Diagnostika vstrekovačov dieselových motorov

Sekcia slúžiaca na odbornú analýzu problémov

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

tatkotom
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 02.09.2023 16:50
Bydlisko: Prievidza
Zdieľať na Facebook

Re: Diagnostika vstrekovačov dieselových motorov

Príspevok od používateľa tatkotom »

Koega mal na Superbe podľa diagnostiky vstreky v stopercentnom stave. V akom boli naozaj sa zistilo až po ich vybratí a museli ísť nové. No kto che - nech skúsi, 20 eur ne nízke školné a zaslúži si ho :o

Julko - to sú celoživotné skúsenosti poctivej driny, to nestačí počuť, prečítať :)
Dôchodca.
Alfa156 1.9JTD 85kW (Selenia, Metabondy)
julko242424
Príspevky: 81
Dátum registrácie: 12.01.2017 19:51
Zdieľať na Facebook

Re: Diagnostika vstrekovačov dieselových motorov

Príspevok od používateľa julko242424 »

Tatkotom ja viem.Pan Hlavaty s tym robi hadam 50 rokov ked nie viac.vie o com hovori a aj co robi.kvoli takymto 20 eurovym expertom ma servisy stali tisice pokial som neprisiel k Panovi Hlavatemu.odvtedy sa nastastie iba vozim a nic necakane ma na aute nestretlo, lebo sa vsetko urobi vcas a za par šupov.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24980
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: Diagnostika vstrekovačov dieselových motorov

Príspevok od používateľa mhlavaty »

julko242424 napísal: 08.02.2024 22:16 Pan Hlavaty kedy je 1.hodina výučby?prídem🥳

Julko ...nájdeme čas,príde niečo zaujímavé tak urobíme zaujímavý deň.
Z takýmto som sa od majiteľov už stretol (prídem za učňa) ale ešte nikdy od mechanika z dostupného okolia ktorý by povedal - prosím ťa ukáž mi to ! Musí byť medzi nami xy kilometrov aby sme boli v kontakte,radili sa a pýtali,riešili často celý prípad až do samotného konca.Akonáhle sme blízko...nula spolupráca,sme daleko ide všetko.Sú tu aj brutálne dobrý,len ďaleko.Hodne rokov spolu takto spolupracujeme,vieme o sebe veľmi veľa a dobre sa nám spolupracuje,riešili sme stovky zapeklitých vecí, ale v podstate nevieme ako vyzeráme.To je fenomén doby,bližšie je do Prahy alebo Prešova ako tuno pár km.

Len to doplním...čo je na celom strašné,je to že to nie sú zložité veci,len vyžadujú trpezlivosť a sústredenie,možno schopnosť takú šachistickú vidieť veci súhrnne na celej šachovnici ako celok.Všetko zo všetkým niečo do činenia má,to nejde bez pokoja pri práci a schopnosti sa na vec sústrediť.Lietanie hore dole telefon v uchu celý deň bez chvilky do ktorej sa nik nanaserie,to tak nejde.Preto je to v dielňach ako to je,plný dvor aut (neviem načo) rieši sa akoby všetko,každý problém každá značka,čas vyšponovaný,nervozita.Čistá cesta do pekla,dnes sa tak tak dá držať krok z tým čo "natropí" jedna značka.Oni robia doslova všetko...aká má byť úroveň ? Taká aj je.Celé je to len o peniazoch,tam začína aj končí.Zaplať a choď do riti.

Návrat na "Diagnostika"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 59 neregistrovaných