Audi A4 b7 - zlomená tehlica zavesenia kolies

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

DP02
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 20.12.2020 08:40
Zdieľať na Facebook

Audi A4 b7 - zlomená tehlica zavesenia kolies

Príspevok od používateľa DP02 »

Zdravim machri. Dnes som menil nápravy na mojej audine a4 b7. Šoférova strana išla ťažšie ale bolo dobre vymenil som.
Lenže keď som sa presunúl na stranu spolujazdca. Pohľadom som zistil že tehlica je zlomená na vrchu kde sa uchytavaju ramená vrchné od tlmiča. Náprava takto bola X rokov od kúpy vozidla ju mením teraz prvý krát. A držalo to necítil som nijake trasenie ani nijake problémy s tým neboli. Ramená držali v tehlicu so skrutkou a s tým ulomkom a dotiahnuté maticou .Vymenil som tie ramená od tlmiča a v budúcnosti určite chcem tu tehlicu meniť. Ešte to nemám upevnené zháňal som pár skrutiek. Obrázok
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A4 b7 - zlomená tehlica zavesenia kolies

Príspevok od používateľa undertaker007 »

Ja sa ospravedlňujem, že budem úplne mimo tému, ale...

Fuly, doteraz som čítal tvoje príspevky, pretože som musel. Sú totiž všade a pomedzi ostatné príspevky... Asi nebude prekvapením, že z prečítaného od teba si človek nikdy nič neodniesol, ba práve naopak - akurát tak negatívnu emóciu...
Lenže tu sa ukazuje, že ty nie si len hlupák, ty si navyše aj vyslovene zlý. Ty dokážeš ešte aj sám na seba odpovedať. To je ako možné? Prechádzaš si denne spätne všetky témy, v ktorých si reagoval? Alebo si denne spätne prechádzaš celé fórum? Nevydržíš, ak by si čokoľvek nepripísal, nech je to akákoľvek kravina?
Ja očakávam, že tu opäť pribudne tvoja odpoveď a bude opäť prínosná, ako vždy... ...ale svojim príspevkom som chcel len jedno – nemohol by si skrátka prestať chodiť na toto fórum?!
makrela
Príspevky: 2962
Dátum registrácie: 14.05.2010 17:09
Bydlisko: Ta Blava né
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A4 b7 - zlomená tehlica zavesenia kolies

Príspevok od používateľa makrela »

Nemohol ,lebo jeho primitívna dušička sa v tom vyžíva.Čo mi fšak nejak nejde do hlavy do akej prdele sa toto fórum dostalo ,keď si nevie poradiť s takýmto duševným ementálom
Mateusz737
Príspevky: 712
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A4 b7 - zlomená tehlica zavesenia kolies

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

neporadilo však najnovšie je tu pod jurkom janosikom :)
jurajjanosik
Príspevky: 260
Dátum registrácie: 08.09.2022 21:50
Zdieľať na Facebook

Re: Audi A4 b7 - zlomená tehlica zavesenia kolies

Príspevok od používateľa jurajjanosik »

Mateusz737 napísal: 19.09.2022 22:55 neporadilo však najnovšie je tu pod jurkom janosikom :)
poprosim nespajat ma s miestnymi legendami. dakujem
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní