Vodič v kolóne úmyselne poškodí vozidlo

odkazy, linky, videá na tému auto-moto

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

lubos zimovcak
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Oco, popravde, nechápem, o čom píšeš :41c2:

Ked je zranenie s dobou liečenia 7+dni, už je to trestny čin.

Ked do niekoho naburas, škodu na svojom aute platíš Ty, pochybujem, že si platíš havarijnu na starom aute...

To o tých leveloch radšej nekomentujem, to sú prudko naivne reči :40bd:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Reakcia na tvoje - bude súd. Aby mohol byť súd musí byť vinník, aby bol určený vinník musí byť skončené vyšetrovanie.
A sme zase na začiatku.
A levely = naivné reči?
4 - kolko aut zhorelo po sídliskách , vela, horia aj dnes, menej ale stane sa
3 - kradnú sa značky -kradnú, tankovanie zadarmo je len jeden sposob ich použitia.
2- kolko aut skončilo poškriabaných pred panelákmi - zase hromada. Dokonca teraz na FB sa stažovala pani že na dedine jej ukradli katalyzator na aute zaparkovanom vedla hlavnej cesty.
1 - nedodržanie bezpečnej vzdialenosti? bežná príčina škodových udalostí. Tam nie je ani snaha a ani realna možnosť preukázať úmysel.
:40bd: :40bd:
Takže nie naivne reči, ale sumár udalostí čo nám denne prináša bulvár.
Tí čo majú pekné a nové autá si musia dávať sakra pozor.
To je ako keď sa oženíš so sexbombou, je riziko že to buchne. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

....
Naposledy upravil/-a lubos zimovcak v 23.04.2021 23:12, upravené celkom 4 krát.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nebolo žiadne liečenie, len kontrola pohmoždenín na oboch stranách, nebola poškodená an komunikácia, len dve sliepky sa nedohodli kam pojdu a kovošrot mal žatvu. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

páni nehádajte sa - pointa je nikomu neublížiť, rozbité auto nepoteší ale mrtvy chodec alebo zmrzačený cyklista je megaprúser na celý život.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Pravdu má, předsedo :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
seven549
Príspevky: 7880
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

hjundai napísal:mne sa stalo že zasran na oktavii predomnou zámerne zaflekoval, ja som sa mu vyhol a on na mňa zavolal policajtov s tým že som do neho narazil a odrel som mu nárazník - zrejme si chcel na moje triko nechať vymeniť nárazník. Policajti ma čakali pred obchoďákom, potom čumeli 15 minút na môj a jeho nárazník, nenašli nič - 4 policajti zamestnaní de*** pre ktorého je oktavia životná láska. Správne mu to mali pekne zúčtovať lebo zjavný pokus o podvod.
cize ty,policajti a aj ten zasran.aspon si sa ho spytal ze co sa deje?

ale asi ta sledoval ked ta nasiel.uz tam si mal davat pozor a prekvapit ho :2f93: mna tak jeden tiez sledoval minule leto ked som siel na dost napadnom aute.naschval som si dal par nezmyselnych koleciek po druhom sidlisku aby som mal istotu ze ma sleduje a bral som ho za zlodeja aut.auto z ineho okresu a z dialky uz bolo vidiet ze ma nechce stratit z dohladu.tak som sa mu stratil na sidlisku a siel za nim v zakryte za autami asi tak 10 min.na druhom sidlisku som ho na krizovatke prekvapil v protismere - ze ha ty - co je.tahal prec ako speedy gonzalez.

ale odporucal by som aby policajti robili aj testy na drogy.ten typek nebol velmi ok.bledy spoteny a oci mal divne.

v zahranici jazdi tak 10 percent soferov pod vplyvom drog.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

martincichy napísal:Riesenie - prestat mysliet o aute ako o investicii a prisudzovat mu vlastnosti. Zacat auto vnimat ako kus plechu a plastu, ktory sluzi mne na presun z bodu A do bodu B. Vtedy skrabanec nebude vadit. Dokonca sa dostavi pocit skodoradosti, ked zavolas policajta ku skodovej udalosti a on cvakne pokutu. Uz sa mi stalo 2x, ze dotycny nafukal.

Ozaj, potom dotycny dostane pozdrav aj z poistovne vo forme seku, hoci nenafuka, zvysia poistne za PZP.
To že nafúkal vysvetľuje, prečo jazdil ako dement.
Inak presne kvôli takýmto pacošom mám kameru aj dozadu.
martincichy
Príspevky: 5451
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Ako mas vyriesenu kameru dozadu? Tiez nad tym zacinam uvazovat.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jerguško - v názve témy je napísané ÚMYSELNE. Kamera to pomôže len pri určení vinníka, ale či to bola nepozornosť, alebo úmysel to kamera zrejme neodhalí.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

a ako je o kamerový záznam vs dôkaz ktorý je nespochybniteľný resp. uznaný pred súdom?
lubos zimovcak
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Berie sa na vedomie a slúži ako dôkaz.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ako dôkaz môže byť prijatý len ak znalec potvrdí, že nebol upravovaný a nie je v rozpore s GDPR. Bolo okolo toho dosť samostatných článkov v tlači, tam tvrdili, že súd môže ale nie je povinný ho akceptovať. Kamerové záznamy sú viac menej pre poisťovňu.
Zadanie témy bolo - ÚMYSELNE - ak vpálim pod kamion kto rozlíši či to bola samovražda alebo mikrospánok z únavy. :4012:
Ak Aviou zruším v križovatke Cayene bez brzdenia, kto určí že to bol úmysel alebo nepozornosť. :40bd:
Rovnako ak na prazdnej ceste zaflekujem z 90ky tak ani kamera (z auta za mnou) nedokáže opak ak budenm tvrdiť že tam bolo zviera. Ja som ho videl a basta. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lubos zimovcak
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: 19.11.2008 18:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubos zimovcak »

Aj zo zadného auta bude vidieť, či bola prázdna cesta, alebo prebehla zver.
Až to bude fakt dobrá kamera...

Samozrejme, keď Avia zruší na križovatke druhé auto, tam ani kameru netreba, vsjo jasna lol
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Zažil som nehodu že nám na dialnici nadránom vletela do predného okna sova - našťastie vydržalo, ale laknutie šoféra bolo také že sme lietali po celej ceste.
Ešte my vysvetli ako kamera rozlíši úmysel a nepozornosť. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Na pobavenie ;-)"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní