Vodičák C+E, KKV skúsenosti

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

moudzi napísal: oplati sa vobec si robit taketo vodicaky. su firmy ochotne preplacat aspon tie karty vodicov?
Vodicak bez ostatnych papierov je ti nanic.Firmy to preplacaju z velkym potlapkanim po pleci.Po case ti to budu v tichosti strhavat a ked sa na to spytas ti z kludom anglicana dispecer povie do oci ved predsa sme sa tak dohodli :4012: Ja som nastastie na to odkazany nebol.
Martin v tom videu nehovoril uplne vsetko,zabudol dodat ze koli 10 € co stoji autozasuvka v zapalovaci mi vynechavala mytna jednotka a kym som si to vsimol pol dna som hrkotal kade tade.Z tachografu na kotuce som vybral dozuvany kotuc bez ciarky a dispecerka mi povie ze som to tam zle zalozil?Na druhy den hovorim mechanikovi ze tachograf je zly a on na to ze zase?
Berem koryto na kamen a dispecerka mi hovori aby som nenakladal plny ze je cerstvo po generalke a stk.Ze polovica veci nefunguje?A rok to tam stalo predtym v zeline ako som sa potom dozvedel.
Napisal by som roman ako knihu o Hery Poterovi.A ako som uz pisal.Zachranil som sa pol metra pred zblazneni.Ale je demokracia.Kazdy si to moze vyskusat bud doma alebo aj vonku za hranicami.
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Urob vodicak na traktor a chod pracovat na farmu. Sice leto a jesen su narocnejsie a letna dovolenka moze mat obmedzenia, ale zimu si doma (to plati pre farmy, ktore nemaju zivocisnu vyrobu). Poznam vela fariem, na ktorych sa robi 8h denne a ide sa domov. Vynimkou je zatva a sejba. Tam je to naozaj o pocasi. Ale je to len par dni. Na konci jazyka si zisti plat. Tisicku v cistom zarobis a viac. Na vela farmach sa pracuje s modernou technikou.
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Chlapci netrepte, mozno to co pisete pre niekoho plati, ale nie pre vsetkych, jazdim max. 20..22dni v mesiaci 1400eur, bez problemov, keby sa mi chcelo robit cely mesiac k 2tis. by vela nechybalo. Ostate parkoviska, Zalezi kade jazdis a ako sa vyznas, pokojne zaplatim parkovne, mam v tom veceru.. sprchu, ano na wc dam 70 cent.mam firemne peniaze, vyuctujem preplatia. Sviatky nerobim ziadne, dov. kedy potrebujem, dostanem. Nie nieje vsetko ruzove, Zima, sneh, idioti na cestach? neprijemnosti na nakladkach vykladkach, ale povedzte, kde to je uplne idealne. Najst dobru firmu , zamestnat sa, ale taku na internete nenajdes...tiez treba ukazat, ze svojej praci rozumies a pridu aj benefity, nove auto atd.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

ja tiez robim kamionistu uz vyse 4rokov. Kkv a psychotestov sa bat nemusis ked nieco nevies ti aj poradia. je to len na tahanie penazi by som povedal. A tiez nestojis vzdy na zastatych parkoviskach. Su miesta kde sa da stat s kamionom aj blozko nejakeho pekneho mesta alebo mora. napriklad v taliansku lignano pineta , tortoreto lido, ventimiglia atd. Ja nosim so sebou aj bike v navese aj vikend je hned lepsi mozes kadeco pobehat. A nie kazda firma chodi na turnusy ja robim v takej kde väčšinou som tyzden dva tri vonku a potom vikend az 5 dni doma zalezi ako sa dohodnem na firme. Ano tato robota neni med lizat ale da sa na to zvyknúť a je to dost velky zabijak casu. platovo to vychadza cca od 1200-1800eur mesacne
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
bumbalak
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 25.03.2017 10:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bumbalak »

vsetko zalezi od firmy, ake podmienky vie samotnym kamionistom vytvorit
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

truck123 napísal:Chlapci netrepte, mozno to co pisete pre niekoho plati, ale nie pre vsetkych, jazdim max. 20..22dni v mesiaci 1400eur, bez problemov, keby sa mi chcelo robit cely mesiac k 2tis. by vela nechybalo. Ostate parkoviska, Zalezi kade jazdis a ako sa vyznas, pokojne zaplatim parkovne, mam v tom veceru.. sprchu, ano na wc dam 70 cent.mam firemne peniaze, vyuctujem preplatia. Sviatky nerobim ziadne, dov. kedy potrebujem, dostanem. Nie nieje vsetko ruzove, Zima, sneh, idioti na cestach? neprijemnosti na nakladkach vykladkach, ale povedzte, kde to je uplne idealne. Najst dobru firmu , zamestnat sa, ale taku na internete nenajdes...tiez treba ukazat, ze svojej praci rozumies a pridu aj benefity, nove auto atd.
No veď to je to čo píšem, zarobíš 1400 za 22 dní, koľko sú denné diety 45-50 presne neviem už to dávnejšie nerobím, takže ak sú 50 tak za 22 dní máš 1100 a vlastne robíš 22 dní za mzdu 300 euro.CHLAPCI NEMÝĽTE SI MZDU S DIETAMI(mimochodom diety vám patria podľa zákona a zamestnávateľ vám ich je povinný vyplatiť a samozrejme on si to daňovo zvýhodní)Keby si za 22 dní zarobil 1400 euro mzdu+1100 diety tak nepoviem ani pol slova.
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Pepo64... v tych 20tich dnoch, mas 3x vikend, ktory odlezis, zak. mzdu v cistom, aj ked dov, mam 536eur, plus tu dov. k tomu, neviem kde zijes ty, ale 1400, za tychto podmienok sa mi zda OK. ak vies o zamestnani, kde nebudem musiet cakanovat, alebo stat za pasom a tolko zarobim, sem s nim...kto ma diesel, sukr. auto, tankuje bez dph, na firme. su aj horsie veci ako je toto....

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní