Alfa Romeo 159 - tazky start

Diskusia ohľadne vozidiel značky Alfa Romeo

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

mhlavaty napísal:Začnite konečne dodržiavať Červeným písané zásady.Je to dôležité hlavne pre vás,potom netreba čítať x príspevkov kde sa vyjasńujú základné veci.Potom by nemusel jeden z málička mechanikov na fóre hladať najzákladnejšie informácie.Pretože pokiaľ má ten mechanik len o gram menej času,tak nebude tu robiť detektíva ale opustí tému.Snáď nasilu radiť ľudom čo sami neurobia ani len to minimálne nikto nebude.Prečítam a ak sa to tak vyvíja...idem preč
a co tak urobit to uplne jednoducho a nemusi sa to tu v kazdej tretej teme riesit, proste na zaciatok temy dat formular (4-5 riadkov, co ja viem ...auto, typ , motor, rok vyroby, palivo...) dat pri ne hviezdicku a pod text:
*povinne udaje, proste pre zalozenie temy - ak to nebude vyplnene nepojde zalozit dana tema............vybavene

a kludne sa to da urobit aj formou ponuky (databaza)- ved kazdy lepsi internetovy obchod ma vyber dielov takto spraveny, databaza kde sa da vybrat si model, motorizaciu , KW, niekde az po samotny kod motora

je rok 2018 a aj samotne forum by sa uz mohlo tymto posunut o nieco dalej, hlavne spatne by sa dali lahsie hladat temy ak by sa pri vyhladavani dal pouzit podobny filter

nechcem aby sa to tu bralo ako nejaka kritika ale skor navrh na nozne zlepsenie
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Aj také sú na svete,len tam si radu zaplatíš.Toto je kec fórum kde sa vďaka zopár sem chodiacim mechanikom zachádza aj do sféry poradenstva.Ale záujem riešiť veci je na majiteľovi "problému" a nihoho iného,je iba dobrá vôla.Ak je majiteľ problému jemne natvrdlý nemusí napísať nič,čo mnohý robia.Ak ale aspoň za mak chochmesu má,tak mu docvakne že bez informácii o aute,o probléme a bez vedomostí o servisnej histórii sa dá riešiť leda stará bačkora a nie dnešné zložité systémy.
Ono je to naopak,je vrcholná neúcta vás mnohých žiadatelov o radu že zneužívate ochotu tu prítomných mechanikov alebo diagnostikov a robíte čo robíte,bez gramu vlastného pričinenia chcete radu.Za tú sa inak ale všade na svete platí,tak ak už sa blázon čo radí zadarmo nájde,treba mu aspoň poskytnúť potrebné.
dalimaly
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 12.05.2016 17:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dalimaly »

Každé auto má niečo. Svoju alfu som si kupil v AAAauto a okrem novej baterky som na nej vobec nič nerobil. Zatial šlape perfektne.

Návrat na "Alfa Romeo fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných