Volvo XC60 D5 2017

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Warwick a to si kua predstav, že hociktorého z nás môžeš kedykolvek stretnúť na ceste. Sodoma gomora velebnosti. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

lubos zimovcak napísal:Po okreskách by si išiel z Ba do Novej Bane pol dňa... lol
Zaujimave, na inej stranke si tvrdil, ze na tej istej trase po okreskach si rychlejsi, ako po R1. Clovece, v tebe sa vyznat...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Nechápem,ako si urobil vodičský, keď máš dyslexiu... :40bd:
leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Lubosko moj zlaty, presne toto si napisal:

“Ja som bol RÝCHLEJŠÍ na 405, či Primere, MIMO diaľníc, než Ty s 8 valcom po R1....”

A v tejto teme pises presny opak, ze by na tej trase mimo dialnice siel pol dna. Tak ako to vlastne je? Starecka d3m3ncia je svina, ale netrap sa, my ta mame radi aj s nou :3035:
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
lubos zimovcak
Príspevky: 3378
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Ešte raz a dávaj si to niekomu preložiť:

Z Bratislavy bola diaľnica po Trnavu...., potom bola široká cesta, prakticky sa 3-4 autá zmestili vedľa seba...,az po dnešnú benzínku Jurki pred NR..., Tam bola opäť " diaľnica"

Z Ba do Lv som to robil s prstom v nose za 1 hodinu a pár minút, od tabule po tabuľu...

Keď som išiel ďalej, tak buď cez Lv na Santovku, alebo v Kalnej na Demandice a ďalej na Veľký Krtíš, do KE za 2:30,/ z LV/ ešte cez Ozďansky Kopec, vtedy ešte bolo aj tuším Šafárikovo, tiež bez obchvatu, dnes už sú.

Za 2:40 s prstom v uchu.

Takže, dnes,je na tom úseku diaľnica, resp R1...

Takže, snáď Ti to niekto starší vysvetli, že nemáš žiadnu alternatívu- inú trasu..., Do tej Novej Bane určite nie, iba po starej ceste na Zlaté Moravce, z NR, pri dnešnej hustote premávky..., nedá sa.

A v Tom case bola diaľnica po Hornú Stredu, ak si to nepamätáš.

A áno, dnes si kde kto myslí, že potrebuje 2 tonovu obludu, 300 koní aby to išlo. A ešte to považuje za " športové".....

Hoooo...o, potebuje ĽAHKÉ a ovládateľné auto.

Dal by som také POKUTY za nadváhu áut, že by si NIKTO nekúpil ťažšie auto ako 1200-1300 kg...

:3c90: :3c90:

Preto si buď istý, že v technických úsekoch budeš vždy pomalší s ťažkým Mercedesom, než s ľahkým autom.

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní