Volkswagen Golf Variant VII 2.0 TDI BMT 150k Highline Combi

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

adka77
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 31.12.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Volkswagen Golf Variant VII 2.0 TDI BMT 150k Highline Combi

Príspevok od používateľa adka77 »

zdravím chcem kúpit vw a už mám aj vybraté. Viete mi poradiť na čo si dať pozor, je to ročník2013 1968cm3, 110kW (150PS), P, M6, Diesel, Euro 5, výbavu má celkom slušnú. Ide mi hlavne o to , že mám Octaviu combi II r. 2007 a má nejaký BLS motor a všetci naň hundrú, či niečo podobné nemá aj VW moc díík
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

BLS je smiešny jednoduchý primitívny a lacný motor ak ho porovnáš z týmto.Ak niekto hundre,treba mu doporučiť tento CR motor.Najväčšia radosť je škodoradosť.
Ten motor je úplne iná kultúra chodu,tá je neporovnateľne vyžšia a z tohoto pohladu je to úplne iný level.A tu končí všetko čo treba chváliť.Aj ďalej je to bez problémov ak je finančné krytie na servis,ak sú bubáky, niet najmenší problém.Z radosťou opravíme
adka77
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 31.12.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adka77 »

Auto predávam ja som bola spokojná teraz ma zaujíma názor na VW pretože ho chcem dik
adka77
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 31.12.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adka77 »

Takze ziadny podobny bls motor to nie je ????
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Tu je technicky popis VW Golf VII

https://en.wikipedia.org/wiki/Volkswagen_Golf_Mk7
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

adka77 napísal:Takze ziadny podobny bls motor to nie je ????

Adka,zrejme budeš žena a preto ti technika tých dvoch generácií hovorí iba tolko ako mne volániky.Ale aj tak jednu vec musíš pochopiť že rozdiel tých dvoch generácií je obrovský.Tá tvoja bola síce hlučnejšia,ale to je jediný nedostatok ktorý by som tej generácii vyčítal.Nech sa stalo čo sa stalo,vždy sa dal z rozumných peňazí opraviť.Tomuto je u novšej generácii úplne koniec,či malá či veľká vec si vyžaduje zložitý servis,je to prekomplikované,servisne náročné a teda aj patrične drahé.Tam neexistujú jednoduché úkony,ešte aj taká vec ako diagnostika sa diametrálne zmenila k horšiemu a teraz je pre 99% ľudí úplne španielska dedina.Ako vlastník tejto platformy sa môžeš jedine modliť aby si nikdy nič nepotrebovala a mohla si užívať značne vyžšiu kultúru ktorú nová generácia ponúka.Niekomu to za to stojí,ak už sa čosi vyskytne tak si priplatí.Tu niet inej varianty,auto nie je lacné a teda človek ktorý má na kúpu auta nie je sociálny prípad a mal by počítať aj z nákladmi na prevádzku.Tu treba pochopiť iba tento rozdiel,a teda zvážiť či na to je krytie a pomôže aj štastie na dobrý kus.Ale pozor,aj dobrý kus,dokonca najlepší potrebuje servis pri určitých kilometroch,teda aj vtedy ak ide všetko úplne krásne,peniaze si to vyžiada aj v tomto prípade,pretože tie úkony sú nevyhnutné.
adka77
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 31.12.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adka77 »

Som zena :28b7: a preto sa moc nevyznam auto je dovezene vybava uzasna len sa bojim je dost dost prachov a hlavne naco si dat pozor vin som si dala zistit len stale je tu ten strach
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Si žena, ale "počúvaš" ako chlap :)
Naposledy upravil/-a kazimir v 10.02.2017 09:52, upravené celkom 1 krát.
adka77
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 31.12.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adka77 »

Este chlapci ked vas tu takto mam nasla som aj predvadzacie VOLKSWAGEN GOLF VARIANT VII 1.6 TDI 110K COMFORTLINE 81kw 2015 a 2016 rocnik ci to nie je lepsia volba len od 1.6 ma odhovaraju
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24979
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nutká napísať že - ak je koze dobre,vytrepe sa na ľad !
Ale ja to myslím maximálne dobre pretože mám zákazníčky majiteľky aut a viem ako sú vystavenené riziku aby ich nejaký magor obral aj posledný groš.Že im technika nie blízka je pre kopec ľudí ako povel aby podfúkli na drzovku.
Dovoz...jedno kolosálne nebezpečemstvo
Nová technická generácia,bože o tom som už písal čo dokáže
Bez pomoci (veľmi) kvalitného mechanika pri kúpe
Bez predstavy o technike
Ako žena je takmer isté že pôjde o automat (božemôj)
Tu je všetkých 5 P aby sa to zle skončilo.
Vieš aspoň na jeden bod napísať že ho máš ošetrený,premyslený a nehrozí teda rizikom ?
Otázka nestojí či 1,6 alebo 2,0 je to šumafuk,každé vyžaduje to isté.Ja to pokojne napíšem,kutrem sa v tých kraksňách stále...trepeš sa na ľad ! Nemáš jediný zodpovedaný bod čo bude,ak sa čosi zomelie.Si kde si a je ti dobre,tak tam ostaň a netrep sa kam nemusíš.Sorry,nič nemalo byť urážlivé,ale premýšlaj vychladnutou hlavou.Ten krok to nemôže odobriť nik kto ti chce dobre.
adka77
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 31.12.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adka77 »

Xixi o automat nejde ???? chcela som len nieco novsie lebo tato skoda si uz stale cosi pyta a tak ma oslovil vw
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Xixi... počkaj keď si vypýta ten VW :d :D :40bd:
Za mňa...smelo do toho ! ,,Nové" krásne v super výbave. Vieš ako ti budu všetky kamošky závidieť keď ich odvezieš na kafe?

A pokiaľ je ako píšeš..dosť dosť prachov ja v tom problém nevidím.
Naposledy upravil/-a tomket11 v 10.02.2017 10:44, upravené celkom 1 krát.
adka77
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 31.12.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adka77 »

Nezmestia sa som plne nalozena :zg282:
tomket11
Príspevky: 558
Dátum registrácie: 18.09.2012 17:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomket11 »

Netrep...
Berieš VARIANT to máš 2 miesta pre baby (pripadne 1 mrochtlu) a keď dokúpiť hore box (ja mam thule 800ku) tak tam dáš ďalšie 2 na lezato.
adka77
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 31.12.2010 10:03
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adka77 »

Mne sú prednejsie moje deti ???? a dobrá kamoška nezavidi alé odbočili sme od témy :zga27:

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 20 neregistrovaných