.

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pajtyi
Príspevky: 411
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

Oco prave naopak.Vodic musi sediet v aute pri vazeni.Zatial ma 3krat vazili a vzdy prikazali ostat sediet v aute.
citronsk
Príspevky: 626
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa citronsk »

Jazdim s Citroen Jumper a ten sa uz pri nalozeni 1t kedy ma este 100+ kg rezervu sprava vyrazne odlisne o toho ako ked jazdi prazdny... citit to hlavne na nrzdac a tlmicoch.. treba sa da zvazit a uvidis. skontrolovat pnemumatiky cimas nafukane 4 atm.
alex252
Príspevky: 15
Dátum registrácie: 16.12.2017 15:33
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa alex252 »

mastik29 napísal:Ty sam vies co vozis, predpokladam, ze od vsetkeho tovaru mas papiere, teda vies aj vahu. Nosnost auta je zapisana v TP, teda nemas problem vediet ci je, alebo neni auto pretazene.
Nosnost tych dodaviek byva cca 1200 kg.
Áno lenže papiere dostávam až po nákladke. Aj to niekedy čakám 15,20,30 minút. Kebyže ich dostanem pred tak rovno viem že veľké tlačiarne a podobné veci neberiem.
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Prázdna dodávka má bez šoféra cca 2280kg takže pripočítaj svoju hmotnosť plus naftu a odpočítať od 3500kg takže odvezieš cca 1100 kg nákladu ... odvážene mám auta citroen Jumper a fiat ducato s 2.8jtd bol o niečo ťažší. ..takže podľa mňa 80% dodávok chodí pretazenych. .. zažil som aj úpravy na 5t zdvojené zadné perá alebo dofukovacie mechy aby zadok "nesedel vizualne" ...
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Ej boli ze to casy v 87 na Avii 30.Pisalo sa 2.4 T a na korbe podla papierov 7 T.Ako som dal trojku,motor skapal.Normy nepustili ani perestrojka :4012: V CSAD sa nestihalo vozit tak kolko na korbu voslo.Gumy sa nestihali ani zodrat,vecsinou niekde buchli.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných