Vôňa do auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

aaabartik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 26.04.2010 09:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aaabartik »

mne veľmi pekné voní Wunderbaum Everfresh, kupujem si ho raz za mesiac.
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

_

Príspevok od používateľa cicmanec »

korrado napísal:ja používam aj stromčeky aj tekuté, pri stromčekoch mi vadí, že to po 2dňoch nie je cítiť, tekuté vydržia dlhšie, len radi leptajú plasty :d :D
A čo to potom robí s pľúcami... :41c2:
vlado1886
Príspevky: 242
Dátum registrácie: 21.12.2008 19:47
Bydlisko: Pod Dubnom
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vlado1886 »

Tie tekute sracky co vypustaju akoze paradnu vĂ´nu,skodia na pluca mozno viac ako fajcenie. A hlavne tie za vybornu cenu.
JokkGone
Príspevky: 112
Dátum registrácie: 08.01.2009 15:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa JokkGone »

A co tak kazdu sobotu cele auticko povysavat, umyt interier, pouzit kvalitne pripravky na palubnu dosku....hmmm, ten pocit potom ked do toho sandes, je na nezaplatenie!
Tym pre svoje auto aj zdravie urobis omnoho viac, ako vsetky pachy auta co v nom su, prekryvat kdejakym svinstvom za 2eura, ktore okrem ineho hyzdia palubnu dosku?
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

no .. ten F1 stoji nejak 5 Eur...

inac suhlasim, ze to asi zdraviu prospesne nebude..ale ak sme uz pritom, tak zo samotnych makcenych plastov, ktore tak lubite na palubnych doskach sa uvolnuju ftalaty a ine rakovinotvorne dristy po celu dobu pouzivania... podobne aj z drevotriesky z nabytku (lepidla).. takze ani ked si tam ten stromcek nedas, zdravo tam mat nebudes..

secko skodi :))) :3c90:
Difosgen666
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 06.11.2009 19:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Difosgen666 »

Chlapi, ja mám s tými stromčekmi dobre nepríjemnú skúsenosť, konkrétne s vanilkou. Cestoval som s kolegom asi 200 km do LC a asi ju mal čerstvú, lebo totálne ju bolo cítiť a ja som neotvoril hubu po celý čas, že mi vadí a keď sme dorazili do cieľa a jak som vystúpil z auta, tak som rovno hodil poriadnu tyčku na zem a ešte som si ofrkal aj nohavice :d :D Odvtedy si nedám ani vanilkovú zmrzlinu, čo som na tú arómu alergický. :3c90:
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

.stromceky je totlna blbost..,pouzivam zasadne flasticky s vymennou naplnou a ako uz niekto spomenul..,prijemne na vonu su lestenky na palubovku...
smejo74
Príspevky: 883
Dátum registrácie: 19.09.2008 21:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa smejo74 »

Difosgen666 napísal:Chlapi, ja mám s tými stromčekmi dobre nepríjemnú skúsenosť, konkrétne s vanilkou. Cestoval som s kolegom asi 200 km do LC a asi ju mal čerstvú, lebo totálne ju bolo cítiť a ja som neotvoril hubu po celý čas, že mi vadí a keď sme dorazili do cieľa a jak som vystúpil z auta, tak som rovno hodil poriadnu tyčku na zem a ešte som si ofrkal aj nohavice :d :D Odvtedy si nedám ani vanilkovú zmrzlinu, čo som na tú arómu alergický. :3c90:
presne kôli tomuto ja v aute nemôžem mať vôňu chlapec by mi ani do auta nesadol ked tam cítiť nejakú tú chemikáliu a to vôbec nie je alergik :3020:
Používateľov profilový obrázok
Cherro
Príspevky: 738
Dátum registrácie: 13.02.2010 19:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cherro »

Neviem sa rozhodnúť stromček, alebo fľaštička? Alebo niečo iné? Čo je zdravšie?
Sliedic
Sir
Príspevky: 7394
Dátum registrácie: 18.05.2004 11:29
Bydlisko: Slovak Banana Republic
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Sliedic »

Ja mám rád vôňu plastov, aj keď po tých km už tá vôňa akosi vyprchala :-) Nepoužívam žiadne vône.
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Ja pouzivam plechovicky - California Scents.
rudolfo63
Príspevky: 9954
Dátum registrácie: 23.08.2009 18:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa rudolfo63 »

..jaki ste tu vsetci fajnovky..,zaprdite interier a potom rozmyslate cim to nahradit...
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Cherro, určite fľaštička - čím viac tých pľúca leptajúcich sračiek tým lepšie!
Cham
Príspevky: 1165
Dátum registrácie: 30.01.2009 18:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Cham »

Ja musim mat,obcas vozim smradlavych kamaratov :d :D
Petr1991
Príspevky: 325
Dátum registrácie: 23.10.2011 17:40
Bydlisko: Enem na Záhorí
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Petr1991 »

Ja v aute nemám nič. Nejak sa mi to nechce riešiť.. Iba keď som ho kúpil tak tam bola akási flaštička, ani neviem poriadne, čo to bolo.. bola to len taká jemná vôňa niečoho. Keď vyprchala, išla preč a už som sa nejak nedostal k nahradeniu :zg282:
Inak neznášam "ovocné" vône a vône typu kokos a vanilka. Z toho je mi tak akurát na grc :4012: :d :D

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 123 neregistrovaných