Volvo XC90 nová generácia

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lanah
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 09.12.2015 16:54
Zdieľať na Facebook

Volvo XC90 nová generácia

Príspevok od používateľa lanah »

Zdravím,

chcela by som sa spýtať, či sa tu nájde niekto kto je hrdý majiteľ nového volva xc90. Chcela by som spraviť mužovi na Vianoce radosť a kúpiť mu toto auto.

Ďakujem za rady
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

Ak mu chces spravit radost, tak nech si nove auto vyberie sam;-) co ak mu volvo vobec nesadne? Das 70 litrov za auto a radost nikde.
milanko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03.02.2015 10:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanko »

Mám ho už 2 týždne a musím napísať že je to velkè sklamanie !!!Doteraz som mal X5 e70 2007 ,x-drive,30d síce v látke nie v koži a na túto vyondiatu kožu keď si sadnem tak to jak na ľad a kým začne ísť vyhrievanie tak je mi to už jedno.Nikdy si už nekúpim auto s koženými fotelami ,uvidíme ako sa na to budem lepiť v lete.Ale k téme , môžem to porovnávať len s X5 lebo na inom som sa dlhšie ako pár hodín nevozil takže X5 e70 u mňa vyhrala vo všetkých smeroch je to na dlhé písanie,ale ľudia na to kukajú s veľkým obdivom takže len imidžovka.Ja chuj že som si to nevyskúšal pred kúpou v Nemecku.Ved načo jeho nové ......
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

:40bd:, Lubo mne urcite ne, mozme mu len zavidiet nevdacnikovi, zasluzil by :342a: a zenu s takymto napadom, by som tiez rad spoznal :)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Noze pozrite niekto IPcku, co je to za srandistu :)
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

milanko napísal:Mám ho už 2 týždne a musím napísať že je to velkè sklamanie !!!Doteraz som mal X5 e70 2007 ,x-drive,30d síce v látke nie v koži a na túto vyondiatu kožu keď si sadnem tak to jak na ľad a kým začne ísť vyhrievanie tak je mi to už jedno.Nikdy si už nekúpim auto s koženými fotelami ,uvidíme ako sa na to budem lepiť v lete.Ale k téme , môžem to porovnávať len s X5 lebo na inom som sa dlhšie ako pár hodín nevozil takže X5 e70 u mňa vyhrala vo všetkých smeroch je to na dlhé písanie,ale ľudia na to kukajú s veľkým obdivom takže len imidžovka.Ja ch*** že som si to nevyskúšal pred kúpou v Nemecku.Ved načo jeho nové ......
Ja som takto kedysi kúpil Volvo XC60, tiež moja najväčšia chyba v živote, čo sa týka áut:-) Takže presne viem ako sa teraz cítiš:-)))))
milanko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03.02.2015 10:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanko »

elauato napísal:
milanko napísal:Mám ho už 2 týždne a musím napísať že je to velkè sklamanie !!!Doteraz som mal X5 e70 2007 ,x-drive,30d síce v látke nie v koži a na túto vyondiatu kožu keď si sadnem tak to jak na ľad a kým začne ísť vyhrievanie tak je mi to už jedno.Nikdy si už nekúpim auto s koženými fotelami ,uvidíme ako sa na to budem lepiť v lete.Ale k téme , môžem to porovnávať len s X5 lebo na inom som sa dlhšie ako pár hodín nevozil takže X5 e70 u mňa vyhrala vo všetkých smeroch je to na dlhé písanie,ale ľudia na to kukajú s veľkým obdivom takže len imidžovka.Ja ch*** že som si to nevyskúšal pred kúpou v Nemecku.Ved načo jeho nové ......
Ja som takto kedysi kúpil Volvo XC60, tiež moja najväčšia chyba v živote, čo sa týka áut:-) Takže presne viem ako sa teraz cítiš:-)))))
Veru tak, zlatá X5 .....
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

ked nasilu mu chces kupit auto skus mrknut range rover a ten 8 tychl. automat.to je lepsie vozenie a chlapskejsie auto.a aj ja by som chcel zenu co mi kupi auto.v mojom pripade to je opacne.ja kupujem zene a do roka vzdy sa jej nieco nelubi na autach.menim to jak ponožky. :d :D
milanko
Príspevky: 12
Dátum registrácie: 03.02.2015 10:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa milanko »

lubos zimovcak napísal:
milanko napísal:
elauato napísal: Ja som takto kedysi kúpil Volvo XC60, tiež moja najväčšia chyba v živote, čo sa týka áut:-) Takže presne viem ako sa teraz cítiš:-)))))
Veru tak, zlatá X5 .....
Keby len zlatá... Za tie ceny čo pýta za diely a servis skôr platinova... :-)
A už sú tu zas žobráci čo nemajú na servis a ticho závidia pri svojej embéčke.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nemal som úmysel do tejto stupidnej témy vôbec vstupovať,ale vidím kam smeruje a tuším ako skončí.Myslím že sa tu postupne zozbierala školská ukážka velmi podivných názorov.Nech sa každý chlap (ale aj každá žena) opýta ten svojej,či by ten super autiak nevymenila za prechádzku a spoločný čas.Možno by ste sa dozvedeli že to super fáro má hodnotu menšiu než si dokážete vôbec predstaviť.Posledná vec na zemeguli je auto ako dar od ženy,ale aj od chlapa.Sú cennejšie veci,len ludia stratili pojem o hodnotách,tak sa nahádajte či má akékoľvek auto hodnotu jedného alebo dvoch klobúkov ho..na,lebo nemá ani takú.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Daj doma celú debatu prečítať žene,schválne...čo na to povie,najlepšie nechaj nech napíše názor ako to vidí.Ver tomu že že ja už som zopár rokov nesmierne kludný
danki
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.11.2007 11:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa danki »

"A už sú tu zas žobráci čo nemajú na servis a ticho závidia pri svojej embéčke"

Ty musis byt strasny kkt v zivote...
Zamknuté

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní