Vosk na čiernu metalízu

Všetko okolo údržby a starostlivosti o lak, lakovanie vozidiel, opravy laku, fólie na karosériu.

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dodorevicky
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.04.2019 20:55
Zdieľať na Facebook

Vosk na čiernu metalízu

Príspevok od používateľa dodorevicky »


Zdravím... nevie mi niekto poradiť aký vosk alebo pastu kupiť na čiernu metalízu? alebo či je lepšie kúpiť nejaký set atď... WV tiguan, 2018, čierna metalíza.

Za každú radu Vám ďakujem :4090:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

S týmto mám skúsenosť velmi dobrú,je tam i ošetrenie pre čierne laky.Od toho síce existuje ešte stupienok vyžšie ale to je časove náročné (1 auto 50-60 hod práce) a cena že by sa panenky točili.
Tento Meguiars je cenove prítulný na allegre,tam ho kupujem aj ja,nechcem tu tri razy predražený.Pracuje sa s ním ozaj krásne,hoci aj na priamom slnku,čo je raritné samé o sebe.Výsledok je krásny aj pri práci čiste ručne.
dodorevicky
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 14.04.2019 20:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodorevicky »

používate presne tento produkt ? : Meguiar's G6207 -vosk na tmave odtiene Black Wax ?

a aku farbu auta mate ?

či je to vhodné na čiernu metalízu

@mhlavaty
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Meguiars ma sadu na lestenie a voskovanie auta meg3steps, ktora obsahuje neabrazivny cistic laku, finisovaciu lestenku a nakoniec tekutý vosk, toto pouzivam na cervenú metalízu 2 rocného auta, cena sady cca 60eur,je k tomu aj mikrovlaknova utierka aj 2ks aplikátora na nanasanie vosku a lestenky... Avsak meguiars ma aj sadu na uplne nové autá New car kit ktora obsahuje sampon, vosk a ochranu pneumatik... ak hladas len vosk urcite tuhý vosk Gold class carnauba, toto pouzíva kamarat ktorý sa tým zivý, pomahal som mu par krat pri lesteni a voskovaní a nieco sa priucil ako laik :300f:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ja používam Step 3 na velmi tmavú zelenú,ale bola poižitá aj na čiernu.Ja kupujem spolu Step 1-2-3 kedže potom na tom existujú aj rodinné autá sa to takto oplatí.Flakón step 3 je (odhad) na 6 kompletných aut.obsahuje carnaubský vosk a pracuje sa s ním ľahko. Na laky kde sa už umývaním urobili slniečka (hologramy) je výhodnejšie všetky tri step
Napísať odpoveď

Návrat na "Lak auta - údržba, kozmetika, lakovanie"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0914240741 a 6 neregistrovaných