VW Pasat b5.5 1.9 TDI , 96kw , 2004

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
pavolgazi657
Príspevky: 37
Dátum registrácie: 26.04.2021 21:04
Zdieľať na Facebook

VW Pasat b5.5 1.9 TDI , 96kw , 2004

Príspevok od používateľa pavolgazi657 »

Dobrý deň mám problém na mojom pracovnom aute, motor z ničoho nič prestal mat vykon dá min 100km H j to ledva rozbieha za velmy velmy pomaličky hore kopcom motor vôbec netaha... Hadičky všetky prezrete od turba a okolo všetko je ok, ked napojim diodu do konektora motor ide ako predtim kupoval som tam org vahu vzduchu stale to isté, ale na tej diode motor ide ako má, niekedy sa stane najšastejšie na zimnom štarte že dám na podlahu plin a pusti ho iba do 2000, otáčok potom asi o 5 sekunt to už ide na 5000 otačok čo to môže byt? Už si neviem radi,,. Vopr vdaka za všetky odpovede
undertaker007
Príspevky: 257
Dátum registrácie: 01.05.2013 11:08
Zdieľať na Facebook

Re: VW Pasat b5.5 1.9 TDI , 96kw , 2004

Príspevok od používateľa undertaker007 »

S tebou bude sranda... :d :D

V jednom príspevku s katastrofálnym pravopisom, bez znalosti a využívania bodiek, čiarok atď. nám chabo popisuješ problém, spomenieš diódu a váhu...

Takže...
Daj si to, kvôli sebe a možnosti získať odpoveď, do poriadku.
pavolgazi657 napísal: 27.06.2022 13:20...motor z ničoho nič prestal mat vykon dá min 100km H j to ledva rozbieha za velmy velmy pomaličky hore kopcom motor vôbec netaha
Minimálne 100 km/h? Akože štart a už hrabe, kuše asfalt a už tam máš stovku a ani Bo*ovi menej, len keď chceš ešte pridať, tak neťahá?
pavolgazi657 napísal: 27.06.2022 13:20...ked napojim diodu do konektora...
Diódu do konektora? Akože LEDku do OBD konektora? Aby ti prisvecovala priestor na nohy? Dúfam, že si dal predradný odpor, v OBD zásuvke je medzi pinmi 4 & 16 12V (resp. 14.4V).
pavolgazi657 napísal: 27.06.2022 13:20 ...kupoval som tam org vahu vzduchu stale to isté, ale na tej diode motor ide ako má...
Ahááá, takže si odpojil váhu vzduchu? Ako išlo auto bez nej? Potom si pripojil medzi nejaké piny konektora pre váhu vzduchu nejakú diódu? Akú? Kupoval si originál váhu vzduchu? So starou sa čo stalo? Prečo si začal riešiť výmenu? Či to až po skúške s diódou?


Vravím, jedinú šancu máš, ak sa v kľude posadíš, napíšeš to ešte raz, ale presne, vecne a nevynecháš nič dôležité...
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, Google [Bot] a 65 neregistrovaných