Škoda Octavia I 2002 - nefunkčné sťahovanie okien zo strany vodica

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Chypsy-Stage
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 21.01.2010 10:55
Zdieľať na Facebook

Škoda Octavia I 2002 - nefunkčné sťahovanie okien zo strany vodica

Príspevok od používateľa Chypsy-Stage »

Zdravim,vie mi niekto poradiť mám takýto problém : montoval som univerzálne d.o. k centrálu, napájal som ho podľa návodu niekde tu na fóre , avšak kým som našiel správne káble tak som to skúšal prepájať postupne na káble čo idú od ovládania okien na soferovej strane,neúspešne,nakoniec som to napojil do rj čo ide do motorčeka v soferovych dverách, centrál fungoval normálne tak som všetko poskladal a následne som zistil že mi okná fungujú iba jednotlivo ale z ovládača na soferovych dverách nie,( centrál fungoval normálne aj na Tom ovládací okien aj na novom unyverzalnom diaľkovom,tak isto ovládanie spätných zrkadiel) tak som to rozobral nanovo no nenašiel som žiadnu chybu na káblovacke tak som vybral tu rj čo je priamo na motorceku okná tam som tiež nenašiel žiadnu chybu ale keď som ju založil nazat tak už nejde ani ovládanie soferoveho okná ani spätné zrkadlá ani ostatné okná a už nejde ani centrál. Použil som inú ( ja mám cip tico,použil som Siemens) na tej mi funguje soferove okno a odomykanie dverí avšak iba soferovych, viem že sa má použiť taká istá podľa čísla ako stará ale takú som momentálne nemal po ruke,a ani na nete neviem zohnať, otázka je čo som mohol pokaziť keď som tu rj iba vybral z motorčeka skontroloval či nieje zahnita zásuvka a následne nazat založil? Dal som ju chlapíkovi čo to pozrel cez rengen a vravel že vyzerá byť v poriadku že tam nieje nič odpálené, avšak po založení nefunguje nič, ani okná ani centrál ani spätné zrkadlá. Okna samostatne na každých dverách idú okrem soferovych, po výmene za Siemens funguje aj soferove okno a však centrál cvaka iba na soferovych dverách. Môže to robiť komfortná jednotka alebo môže byť tá rj odpálená tak že to nezistil ani keď ju rentgenoval? Ďakujem za rady, ( tepelná poistka skontrlovona, káblovacke medzi dvermi tiež, ďakujem za rady
bjbbobek
Príspevky: 653
Dátum registrácie: 03.06.2012 13:07
Bydlisko: Gbely
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Re: Škoda Octavia I 2002 - nefunkčné sťahovanie okien zo strany vodica

Príspevok od používateľa bjbbobek »

Tu je možné všetko , aj že si si odpálil jednotku jak vo dverách tak aj komfortku. Ak napájanie +12 svorka 30 je ok a taktiež svorka 31, máš tam ešte svorku 15 červený zo žltým.,..tá je tiež ok po otočení kľúča?
Diagnostika,elektronika,geometria,pneu servis,klimatizácie
Napísať odpoveď

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 58 neregistrovaných