VOLVO V50 spínacia skrinka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volvo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

zdenda178
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15.06.2010 13:44
Zdieľať na Facebook

VOLVO V50 spínacia skrinka

Príspevok od používateľa zdenda178 »

Ahojte,
chcela by som sa opýtať na výmenu spínacej skrinky vo V50-ke, riešil niekto z Vás takúto výmenu? Koľko približne € ??? Viete mi odporučiť servis v okolí BA? Auto je dovezené a pri prehliadke v servise našli túto "vadu" pôvodný majiteľ nevedel o zvolávacej bezplatnej akcii na výmenu vadnej série spín.skriniek, takže to musím vyriešiť ja a čo najskôr.Ďakujem za pomoc.
Volvovnik
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 19.09.2009 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Volvovnik »

Ahoj,

Stojí to do 300€ aj s robotou, daj to spraviť čim skôr lebo hrozí to že volant ostane zamknutý a s odťahovkou potom bude problém, nebude možné ani naštartovať auto a možno ani vytiahnuť kľuč zo zapaľovania.

Je to vec autoriz. servisu lebo bude potrebne párovať kľuč s novou spínacou skriňou pre správnu deaktiváciu immobilizera a to sa dá len pomocou VIDA cez Švajčiarska.

V BA máš TOP-Auto-Bratislava a P&LKV auto, adresy obidvoch firiem nájdeš na nete cez googla alebo ako POI v GPS-kách. Opýtaj sa na cenu opravy na obidvoch mestách lebo ceny sa môžu líšiť.
Skus si tiež pýtať 50% dole zo ceny náhradného diela, natoľko to bola predsa zvolavácia akcia, hoci omeškaná, ale možno že ostaneš milo prekvapená lebo niekedy vyhovujú.

Good luck! a daj vedieť potom.

Pre šťastie ťa vadná séria mňa obišla :28b7:
zdenda178
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15.06.2010 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenda178 »

Ahoj,
díky za pomoc. Dám vedieť čo sa mi podarilo :2f93: :28b7:
zdenda178
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15.06.2010 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenda178 »

Dobrý dobrý,
takže na Rožňavskej to stojí 500€ :41c2: a v PLKV auto materiál aj so servisom 232€. Na "zvolávaciu" akciu mi to už nevedia urobiť (som cca. 10 mesiacov po). Diky za tip a pomoc :300f:
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

uf, aj tak je to svinstvo, ked to raz maju pokakane tak to raz maju pokakane a nieze "ste prisli 10 mesiacov po platnosti AKCIE".

to mi nevoni ani trochu od premiovej znacky za ktoru sa volvo chce vydavat... toto nie je ziadny pezot206 alebo dacia sandero. Ti by sa na toto mohli vykaslat ale Volvo nie.

zajtra zavolam chlapcovi odtial... uvidime co dokazeme vybojovat.
zdenda178
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15.06.2010 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenda178 »

Ok,
ak sa to podarí vybaviť bude fajn, ale ja som aj tak zmierená s tým, že to zaplatím :-( posielam VIN: xxxxxxxxxxxxxxxxxx keby niečo ...
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

zistuje sa, chlapec prave v tomto momente ide do Volva - nedavno tam robil technika a vsetkych pozna.

cirkus : pokial bola zvolavacka obmedzena casovo co asi bola tak je to v riti.

zistime uvidime. Dam vediet.
mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

bohuzial zle spravy, neda sa to oyebabrat. Volvo to ma v nejakom fabrickom systeme a smitec.
zdenda178
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 15.06.2010 13:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa zdenda178 »

Neva,

ďíky za snahu :-) Ak by si niekedy niečo potreboval, napíš rada pomôžem. SKYPE meno mám také isté, nechcem tu na fóre viacej zverejňovať. Tak ešte raz ďíky. PaPa
Volvovnik
Príspevky: 87
Dátum registrácie: 19.09.2009 20:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Volvovnik »

V Anglicku keď Volvo hlási nejakú zvolaciu akciu a príde zákazník na čas tak neplatí nič, keď ju omešká a príde neskoro tak platí len 50% zo ceny náhradného diela + robota. A keď sa niečo na aute nemá pokaziť tak skoro ale predsa len sa pokazí tak servis prispeje od 20% do 100%! s podmienkou aby to auto malo poctivo vedenú servisnú knižku v autoriz. servise. V tomto prípade a s takouto politiku k zákazníkom sa dá hovoriť o prémiovú značku.

A keď Volvo nie je ani anglická ani slovenská fabrika, tak prečo v každej krajine vedie inú politiku? :342a: Je síce pravda že hodinová sadzba vo Volvo servise v Anglickú je 4x vyššia ako tu, ale princíp je princíp..

Rozmyšlam na hlas, hovorím sam so sebou, sú to skôr otázky do luftu ;-(
marekside
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 18.01.2010 12:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marekside »

Urcite to vedia zistit. Opravy urobene v zaruke su v systeme ... ostatne veci ako servisne prehliadky a pod nie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volvo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných