Vôňa do auta

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bbraptor
Príspevky: 255
Dátum registrácie: 07.02.2008 09:40
Zdieľať na Facebook

....OSVIEŽOVAČ VZDUCHU....

Príspevok od používateľa bbraptor »

nedavno bola zalozena tema,ci fajcite v aute...ja sa naopak pytam,ake osviezovace vzduchu mate oblubene a vonia vam nimi auticko...???...nikdy som nepouzival tekute osviezovace na mriezku,kamos mal zlu skusenost a vytieklo mu to na pristrojovku,a uz to nezakryl nicim...heh...ja som zacinal vanilkou,ale uz peknych par rokov pouzivam len klasicky stromcek wunderbaum kokos...som totiz na sladke... :42f9:
tibkac
Príspevky: 95
Dátum registrácie: 17.09.2009 08:42
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tibkac »

S tým vyliatím to je nejaká blbosť, veď mne sa to stalo tiež pár krát a nevyliala sa mi ani kvapka, pretože je tam knot, tade to určite nepretečie. Ja používam tekuté, teraz mám asi najlepšiu, čo som kedy mal, je to vôňa breeze, modrá fľaštička, majú ju všade...
korrado
Príspevky: 104
Dátum registrácie: 25.04.2007 16:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa korrado »

ja používam aj stromčeky aj tekuté, pri stromčekoch mi vadí, že to po 2dňoch nie je cítiť, tekuté vydržia dlhšie, len radi leptajú plasty :d :D
demon222
Príspevky: 312
Dátum registrácie: 16.10.2009 09:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa demon222 »

ja momentalne pouzivam stromcek od WĂĽstenrot neskutocne krasna vona brat mal najlepsiu nosil vonavku v aute ale raz ju nechal v loketke cez zimu no a praskla a vonia mu to doteraz :)
x77x
expert: detailing
Príspevky: 2686
Dátum registrácie: 14.06.2008 18:40
Bydlisko: PD
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa x77x »

....ja pouzivam tie 3 sady s LIDLA za 4,50 € ...
jalabert
Príspevky: 284
Dátum registrácie: 06.08.2009 14:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jalabert »

Ja používam "wunderbauch". Môj bachor, ktorý prostredníctvom výduchov ventilácie (ľudovo povedané ritného otvoru) osviežuje vzduch v aute až-až :d :D :3906: Niekedy tak vanilkovo, inokedy vajcovo, ale väčšinou neidentifikovateľne :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

už je to tu zas. VOŇAVKY :d :D
ja nič nepoužívam od kedy manželka vyhodila vonavku z auta a dostal som doživotný dištanc. :d :D Len sa snažím si v aute nenasmradiť a neberiem stopárov čo smrdia. :40bd:
Najlepšie mi v aute vonia pred veľkou nocou ked sa nakupuju klobásky a udené. :3035:
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

biznisman napísal:A ja k tomu len tolko.....

http://forum.autobazar.eu/vonajuce-stro ... t=stromcek
nekaz to. možno tu rozkvitne plodná debata :2f93:
cllubber
Príspevky: 29
Dátum registrácie: 16.05.2008 18:13
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cllubber »

dobre vonia aj wunderbaum Everfresh alebo z tekutých Hypno 101 ešte prípadne Ambi pur. :2f93:
drozdm
Príspevky: 821
Dátum registrácie: 21.11.2007 21:37
Bydlisko: havaj
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa drozdm »

martin BA napísal:uzamknut...... :3c90: aj tak su to rakovinotvorne k.ktiny,povysavajte si raz za tyzden tie vase chlieviky a nebudete vyhadzovat love za kraviny....tak :40bd:
no ale taka syrova bageta týždňova spadnuta pod sedadlo nemusí byť odveci. Pravá francuzka vôna :d :D
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

drozdm napísal:už je to tu zas. VOŇAVKY :d :D
ja nič nepoužívam od kedy manželka vyhodila vonavku z auta a dostal som doživotný dištanc. :d :D Len sa snažím si v aute nenasmradiť a neberiem stopárov čo smrdia. :40bd:
Najlepšie mi v aute vonia pred veľkou nocou ked sa nakupuju klobásky a udené. :3035:
to si mal cítiť, keď som robil manažéra pre mecom a mal som plnú fábiu klobás (sklopené sedačky) a išiel som s tým z HE do BA...
Lasto409
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 06.05.2008 21:47
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lasto409 »

Everfresh je dobry taktiez kokos, a tie Ambi pury kolko vydrzia?
bbraptor
Príspevky: 255
Dátum registrácie: 07.02.2008 09:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bbraptor »

chapem moderatorov,ze taketo a mozno podobne temy uz kedysi boli zalozene,ale treba ich obcas aj pripomenut a rozvinut debatu...no nie??...ved o com by bolo toto forum,prebralo sa tu uz hadam vsetko...a co sa tyka trvania vone stromceku, pisal tu niekto,ze to citi len 2-3 dni...to ano,ale ty si uz na tu vonu zvyknuty,skus si posadit do auta cudzieho cloveka a hned sa ta spyta,co to mas za vonu...
stanno
Príspevky: 475
Dátum registrácie: 15.08.2007 21:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa stanno »

velmi pekne vonavky su F1.. na nete som to nevidel, ale da sa to zohnat v KE v Mercure v drogerii Teta pri pokladni .. naozaj odporucam :28b7:
Andrej7269
Príspevky: 2230
Dátum registrácie: 15.05.2008 13:56
Bydlisko: Rovinka/Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Andrej7269 »

ja raz za cas poutieram palubovku a plast vzdau (zadna strana operadla predneho sedadla) Sonax cisticom interierov a to mi staci .. potom je cca. 3-5 dni citit ten sprej ktory je celkom prijemny a inak nepouzivam zaidne osviezovace kedze mam deti a zevraj to je dost agresivne tie tekute svinstva. Ten Sonax vyvetram trochu a akurat ym poutieram takze to nieje furt tam. No a v tychto teplach ked mi ide z auta horuci vzduch a este by mal smrdiet nejakym kokosom alebo vanilkou tak by som sa asi pogr.al
Mercedes Benz W245 BlueEfficiency (03/2009) Benzin bez Turba :)
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: marekvt a 59 neregistrovaných