VOLVO V40 za JEEP GRAND CHEEROK

Diskusia ohľadne vozidiel značky Jeep

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

otazka by mala byt takato . . .

prečo by som mal menit 100% spolahlive auto

za auto o ktorom nič neviem ???

:-/ :-/ :-/
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

nechcem tu stale hadzat hnoj na ten motor,,ale je to buchajuci,,kaziaci sa vechet,,,,,,,,najhorsi co vyrobili,,,,nebavme sa sa o vybave,kasni,,vozeniu, co nema chybu,, ale jednoducho ten 5 valec utopeny, ked nekupis po oprave,,tak ta to pocka,,aspon ja mam take skusenosti s tymito autami,,,,,,co sa tyka rozvodu je tam retaz ,,ktora ta prezije,,odporucaju asi po 300000km menit,,ale to malokto,,,olej 10w-40,,ziadna drahota,,,ale tie hlavy su velmi zle riesene a poprehrievane hlavne 4,5 tie su zle chladene a jedno tesnenie, tak vzdy to riesis vsetko,,,,ked kupis co ma v poriadku hlavy,,tak si v pohode,,trysky ,,zhavice nie su taka palka,,ale ranne starty v mrazoch tohoto motora je des,,cisty klepotak - smradlavy,,,vsetko na to kupis,,len niektore suciastky su trochen drahsie,,,ci sa ti to oplati to neviem,,auta isli velmi dole a jeep tak isto a o tento motor nie je az taky zaujem,by som povedal ziadny,,medzi tymi co sa vyznaju,,,ale premna aj 2.7 je predrazeny hnoj,,,BENZIN a mas pokoj,,,,,,,,,ak budes chciet nieco konkretne,,alebo bl. o aute ,,alebo motore posli mi ss ,,,,,,,,,,,,,,dnes si za tie peniaze uz kupis novsi model a lepsi motor,,,
laura
Príspevky: 1400
Dátum registrácie: 03.03.2005 11:52
Bydlisko: Levice
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laura »

ja by som nemenil, nevidim dovod.Ani jeden.Len ked nechces zacat jazdit off road... :d :D
Napísať odpoveď

Návrat na "Jeep Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 62 neregistrovaných