrácie: 25.06.2014 13:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zollino »

zrejme uz nie
Napísať odpoveď

Návrat na "Dovoz vozidiel"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných